symptomen?

Discussion in 'Zwanger worden' started by Testjes4, Jul 18, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Testjes4

    Testjes4 Niet meer actief

    Goedemorgen damesss

    ik houd het maar ff kort...
    Ik heb vorige week woensdag of donderdag mijn ei gehad..

    Dit gaf mijn lichaam aan maar ook de ovulatietesten..

    Sinds 3 dagen heb ik erg vervelende pijn in mijn onderrug en allebei de zijkanten.. Mijn buik staat gespannen en bij het hoesten krijg ik steken links..

    Aders op mijn borsten heb ik altijd al maar het lijkt wel of er meer bobbeltjes zitten op mijn tepelhof als ze niet hard zijn. Ze zijn me iig nooit opgevallen.. :)

    Vannacht amper kunnen slapen van de pijn.. Iedere keer wakker en nachtelang levendige dromen..

    Soms ben ik wat duizelig en heb ik een weeig gevoel..

    Wie is mijn online zwangerschapstest? ;)
     
  2. BellaNoa

    BellaNoa Niet meer actief

    Ik lees ook even met je mee.. hier ook last van onderrug gehad, vandaag even niet, maar gisteren amper kunnen bukken. Soms ook een weeig gevoel, verder geen symptomen... Ja ook levendig dromen, hele verhalen en het dan nog weten ook in de ochtend! Nog een weekje wachten tot testen.
     
  3. Testjes4

    Testjes4 Niet meer actief

    Hoi..

    ook zo spannend dus ;)
    ja we Kunnen niets anders doen dan wachten natuurlijk.. Maar we blijven speuren naar een sprankje hoop.. :)
     

Share This Page