Wat vreselijk balen, dat had je niet verwacht... En nu dan? Is er eerder zaad ingevroren wat nu gebruikt kan worden? Doe rustig aan en sterkte!
Hoe kan dat nou De arts wist het gewoon bijna zeker en dan toch niks Is er nu donorzaad gebruikt? Hoor je morgen of er emmies zijn? Pff wat een klap zo ineens meis. Ik heb heel veel vragen, maar ik laat je nu maar even met rust. Denk dat jullie heel wat te verwerken hebben en daar heb je wel even genoeg aan. Heel veel sterkte met dit alles. En je weet me te vinden he meis. *veegt tranen weg* Hele dikke knuff!
ach dreamer je bent toch ook een lieverd heh! Ze worden nu idd met donorzaad bevrucht dit was van te voren zo afgesproken dus dat gaan ze nu zo doen. Ik word zondag gebeld hoelaat ik op het ziekenhuis moet zijn en hoeveel er goed bevrucht zijn. De dokter was ook echt geschokkeerd. Het was me allemaal een dag. Mijn man wat voor mijn ogen ineens neervalt. Ben blij dat de dag voorbij is, alhoewel ik erg blij ben met mijn 15 eicellen.
Ik kan me goed voorstellen dat je blij bent dat de dag voorbij is. Ik hoop zo dat je man niet een enorme klap gaat krijgen dat het toch niet gelukt is en er nu donorzaad is gebruikt. En dan bedoel ik niet dat jij geen klap zal krijgen, maar jij was al veel verder in het KIDproces als je man natuurlijk. Hmm moeilijk uit te leggen, maar denk dat je wel snapt wat ik bedoel (en anders roep je maar he meis!) Pff, ik ben echt helemaal van slag door je bericht meis. Had zulke goede hoop, eigenlijk ging ik er gewoon van uit dat er zaadjes gevonden zouden worden. En dan ineens dit nieuws. Als ik er al zo door van slag ben, dan kan ik me echt niet voorstellen hoe het voor jullie moet zijn. Ik weet hoeveel moeite ik met de KID heb, maar wij kunnen er (veel te lang ) naartoe leven. Voor jullie komt het zo plots. Dat lijkt me zo moeilijk. Pff meis, ik wou dat ik een arm om je heen kon slaan. Ik kan je mn virtuele schouder aanbieden om op uit te huilen. Ik hoop dat jullie een beetje kunnen slapen vanacht. En praat goed met elkaar he! Echt heel belangrijk op dit moment. Ga hier samen doorheen, doe dit samen. Meis, in gedachten ben ik bij je. Hele dikke knuff!
Elif, ik had al in het andere topic gereageerd, maar ook hier nogmaals een dikke knuffie voor jou en je mannetje!
Lieve Elif, ik kan niets anders dan je een hele dikke virituele knuffel aanbieden. Rustis aan lieve meid!!
Hoi Elif, Ook een dikke knuf van mij meis, vind het erg rot voor jullie. Wat erg dat je mannetje niet goed werd. Dus dit wordt nu officieel een KID behandeling? Wel een hele mooie score meid! xxxx Maaike
Och meis, wat lees ik nu, wat een rotdag hebben jullie achter de rug zeg, wat erg dat je man flauwviel van de pijn. Ik zou ook helemaal in paniek raken. Beide heel veel sterkte gewenst en ook even een dikke knuffel van mij. Wel fijn dat er 15 eicellen gevonden zijn. Liefs Zora
Jeetje, wat een dag! En wat verschrikkelijk dat er geen zaadcellen zijn gevonden! En dan ook je mannetje nog flauwgevallen! Gelukkig bij jou wel een goede score. Heel veel sterkte in elk geval! Liefs, Loutjelou
hey elif! ik was zo benieuwd hoe het gegaan was, kom ik in 1 keer dit topic tegen... wat vervelend dat het zo gelopen is! wat een klap is dat om zoiets te horen wel fijn dat er genoeg eicellen zijn. heel veel sterkte en dikke knuffel!
mari had jij ook zoveel pijn aan je buik, ik kan niet goed recht lopen bah. Tja dit nieuws hadden we niet verwacht zondag is de tp xx
Ik wil ff zeggen dat ik Elifman (en trouwens alle andere mannen die aan KID doen!!!) een hele stoere en dappere man vind dat hij de hulp van andere zaadjes accepteerd!! Ik vind je dan echt een echte man, dat je zover wilt gaan om jullie wens in vervulling te laten gaan. Zo, dat moest ik ff kwijt!!
dank je wel maartje! Ik vind dat ook hoor moet ik zeggen, bij mijn man waren de gelovige en culturele dingen wat hem eerst aan het twijfelen maakten. Maar hij is nu heel positief xxx nogmaals dank je wel
Ik dacht al dat jullie gelovig zijn (Moslim??) aan jouw naam te zien, al hoeft een naam ook niet alles te zeggen. Maar goed, ik zou me kunnen voorstellen dt het voor een Moslim man nog net ff wat moeilijker kan liggen dan hoe het bij een niet-Moslim zou liggen... Ik weet niet of mijn vriend in het geval dat zijn zaadjes niet goed zouden zijn geweest, wel zo dapper was geweest. Wat weet je van de donor? Heeft die dezelfde culturele afkomst als jij en je man? *Knuffel*
inderdaad ik vind het ook heel dapper, sterkte! toch wel spannend dat je een tp hebt. heel veel suc-6 ja, ik had ook buikpijn. maar dat kon komen door een combi van, spanning en de eierstokken die toch wel beurs zijn. hebben ze gezegd dat je paracetamol mag nemen? goed drinken en af en toe een versgeperst sinasappeltje kreeg ik ook als advies. en neem je rust
idd maartje wij zijn allebei moslim, ik ben een bekeerlinge ( dit is mijn islamitische naam) en mijn man turks ie natuurlijk van geboorte al moslim. Hij zei ook gisteren, ons kindje word gewoon een turkje aaaah ik vond het zo lief. We weten niet veel van de donor eigenlijk niks, maar ze zoeken erg naar hetzelfde type als mijn man en de bloedgroep en het liefst ook de afkomst ( turks marokaans tunesisch) Of eventueel nog italiaans haha. Mijn man was ervan overtuigd het tegen zijn ouders te zeggen. Gisteren een gesprek op weg naar huis, zei ik dat hij het zelf moest weten. Maar dacht dat het beter was van niet aangezien de turken wel eens raar uit te hoek kunnen komen met die dingen, niet zijn ouders hoor!! Maar wel de familie eromheen. En dat wil ik hem niet aandoen. We hebben zelfs eens bedacht zijn broertje donor te laten zijn, die wilde dat ook, maar hij kreeg geen visum voor hier en in turkije doen ze dat niet. Maar nu de anonieme is nog beter, hij kan zich er geen gedachte bij maken. En hij zei zelf, misschien ben je nu direct zwanger, want die zaadcellen zijn beter en dan ook de embryo. Wijze woorden van een man wat zoveel pijn heeft. Ik heb ook nog zo'n leuke testdatum vrijdag 13 november, had zoiets ohw jee. Maar toen zei mijn man vergeet de 13, vrijdag is de belangrijkste dag voor ons geloof, net als de zondag voor de christelijke mensen. Dus hij bracht er weer een goed tintje aan! mari bij ons zeiden ze niet te veel drinken, de follikels nemen alles op en veel eiwitten eten en desnoods ook het drinken met eiwit. Dat verkleint ze snel . Het is idd zo'n beurs gevoel bah. Ach ja nu maar op naar zondag, dat gevoel word steeds beter. xxx
Leuk dat je een uitleg er op hebt gegeven. En bijzonder dat je een bekeerlinge bent. Vind ik best bijzonder Ha, mooi dat de vrijdag voor jullie is wat voor 'ons' (ben niet gelovig ) de zondag is Dat MOET dus goedkomen!!! Hele wijze woorden voor een man die zoiets verdrietigs is overkomen!!
tja meis als je me 5 jaar geleden had gezegd je gaat je bekeren. had ik gezegd ben jij gek ofzo? Merk wel met de hele behandeling dat ik er wat minder mee bezig was. Maar mijn man zei gisteren ook tegen me. Muppie alles wat je eigenlijk graag wilde heeft allah je gegeven. En hij houdt heel erg van je. Dit wondertje krijg je ook.
Lief Ik sprak een paar jaar terug een meisje in de trein toen de trein - heel verrassend - weer eens pech had, en zodoende raakten we aan de praat, en zij was toen bezig met zich te keren.. Ze kon er heel mooi en liefdevol over praten. Een collega van mij is ook bekeerd, ook doordat ze een relatie met een Moslim kreeg, maar zij praat er heel 'nuchter' over. Vind het in ieder geval heel mooi hoe je zo je geluk kunt vinden. Voor mezelf moet ik er niet aan denken omdat ik werkelijk waar niets met het geloof, welke vorm van geloof dan ook - heb, maar vind het wel heel interresant!! Ik ga voor je duimen dat of het nu moeder natuur is of dat het Allah is, er voor gaat zorgen dat er straks een mooi wonder in je buik zal gaan uitgroeien tot een heel mooi kindje voor Elif en Elifman!