Elkaar helpen met kennis en kunde..

Discussie in 'De lounge' gestart door Ecosa, 28 mrt 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kellly

    Kellly Fanatiek lid

    5 mrt 2007
    1.437
    0
    0
    Mijn beroepen athans dat waar ik voor gestudeerd heb zijn:
    Verpleegkundige
    Dokterassistente
    Ambulancechauffeuse
    Draagster bij uitvaardonderneming DELA
    En op dit moment ben ik rij-instukteur i.o.
    Tja ik heb een hoop geleerd (maar nooit iets wijzer geworden hahaha)
    Maar ik zat nooit echt op mijn goede plekkie ik hoop met mijn nieuwe baan dat me dat wel gaat lukken

    En mijn man is politieagent -----> dat is een verschrikkelijk leuke combinatie met een rij-instukteur hahahah
     
  2. Veraenroy

    Veraenroy Fanatiek lid

    2 apr 2006
    3.019
    0
    0
    Ik werk in een Agrarische groothandel. Wij verkopen alles om planten te verbouwen, potgrond, voeding e.d.. Onze grootste klantenkring bestaat onder winkels hebben waar klanten komen die illegale plantjes willen verbouwen, de zo geheten Growshops :oops: :oops:

    Ik heb de baan via het cwi. Ik heb gereageerd op de funcite Administratieve duizendpoot. Ik doe daar echt alles op administratief gebied.(niks illegaals hoor! hihi)

    Ik denk dus dat jullie ook niks aan mij hebben...

    Ik hoop alleen niet dat er nu mensen anders tegen mij aan gaan kijken. Ik ben een net meisje :D :D
    XXX

    Vera
     
  3. Zena

    Zena Fanatiek lid

    9 dec 2006
    2.428
    0
    36
    Goh, leuk dit!
    Ik ben verpleegkundige in een detentiecentrum. an zeker vragen beantwoorden over de algemene lichamelijke dingen, ziekten en medicijnen. En over de kant hiervan in de gevangenis, maar daar heeft hopelijk niemand nfo over nodig!
     
  4. mama van noa

    mama van noa Actief lid

    29 jun 2006
    217
    0
    0
    verpleegkundige
    eindhoven
    leuk onderwerp, vind het alleen wel jammer dat sommige mensen schrijven dat ze niks boeiends doen of dat je waarschijnlijk niks aan hun hebt. ieder heeft zijn eigen kennis en kunde ook al denk je maar zoiets simpels te doen. soms is het zelfs al voldoende om een luisterend oor te bieden. dus mensen doe je zelf niks tekort.
    niemand is hetzelfde maar ieder heeft zijn eigen kwaliteiten.

    p.s. ik ben verpleegkundige en werk met verstandelijk gehandicapten.
    mensen met autisme, gedragsproblemen, agressie e.d.

    liefs femke
     
  5. Bibiche

    Bibiche Fanatiek lid

    21 okt 2006
    2.509
    0
    0
    Ik heb als secretaresse gewerkt en de laatste 2 jaar als groepsleidster op een babygroep :D . Momenteel in de ziektewet ivm rugklachten. Maar na de bevalling wil ik ff niks doen en na 6 maanden of zo weer de secretariele kant op.
     

Deel Deze Pagina