Dat bedoel ik dus.... de jurk is alles geworden wat ik niet wilde... boemetjes, halter, sleep, tierelantijnig, druk.... Wat is ie wel: boemetjes, halter, sleep, tierelantijnig, druk.... Maar hij is wel cool! ben er toch heel blij mee. Wit(achtige tinten) staan mij toch minder mooi. Bijna hubbie denkt zelf al dat ie een kleurtje heeft, maar ja.... Ik vertel hem gewoon dat ik mosgroen broekpak ga . En soms laat ik per ongeluk toch het woord wit ergens vallen. Ik denk niet dat ie erin trapt.
Yep! jij dan 6 jaar, he! de tijd vliegt (when you are in de mmm!) Wij zijn alweer 11.5 jaar bij elkaar en we wonen 7 jaar samen. Hiervoor wilden wij nog geen kinderen. Okee we wilden het wel, maar door de situatie thuis ging het gewoon niet (bijna faillisement en daardoor was diederik depressief). En wat is je oodeel? schoen 1 of 2?
Heb ff heeeeeeeeeeel goed gekeken. En die met het houten hakje Vind ze ook heel mooi uitkomen bij de jurk Nogmaals wauw wat een prachtige bruid, prachtige jurk hoor!!!!
haha, nu weten we het wel . Je vind de jurk echt mooi. Ik ben echt zooooooo benieuwd naar de reacties van bekenden. Vrienden van me zeggen het gewoon; je jurk wordt echt heel apart. Maar collega's en kennissen verwachten toch iets traditionelers. Op zijn werk kan ik heeeeeeel serieus zijn. Net zoals de achternaam. Vrienden zeggen; meisjes naam Collega's denken: hubbie's naam Zo geinig.
Ja? vind je die "grofste"? Ik dacht echt dat je het fijnere schoentje zou zeggen. Haha, ik ken je nog niet zo goed. Of heb je je oordeel niet door de foto's maar door mijn beschrijving laten leiden? Even nog voor de duidelijkheid voor iedereen: * schoenen zijn geen trouwschoenen. * allebei de juiste kleur, maar net niet het kleurtje van de jurk. * allebei een houtprint hak, maar de ene heeft licht hout en de andere donkerder hout. (nee niet echt trouw-schoen-like) * ze zijn gewoon allebei duur * de ene is fijn (en iets meer tierelantijnen) en de andere is grof (en glad met iets grotere knoop)
Ik vind de vorm van die andere mooi, maar de kleur van die grove mooier erbij passen. Eigenlijk moest de andere schoen die kleur hebben hahahaha, was het nog makkelijker! Ik had ook gewone witte schoenen met een hakje.
Donderdag wordt schoenen-gate vervolgd Verder nog nieuws op het Elif-front? Ga je nog wat leuks doen vanavond, of ben je je al geestelijk aan het voorbereiden op de echo?
Hahahah ja ik ben best zenuwachtig voor de echo. Dat ze misschien zeggen het is nog niet "rustig"daarbinnen. We wachten maar af Dadelijk komt een film op Disturbia, en alhoewel ik geen held ben voor thrillers hahah wil ik toch kijken. Hoezo eigenwijs? Zolang het maar niet over geesten gaat vind ik het goed En jullie? Hebben jullie nog plannen?
Sorry, was ff vertraagd vanwege msn installatie . Nou, Marjah-(bijna)man ligt weer te tukken. En ik weet het nog niet. We zouden een "bakkie" doen bij vrienden, dat is altijd een groeps aangelegenheid. Dus als ik verstek laat gaan, dan missen ze me vast niet. Veel plezier op de bank voor de tv... als je maar wel goed slaapt vannacht .
Helaas waarschijnlijk niet zo goed nieuws Voor de eerste keer in mijn leven kreeg ik te horen dat mijn bms te dun was eigenlijk op dit moment ( 3,8mm tegenover 8mm de vorige keer)Of het komt door de miskraam ,volgens haar niet maar ik heb dit nog nooit gehad dus?? Er zat wel een eitje ( of misschien cyste maar dat zien ze in het bloed) van 15mm. Dus het is nog maar de vraag of er een tp komt deze maand Pfffff ik baal er echt van, volgende maand geen kans dan gaan we net die tijd op vakantie dus jammer maar helaas... Ik word straks nog gebeld of ik evt toch voor een 2e fm moet komen of dat deze ronde helaas al voorbij is xxxx
Hier ook even een dikke knuffel voor de teleurstelling!! Bahbahbah zeg! Hopelijk heeft je bmslijmvlies nog even de tijd nodig om goed dik te worden en lukt het alsnog. Geduld, geduld. Zooooooo vervelend steeds op te moeten brengen en af te moeten wachten! Leef met je mee!
Ai Elif wat een rotnieuws nu weer! Maar alle hoop is nog niet verloren? Ik ga heel hard voor je duimen dat ze je bellen en je langer mag wachten op een mooi bmsje! Liefs
elif wat balen meis, weer een domper, kunnen ze je niet progynova gaan geven nu dan om het bsm op te bouwen. ik duim dat het toch nog goed gaat komen deze maand. x lisa.