Normaal ben ik altijd voor het aanhouden van de originele schrijfwijze, maar die is er in dit geval niet echt dus dan ga ik voor wat ik er het mooist uit vind zien: Eliza.
Elisa. Ik vind de s wat opener en zachter als letter, het is subtiel en vooral een gevoel. Elisabeth vind ik ook mooier dan Elizabeth. Het vloeit mooier, dat is het.
Met z! Vind ik krachtiger staan en mooier uitgesproken worden. Hier een E.lize Met s was voor ons onbespreekbaar haha.
Elisa, voor de Nederlandse uitspraak Eliza, voor de Engelse uitspraak Dus hangt van af welke uitspraak je wilt
Eliza! Hebben wij ook als tweede naam voor onze oudste dochter. Vernoemd naar Elizabeth. Ik vind met een z veel zachter staan. Wij spreken het overigens op zn engels uit (ielaaiza) maar ook op zn nederlands vind ik de z mooier
Met een z vind ik wat krachtiger en netter staan Maar ik hoor wel verschil in de namen dus je moet ook zelf nadenken of je eelieZa of eelieSa mooier vindt.