Ik als die hard Italië fan schaam me daar ook voor. Maar eerlijk, veel landen doen dat de laatste minuten. Maar Donnaruma spant wel echt de kroon. Die had nu en de vorige wedstrijd echt geel moeten krijgen voor tijdrekken. Hij is daar echt meester in. Ik ben voor Ac Milan, waar hij keept en heb dit vaker gezien
Zo zijn er in elke wedstrijd natuurlijk nog wel 100 voorbeelden. Janken op de grond en als er niet gefloten wordt uiteindelijk opstaan en een sprintje trekken naar de bal. Nu alleen door doelpunt staat het leuker op beeld. Ik vond de Bruyne ook niet sportief. Vaak onterecht klagen bij scheids. 1x ook italiaan naar de bal duwen in de hoop dat die de bal zou raken en dan hoekschop zou krijgen. Vervolgens weer verontwaardigd zijn dat die de hoekschop niet krijgt (terwijl italiaan door die duw evengoed de bal niet raakte). En er waren ook een paar belgen die zich makkelijk lieten vallen. België had echt mazzel met de scheids. Dus zo waren er over en weer wel dingetjes die irriteren. Zowel bij de Italianen, als bij de Belgen. Maar overall was het een leuke wedstrijd
Vorige wedstrijd tegen Oostenrijk hield hij hem ook echt 30 seconde vast ofzo. Dat je echt denkt van jezus nu mag je wel fluiten en geel geven. Maar dat doen ze steeds niet, dus die jongen gaat steeds verder in zn tijdrekken. Van mij mogen ze dat wel eens afstraffen idd.
Oh verschrikkelijk. Altijd een irritant mannetje dus Ik kan echt niets met zulke spelers van welke club dan ook. Het is VOETbal geen handbal en zeker geen toneel.
https://www.rtlnieuws.nl/sport/voetbal/artikel/5239903/van-bronckhorst-nog-niet-gevraagd-voor-eervolle-baan-bij-oranje?fbclid=IwAR1jRbPddingLwc6d1smeL8tD7hg1lO7UAnG_V-UCJiueBcR9TdYhYVE_YA Oooh dit zou tof zijn!
Ik vond de wedstrijd Engeland Oekraine echt sneu. Heb ‘m op een gegeven moment maar uit gezet want het was wel duidelijk wie er ging winnen.
Ben ik de enige die het onverstandig vind dat de halve finales en finale in Engeland gespeeld worden met publiek? Daar gaat het helemaal niet goed met die delta variant van Corona. Nemen de Italiaanse, Spaanse en Deense supporters weer mee naar huis. Kunnen we straks niet naar die landen op vakantie .
Nee hoor je bent niet de enige hoor. Ik zei het van de week zelfs tegen mijn vriend toen ik ook redelijk wat publiek op Wimdledon zag zitten.
Ik vind het ook wel bijzonder. Maak mij persoonlijk geen zorgen om een vakantie maar wel om het feit dat ik het zo heerlijk vind nu alles weer wat soepeler is Straks gaat weer alles binnen no-time dicht of wat dan ook. Vind het ek leuk maar heb dat er nou ook weer niet voor over
Ik moet eerlijk zeggen dat ik de wedstrijd nauwelijks goed gevolgd heb. Door de schietpartij eerder vanavond. Ik kon mijn er niet toe zetten, jij wel gekeken @Devilschase ?
Ik had gehoopt dat Spanje zou winnen. Italië is gewoon geen sympathiek elftal. Ze zijn heel theateraal. Hopelijk wint Engeland of Denemarken in de finale.
Ik heb hem gezien. Was absoluut voor geen van beiden, maar italie heeft niet terecht gewonnen. Die jankertjes kwamen er bijna niet aan te pas. Spanje was gewoon een stuk beter.