Hallo meiden, ik heb vanaf afgelopen dinsdag dagelijks elkele druppels helder bloed verlies. Dan een paar uur niets, zeg maar een halve dag, en dan weer een 2 a 3 tal druppels helder bloed daarna is het weer over. as Dinsdag zal ik mijn nod hebben. Weten jullie wat dit kan zijn? Hoort dit bij een prille zwangerschap? Ik ben al ruim een jaar af van de pil dus ontpillen zal het wel niet zijn. Alvast bedankt voor jullie reacties! Marie-Jose
Spannend meis Ik zal nog ff afwachten en na t weekend een testje er tegen aan gooien ik duim voor je!
geen idee... als je zwanger bent is je baarmoedermond beter doorbloed en daar kan je bloedverlies van hebben dus dat kan... maar het kan ook het begin van je menstruatie zijn... kan beide kanten op dus!
innestelingsbloeding?? hoop voor je dat het een positief voorteken is! succes met wachten en met testen v/d week!
ik heb dat ook gehad al 2 rondes lang(deze ronde nog niet ff afkloppen)wat het was weet ik nu nog niet maar werd wel gewoon ongi helaas. ik hoop natuurlijk dat je straks een mooie roze streep hebt en anders moet je het even in de gaten houden,mijn plan was als ik het deze ronde weer had ik naar de ha zou gaan.
Het zou twee kanten op kunnen gaan! Heel veel succes! Als ik jou was zou ik morgen of dinsdag ochtend even een testje doen.