hallo ik ben net zwanger en ga regelmatig naar de sportschool nu vroeg ik me af of die springlessen (steps,aerobic) wel goed zijn soms moeten we flink wat jumping jacks doen als jullie bergijpen wat ik bedoel? en hoe zit het nu met de buikspier oeffeningen op het eind? ik wil nog niet vertellen dat ik zwanger ben en als mijn vriendinnen nu zien dat ik maar voor de helft meedoe gaat er ook een lampje branden. hoe denken jullie hier over?
Als eerste gefeliciteerd met je zwangerschap! Ik had precies hetzelfde (doe ook aan steps, en meestal behoorlijk fanatiek). Ik deed wat minder mee maar zo dat het vrijwel niemand op viel. Al snel werd ik ziek en kon ik niet meer mee gaan. Wellicht kun je een smoesje verzinnen, last van je rug ofzo? Een leugentje om eigen best wil mag toch best?
Volgens mij kan het geen kwaad, maar voor me eigen gevoel heb ik het nooit gedaan. Gefeliciteerd trouwens
Ik doe aan capoeira en dat is nogal wild. Ik heb het dit trimester op een laag pitje gezet, maar dat is met name omdat ik veel te moe en misselijk ben. Het is maar waar je jezelf goed bij voelt! Anders 'verstuik' je een enkel, zogenaamd? En, rechte buikspieren zou ik niet trainen, schuine mogen wel. Heb die vraag vanmorgen aan de vk gesteld
ik heb t/m 16 weken vol gesport, step aerobic, fitness enz. idd alleen geen rechte buikspieren meer gedaan. deed net alsof het te zwaar was
dank je wel voor de reacties ik ga vanavond en ik ga een smoesje verzinnen dat ik niet helemaal fit ben of zo. gelukkig gaan we niet aqua aerobicen vanavond want dan gaan we met ons clubje naderhand nog even de sauna in en dat mag al helemaal niet meer. groetjes
niet de eerste 12-14 weken, ook al ben je het gewend! ik ging standaard iedere week maar mocht toch echt niet meer van mijn vlos! moest tot de 14e week wachten. het is niet bewezen schadelijk maar ze vermoeden het wel. liever zekere voor het onzekere nemen.