casss zou je bijna denken he? haha maybebaby ja is inderdaad heel wat anders dan Sem, maar ben wel héél blij dat het Sem is geworden, ben echt helemaal gelukkig met de naam en bij een evt, 2e kindje hoeven we niet echt op te letten want er past heel veel bij Sem Max is nu al zo'n mooi mannetje, dus dat word nog was babywens, je moet de dames straks van hem afslaan trouwens Maurits is ook niet mijn ding, een beetje te kak vind ik persoonlijk
Nee he? Ik vind het ook nogal kak maar dat vind ik ook wel een beetje van Jaimy haha gelukkig hebben we de namen veranderd. Vond je het niet vreemd om hem de eerste keer met Sem aan te spreken? Ik moest toch nog wel even wennen hoor, aan de naam Max. Ook al vind ik hem super leuk! Sem is ook een leuke naam en Finn ook!! Dus dames, dat hebben we goed uitgekozen voor de mannen.
halloooooo Hier zijn we dus nu abboneren zei iemand hier. Hoe moet dat en wat heb je er aan? Kan je dit topic sneller vinden dan? @mama's, ik vind de namen ook leuk!! Ik heb 2 jongensnamen waar ik nu nog niet uit kan kiezen. Ik verwacht dan ook dat ik zwanger word van 2 babyjongetjes. Dat is de beste oplossing. @babywens, wat een lieve leuke foto weer!!
*BUDDYNIEUWS* Zwendel had om 13:30 4 cm ontsluiting. Omdat de weeën erg pijnlijk waren en elkaar te snel opvolgden, heeft ze een ruggeprik gehad. Sinds 15:30 zit ze op 8cm en nu is het wachten op de laatste 2.
Zoo ik heb hem ook gevonden. Ik sta btw niet op de lijsten . Wat las ik Zwendel aan het bevallen?? Super meid succes . Ik ben dood moe en heb onwijs last van me rug verder voel ik me super
whooooeeeeiii wat gaat het snel bij Zwendel!! Spannend hoor, ik kom zeker nog een paar keer spieken! enne..als ze om half 4 op 8cm zit....dan zou ze best al aan het persen kunnen zijn! of nog beter...ligt hun frummel al op haar buik! Zet 'm op meis, je kunt het!! @babywens en Delilah, hihi grappig dat die namen het niet zijn geworden he! Wij hadden als enige wat we écht niet wilden een naam die eindigt op een y en Babywens...je man heeft inderdaad een rare smaak qua namen Maurits is mij ook iets te kak maar het is maar goed dat iedereen andere namen mooi vind anders zou iedereen hetzelfde heten Moet je eens naar je kindje kijken en dan bedenken dat hij misschien wel Maurits of Jaimy had geheten...dat kan je, je toch helemaal niet voorstellen? Dat heb ik bij Finn ook, ik kan me gewoon niet voorstellen dat hij anders zou heten...dat past niet ofzo.. Ik heb eigenlijk nooit zo nagedacht over een jongensnaam omdat ik ervan overtuigd was dat het een meid ging worden. "vroeger" vond ik namen als Sven en Milan heel leuk maar toen ik zwanger was sloeg ook hier de twijfel toe of ik mijn kind dan ook wel zo wilde noemen. Jeroen heeft lang volgehouden dat hij wilde dat Finn, Cas zou heten. Ook een leuke naam maar vond Finn toch leuker. De meisjesnaam hadden we al voor ik zwanger was en die blijft ook staan maar ben wel aan het twijfelen gebracht want een collega zei tegen me...hee als de volgende dan een meisje is moet je die Noor noemen..dan heb je een Fin(n) en een Noor. hihi Vind het best grappig dus wie weet Over de ogen; Finn zijn ogen worden steeds lichter en rond zijn pupil wordt het nu groen en de rest lijkt grijs te zijn. Dan heeft hij dus Jeroen zn ogen want die van mij zijn groen/bruin. @dreamer, jeeeehh wat leuk dat de spullen er zijn! Welke kinderwagen heb je? @babywens, ah gosh. Max kijkt ook van...help me! hihi Finn is nog best dun...nu nog wel iig. Hij begint nu van die heerlijke kneepjes te krijgen bij zijn polsjes. zijn armpjes en beentje zijn nog van die spillepootjes hihi. Oh mijn hemel....ik heb vanmorgen iets te enthousiast gekolfd aan 1 borst en nu heb ik dus een ENORME borst aan een kant Nu maar eens wat korter kolven en de andere kant wat langer...anders kan ik straks nog zelf bh's gaan maken. een kant maat reusachtig en een kant maat inimini
meld me hier ook zo wat kunnen jullie kletsen zeg hier ook al weer 3pagina verder haha goed bezig meiden hier met mij alles oké alleen heel erg moe nog 3weekjes werken heb ik eindelijk mn verlofd ben echt aan het aftellen hoor begin echt zwaar te krijgen paar keer bijna flauw gevallen dus moet in de gaten houden of het mn ijzer is of dat ik zwsuiker heb dus hopelijk kom het door mn ijzer nou meiden kletsze en ik lees gewoon lekker mee ow en zwendel scc meid hopelijk heb je die kleine al in je armen
*BUDDYNIEUWS* Zwendel heeft nu 10 cm ontsluiting! Als alles goed gaat mag ze over 20 min. gaan persen.
JEEEEJ zwendel jullie wonder is er bijna!! zet em op meis!! Petra Sem is nu echt Sem en ben heel blij dat dat zo is ik vind Finn ook mooier dan Sven of Milan hoor, al lijkt Sven op Sem toch vind ik Sven helemaal niks en Sem helemaal top haha en lol om je afkolf foutje haha zie het al helemaal voor me c84 lekker zeg bijna verlof! geniet ervan als je zover bent! kan me voorstellen dat het zwaar word! maar nog ffies!
Jeeh Zwendel!! Je ligt nu lekker te genieten met jullie wondertje als alles goed is gegaan! @delilah, wat een mooie foto's op fb! Ik vind Sem ook een veel leukere naam dan Sven. Vreemd eigenlijk dat als je niet zwanger bent je heel andere namen leuk vind dan wanneer je zwanger bent! De meeste namen die ik ooit had opgeschreven heb ik vrijwel allemaal geschrapt toen ik echt zwanger was.
Petra thanx inderdaad raar is dat dat je dan heel andere namen mooi vind, maar misschien ook maar beter haha
Nog niks? Ik zat ook al op hyves en fb te spieken... Cass, hoe gaat het met Anne na de prikjes? Heeft ze er veel last van gehad?
Wat een leuke foto zag ik voorbij komen van een narretje te schattig. Dramaqueen het gaat idd hard met je verlof. Balen dat je rot klassen krijgt:x Zwendel vertel vertel? Cass hoe is het met je meisje? Babytjuhh al 2 kilo je gaat lekker hou vol. We hebben al leuke namen maar het euvel is dat Bart van Hollandse namen houd en ik niet. Meisjes naam vind ik makkelijker dan jongensnamen. En ik heb weer weekend. Wil iemand mij ook op de klus lijst zetten als mijn ongi voorbij is gaan we eens kijken of er een baby wil blijven plakken.ronde 3