hallo, ik wou even vragen of iemand van jullie misschien kan zien of ik een eisprong gehad heb of niet (zie afbeelding) en gisteren heb ik een zelf examen gedaan van mijn borsten en de linker borst was onderaan een klein beetje aan het vervellen .en in de tepel van mijn rechter borst zit er een kloofje dat wat gebloed heeft. ik doe dit regelmatig maar heb dit nog niet meegemaakt.ivm dat vervellen , heeft iemand van jullie dit reeds meegemaakt? oja ik heb ook soms last van hartkloppingen in mijn borstkas en daar heb ik ook nog nooit last van gehad . groetjes sylvani
Je hebt een erg heen en weer schietend kaartje wat betreft je temperaturen. Ik kan er niet wijs uit worden!
Je schiet erg heen en weer qua temp: je bent 2 uur voor het tempen niet uit bed en je tempt altijd op dezelfde tijd? En temp je ook rectaal? Hier is qua eisprong iig niets van te maken en het vervellen en het kloofje hebben daar ook weinig mee van doen.
Ben het met Rozemarijke eens. Als je eitje is geweest heb je de eerst opvolgende dagen een stijgende temp. Jou temp gaat van hoog naar laag elke dag lijkt wel. En met hartkloppingen zou ik toch maar eens naar de huisarts gaan. Is natuurlijk ook niet goed.
ik probeer altijd rond de zelfde tijd te temperaturen , soms was ik eens 1u later wakker (door de wekker heen geslapen)of was ik 1u later gaan slapen en dat kan je zien aan de witte bolletjes op het kaartje . maar ik temperatuur normaal steeds na min. 5u slaap en nee ik ben niet vooraf uit bed geweest. als die hartkloppingen blijven duren ga ik er zeker mee naar de huisarts, maar het gekke is dat ik daar nog nooit last heb van gehad en het komt op en enkele sec. later is het weer weg . vandaag was mijn temp. 36.4
Hoi hier ervaring met achtbaankaartjes en ik denk dat je ei nog moet komen. Kijk bij mijn kaartjes. Elke keer als mijn ei geweest was schoot de temp boven de achtbaan uit en min 3 dagen. Die hartkloppingen had ik ook. Bij mij was het puur drukmaken. Toen ik eenmaal hartfilmpje had gehad die goed was en dat wist heb ik ze niet meer terug gehad. Maar je moet er wel mee langs je arts. Als get serieus is kan het zeker kwaad! En laat dan gelijk die borst bekijken. Bloed is niet goed. Misschien smeer je ze te weinig ivm droge huid, maar liever dat bevestigd dat iets ergers mislopen!
Babke, ivm die hartkloppingen ,dat zou wel eens kunnen kloppen maar ik heb ze tot nu toe niet meer gehad en ik hoop dat het ook zo blijft . ivm met mijn borsten ga ik ,in de zomer,jaarlijks op controle want mijn moeder,mijn tante en mijn grootmoeder hebben allen borstkanker gehad en bij mij was alles oke maar ik ga het zeker de volgende keer bespreken met de gyn. vandaag was mijn vriend zo vriendelijk om mijn wekker uit te zetten en mij niet wakker te maken :x zodat ik maar om 09u25 heb kunnen temperaturen ipv 07u45. en mijn temp. was 36.3 . en volgens FF zou mijn eisprong maandag de 23st geweest zijn , dat zou wel kunnen kloppen want ik had zondag en maandag duidelijke steken in mijn linker lies.heb er nog even mijn kaartje bij gezet.
Gezien de wisselende temp zou ik het zekere voor het onzekere nemen en wel frequent blijven klussen. En die tepel, ga morgen aub langs je huisarts. Bloed is niet normaal en zeker niet als ik dat zo hoor van je familie. Je bent jong en hebt een snelle celdeling dus is het het beste als je snel hoort dat het niets ernstigs is of als het wel wat is dat je dat tijdig weet.
ik vraag me af op het nog zou helpen , niet dat klussen niet leuk is hoor ,want ik voel regelmatig mijn baarmoedermond en die is nu hoog en gesloten.
en ook in mijn rechter lies (zien nu pas dat dat er niet bij stond ). oja en het gekke is dat ik normaal na de eisprong last heb van 1 van m'n gewrichten en tot nu heb ik al last gehad van : - rechter elleboog - rechter knie - rechter schouder - rechter heup - linker schouder - ringvinger linker hand. maw bijna al mijn gewrichten heb ook rommelende darmen en winderigheid , maar dat heb ik altijd enkele dagen voor nod (6-7 februari).
vandaag was m'n temp. weer 36.3 en FF heeft m'n ovulatie datum veranderd van dag 16 naar dag 18 .ik zelf denk dat het dag 16 was omdat ik de dag er voor (links)en de dag zelf (rechts)krampen had maar dag 18 had ik links wel een hevige steek en dag 20 had ik het zelfde rechts dus het zou best kunnen .
Met een uur later tempen, wordt je kaartje echt onduidelijk he? Een uur later gaan slapen, zou niet uit moeten maken.
Nee, zolang je maar een paar uur achter elkaar hebt geslapen, maakt dat weinig uit. Zeker niet als het maar om een uurtje later dan normaal gaat. Maar als je je ineens verslaapt en pas anderhalf uur later tempt, kun je die beter uit je kaartje halen. Ws wordt je kaartje duidelijker ZONDER die temp-momenten...
Waarscijnlijk heeft FF dat gedaan aan de hand van je ingevulde slijmverlies... Ik had op basis van je eerdere kaartjes ook op dag 18 gegokt...
'k wou nog even m'n kaartje laten zien. vandaag is het gestegen naar 36.5 en hopelijk blijft het ook zo of gaat het nog verder omhoog .
gisteren en eergisteren was m'n temperatuur 36.5°c en vandaag is het 36.7°C . momenteel zit ik vollop in de innesteling's fase en,m'n nod is rond 7 februari, hopelijk blijft m'n temperatuur hoog.m'n temperatuur kaartjes zitten in een album , dus kijk maar als je zin hebt http://www.zwangerschapspagina.nl/members/52686-albums9061.html . op dit moment heb ik het soms koud , maar volgens m'n partner voel ik wel warm aan .wat heb ik aan: - 2 broeken (1 legging en 1 jeans) - 1 hemdje - 1 T-shirt - 2 truien en de verwarming staat ook nog eens aan , een ander zou hier enorm zitten puffen denk ik