Voor diegenen die het niet kennen..Het is deze : draagdoek baby draagzak minimonkey inbakerdoeken baby slaapzakje voedingsschort - minimonkey
Hier ligt de mini monkey vooralsnog als oud vuil in de kast. We hebben het een paar keer geprobeerd, maar het hangt/ligt/zit voor geen meter, zowel voor mijzelf als voor ons ventje. Misschien is hij er gewoon nog te klein voor hoor, maar voorlopig ligt hij goed in de kast
Op de website ziet het er heel leuk en handig uit. In het echt.....een onhandig ding. Hier ligt hij ook als bijna nieuw in de kast. De babybjorn draagzak is veel handiger.
Als draagzak is hij dus onhandig volgens de meesten hier. Hebben jullie het ook geprobeerd in de box te hangen als hangmatje?
Ik sluit mij bovenstaande meiden aan! Op de foto ziet het er geweldig uit, in de praktijk een ramp!! Ben er een keer in geslaagd om mijn zoontje, toen een week of 5 oud, in die drager annex hangmat te proppen, bij de eerste beste beweging viel hij er bijna uit. Wat een eng stuk stof met een nog engere sluiting. Hij ligt ook hier onder in de kast. Wat mij betreft geen aanrader!
Hier ook niet gebruikt! Vond het binnenshuis al doodeng. Ik weet niet eens meer waar hij ligt. Baby bjorn vond ik wel fijn om buiten even mee boodschappen te gaan doen enz.