ja ik hoop het ook. pfff zei net tegen manlief, nu kregen we bijna onze eerste echo in jette was ons beebje bijna 7 weken. Soms kan ik nog zoooooooo boos worden Maar het haalt niks uit heh. Ook een gesprek met mijn schoonouders eergisteren en die liet me blijken , want ze denken dat deze cryo's "normaal "zijn, dat ze vond dat we dan maar de natuur zijn gang moesten laten gaan. Want ze merkte aan mijn man dat kid dus komt. Ik was zooooooooo kwaad! Ze zijn normaal echt lief hoor. Maar ik had gewoon willen zeggen het is niet anders!!!! pffffffff ben er nu nog kwaad om
nee je had me niet willen zien ! En vind ze altijd zo lief hoor, maar erg genoeg dit vergeet ik niet heh!!!
hey elif, nog steeds aan het bloeden, bah zeg, hopelijk is het snel over en kun je deze periode een plekje gaan geven. en tja al die data's die je er aan herinneren hoe mooi het had kun zijn, je wordt er elke keer weer zo verdrietig van, en je boosheid herken ik ook heel erg. wat rot dat je schoonouders zo naar deden zeg, kan me voorstellen dat je er erg boos om werd. knuf,x.
ja had het niet verwacht. Maar voor hun is dit natuurlijk heeeeeeeel vreemd aangezien het in tr verboden is! Mijn man was er ook helemaal van uit zijn doen. En hij zat weer helemaal de grond.
oh wat sneu voor je man elif, het is allemaal al zo moeilijk en als er dan ook nog eens mensen zijn die dat soort opmerkingen maken ben je weer helemaal van je leg af. wat is er precies in turkije verboden elif, ivf, of ivf met cryo's of bedoel je de kid??
Ja voor hun moet het allemaal heel raar zijn en ze zullen het wel zeggen met goede bedoelingen maar is zo'n slag in het gezicht voor jullie... . Probeer het wat van je af te zetten en gewoon te denken aan jullie toppertje in de vriezer! Jullie weten wat de beste keuze is voor jullie. En enkel jullie weten dit!
pfff wat moeilijk allemaal voor jullie meis. Hoop dat het bloeden snel stopt en jij ook iets hebt om vooruit te kijken in plaats van achterom. Confronterend is en blijft het. Ook die data en het idee van echo Knuf meis!
ik hoop dat het bloeden snel stopt. vervelend dat je schoonouders zo reageerden, voor hun is het moeilijk te begrijpen in wat voor situatie jullie je bevinden. heel veel sterkte en een dikke knuffel, ik denk aan je! en ik hoop dat het allemaal goed komt, het is je zo gegund een mooi wondertje.
Het is al heel zwaar dit traject. Als het dan ook nog eens afgewezen wordt door je cultuur lijkt me dat extra moeilijk. Meis, alle kracht gewenst om hier mee om te gaan, ook voor je man! Dikke knuffel lieverd.
@elif, meis wat moeilijk zeg....nog aan het bloeden en dan je schoonouders...jammer dat dat zo gezegd wordt, vooral op een moment dat je nog in de verwerking zit! dikke knuf!!
Dank je wel lieverd! Het is nog neit helemaal weg, ik raak er nu echt geirriteerd van potverdikke Al 10 dagen bloedverlies, nu dan wel bruin maar niet weg pfffffffffff. Was het maar al maart xxx
Ja dat zou ik ook wel willen! Ik duim dat de tijd voorbij vliegt en ook dat het bruin vlug helemaal wegblijft!
ik hoop dat jullie in maart een terugplaatsing krijgen en dat daar een mooi wondertje uit mag komen. heel veel sterkte en dikke knuffels