Ik wil graag een smartwatch kopen, maar wel eentje in het goedkopere segment (50-75 euro). Ik heb nu een activity tracker, ooit gekocht voor 25 euro ofzo. De batterij wordt hard minder en ik vind het ontwerp niet meer zo leuk, dus vandaar. De smartwatch hoeft echt niet veel meer te kunnen dan mijn activity tracker, maar een iets luxer ontwerp vind ik wel leuk. Als ik zoek op de bekende sites dan krijg ik wel genoeg keuze, maar voor mij allemaal onbekende merken. Welk merk is aan te raden? Ik heb een samsung telefoon dus de app wel graag geschikt daarvoor. Had iets gezien van Huawei en bij decathlon het merk Urban KSIX?
Ik heb nu een Gatmin, maar ervoor had ik deze https://www.bol.com/nl/nl/p/lunis-smartwatch-dames-rose-goud-roze-touchscreen-ios-en-android/9300000118141722/ Als ik ze nu tegelijk omdoen met een training, geven ze beiden ongeveer hetzelfde weer. Ben er altijd zeer tevredener geweest. Maar wilde net iets meer inzicht. Maar voor de prijs echt prima en ik vond hem ook best leuk
Via marktplaats proberen. Ik heb een paar jaar terug mijn 1e Fitbit (charge 2) ook via MP gekocht, deze beviel mij prima en heb daarna een Charge 5 nieuw gekocht voor 100 euro bij media markt.