Hallo allemaal, Hieronder mijn temperatuurkaartje van deze maand. Ff had eerst de eisprong op afgelopen zaterdag staan maar van de week verschoven naar maandag door de hoge temperatuur die ik nu sochtends heb. Wat denken jullie? Iig bedankt voor het meekijken! Gr.
Zou je je hele kaartje eens kunnen plaatsen en niet alleen een uitsnede? Ik denk wel dat het kruis nu goed staat op basis van wat ik nu kan zien.
Thanks! Ik zat net met mn neus te kijken. Je eisprong is zelfs pas op dinsdag geweest. Kruis moet dus nog een dag worden opgeschoven.
Oké! En hoe zie je het dan? Rare is dat ik altijd pijnlijke tepels heb net voor en na m'n eisprong. Dat begon nu die vrijdag.
Omdat pas vanaf woensdag jouw temperatuur structureel 0,3 graden of meer boven jouw basale temperatuur is.
Ik ben het wel met ff eens. Ik denk ook de zaterdag. Je gemiddelde basaal is moeilijk te zien, ze schieten nogal naar onder en boven maar ik zie een gemiddelde van 30. En op zondag zit je al op 70. Gebruik je geen ovulatietesten?
Temp je wel rectaal en elke ochtend op hetzelfde tijdstip direct na het ontwaken?? Ik zeg ook dat jouw eisprong 1 dag later moet