hallo heb vandaag mijn eisprong , vanmiddag iets steekje in mijn buik kramp verder niet veel dingen te voelen moet ik vanavond sex hebben , vanaf maandag al sex gisteren voor het laast sex gehad is het nou afwachten?
Voor de meeste kans, moet je vanavond nog 1 keertje Je ei blijft zoveel uur in leven, dus maak je nog kans
en als ik vandaag nou geen seks heb , gisteren was mijn vruchtbaarste dag vandaag mijn ei heb ma , di, woes, sex gehad
Volgens mij is het beter om het om de dag te doen ivm de zaadkwaliteit. En de zaadjes blijven in jou toch nog wel even leven.
Dat is niet persé noodzakkelijk... Als het zaad goed is dan kan je makkelijk iedere dag seks hebben... Heb het ook aan de gynaceoloog gevraagd en die zei ook dat dat idd zo was... Maar ja ze zei ook het is allemaal puur geluk hebben! Ik weet b.v dat nu alles goed bij mij is (in principe had ik geen medische oorzaak om naar de gyneaceoloog te gaan maar omdat ik enorme buikpijn had wilde de chirurg weten of het misschien iets gynaceologisch is) maar ze zegt: per maand is er maar een kleine kans om zwanger te raken, het is maar net geluk hebben of het raak is of niet... en bij de ene gaat het sneller dan bij de andere... DUs ik zou zeggen: gewoon lekker klussen wanneer je er zin in hebt! als je vandaag zin hebt dan zou ik zeggen ga lekker klussen