Ja het was de aankoopmakelaar waar ik 0 procent vertrouwen in heb (ons ooit genaaid bij een huis). Dus ik zei al voor de grap dat we nu 20k extra gaan vragen. Hopelijk doen ze een bod. De vraagprijs is echt het minste dat we willen, maar de interesse valt helaas zo tegen. Dat had onze makelaar ook niet verwacht.
Als ik het huis goed heb. Gebaseerd op je pb van je nieuwe huis en de info uit dit topic. Enige dingen die me opvallen. De buren hebben hun huis opnieuw gevoegd. Daardoor geeft het gelijk een beeld: dit huis moet nog wel gedaan. Keuken is een uitgesproken smaak, kan me voorstellen dat mensen iets anders willen. En de badkamer is volgens mij wat rot gefotografeerd, de doorloop lijkt heel smal. Maar het lijkt me een prima verkoopbaar huis. Zeker vergeleken met de rest van het aanbod binnen juĺlie dorp.
Kan echt nog komen dat bod natuurlijk, maar wat is jullie plan B als de vraagprijs niet gehaald wordt? Uit de verkoop?
De keuken is in het echt wat donkerder dan op de foto's, maar het is natuurlijk wel zo niet iedereen houdt van een (bijna) zwarte keuken. Van de andere kant is het weer geen uitgesproken gekke kleur ofzo. Van de voegen klopt, maar dat zijn de kosten niet zou je toch denken?
Dan wordt het echt bezuinigen op klussen. Maar laten we hopen dat het niet nodig is. Vrijdag nog een bezichtiging en 5 oktober open huis.. En ik denk dat je ook geen aankoopmakelaar mee neemt als je geen interesse hebt toch?
Wij wel Of nou ja, interesse is er dan natuurlijk wel. Maar we wisten op voorhand eigenlijk al wel dat het niks ging worden. Toch gaan kijken. Ik denk dat je een prima verkoopbaar huis hebt en geloof vast dat er nog wel een goede verkoop komt hoor!
Huh? Met wat voor reden neem je dan een aankoopmakelaar mee? Dat lijkt me niet gebruikelijk toch als je geen echte interesse hebt?
Omdat hij net weer even anders naar de situatie kijkt dan wij. Hij kan dan ook bepalen of het inderdaad niks is en idd teveel gedaan moet worden voor dat geld, enz. Maar moet wel zeggen dat hij familie is, dus de drempel ook wat lager om m steeds mee te nemen hoor. Maar ja, dat weet je als verkoper natuurlijk niet
Hier hetzelfde hoor. Toen wij huizen gingen bezichtigen ging er ook een aankoopmakelaar mee. Uiteraard is er interesse als je ergens gaat kijken, maar er kan op voorhand ook als een mwhaaaa gevoel zijn, maar toch gaan kijken. Zoals jij ook aangeeft een aankoppmakelaar kijkt naar hele andere zaken dan jijzelf. Wij hebben 4 huizen bezichtigd met een aankoopmakelaar en eentje daarvan hebben we uiteindelijk gekocht.