Goeiemorgen, Omdat m'n cyclus lang is temperatuur ik en doe ik ovulatietesten. Nu cd 31 en ik heb al 4 dagen een knalpositieve ovulatietest + smiley van clearblue. M'n temp had een dip(36.3) en begon mooi te stijgen(36.4-36.6) dus dacht, m'n ei is geweest. Maar vanochtend is m'n temp weer ingestort..??(36.4) Hoe kan dat? De pijn in m'n rug die ik altijd heb bij eisprong was zondagavond enorm en maandag weg...Heb ik wel een eisprong gehad of moet die nog komen of is mn kans voor deze ronde bekeken? Oh wat ingewikkeld allemaal... Wie kan mij helpen?
ik heb deze keer hetzelfde meegemaakt als jou, had een mooie positieve test met smiley zondag, en me temp ging ook mooi stijgen en vanmorgen was hij ineens weer gezakt naar 36,3. hoop wel dat we ons ei hebben gehad en dat het iets anders is die temp daling
Als je een (goede) eisprong hebt gehad moet je temp minimaal 3 dagen hoger zijn dan je temp voor je eisprong. Dit kan in een keer gebeuren, maar kan zich ook over die 3 dagen verspreiden. Mara het moet wel hoger zijn in ieder geval. Heb je een kaartje om mee te kijken?