Elektrische tandenborstel dreumes?

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Madeliefke, 1 nov 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Madeliefke

    Madeliefke VIP lid

    19 jan 2008
    6.317
    216
    63
    Heeft iemand ervaring met het gebruik van een elektrische tandenborstel bij een dreumes? Puck laat haar tanden veel beter poetsen met (onze) elektrische tandenborstel. Nu zijn er ook elektr. tandenborstels voor kinderen. Heeft iemand hier ervaring mee?
     
  2. joseetje26

    joseetje26 Fanatiek lid

    30 mei 2007
    2.431
    0
    36
    zuid holland
    hoi elke,

    josefien is hier ook gek op onze electrische tandenborstel, als ik haar tandenpoets ,met een gewone is ze alleen maar bezig de tandpasta eraf te likken en zit ze met haar tanden aan de haartjes te trekken :(:( met de electrische gaat het prima.... ik heb voor haar gewon een eigen borsteltje... gewoon grote mensenmaat ( ze zijn van brown toch al niet groot )

    maakt volgens mij echt niet uit

    groetjes Jose
     
  3. Cygnet2

    Cygnet2 Niet meer actief

    Volgens mij wordt een electrische tandenborstel afgeraden ivm het heel zachte glazuur van dreumestandjes. Vanaf 3 of 4 jaar zijn er speciale borsteltjes te krijgen. Wil je echt advies krijgen, bel dan gewoon je tandarts.
     

Deel Deze Pagina