dag meiden zouden jullie naar mijn tempkaartje willen kijken? ziet het er gunstig uit tot nu toe? My Ovulation Chart
Prima kaartje. Even afwachten dus. Waarom een blauw kruis? Ik denk dat ff hem zelf wel in zal vullen toch? Ik denk trouwens dat je ei een dag later was.
omdat ik mijn eisprong heel duidelijk voel altijd en voelde hem die dag, maar ff gaf niks aan. ach ja is toch afwachten
Je eisprong voelen is meestal geen eisprong, maar het groeien van de follikel. FF geeft een rkuis als je temperatuur 3 dagen hoog geweest is. Ik zou het kruis weg halen als ik jou was. Dit kan namelijk ook een tunnelvisie opleveren. Als aan het eind van de cyclus geen kruis staat, kun je hem altijd nog bijwerken. Nu past ff het aan als er wijzigende omstandigheden zijn. Ik denk trouwens echt dat jou ei pas een dag later was, Zet het kruis maar eens weg en zie wat ff doet.
jullie hadden helemaal gelijk! haha en ik maar denken dat bij dat gevoel mijn ei springt, weer iets geleerd! hmm dat wordt dus nod verschuiven, moet ik nog langer wachten My Ovulation Chart