Gister op de punt na mijn punten op gemaakt. Ik had gister avond na mijn avonddienst nog 4 punten over. Precies genoeg voor een over heerlijke negerzoen. Jammieeeeeeeeeee. Nu nog 1 punt over. En nog 18 week pinten. Die mag ik nog opmaken voor zondag. Dan start volgens mij een nieuwe week.
poohbeer je bent niet verplicht om die weekpunten op te maken hoor (het mag natuurlijk wel). Ik heb ze hier nog niet allemaal opgemaakt. Ik had meestal wel iets over. Ik heb er nog 42 tot woensdag... en vandaag nog 4 punten. Zal eens kijken hoe laat mijn man vanavond thuis is kunnen we samen een wijntje drinken. Ik wilde vanavond vissticks eten en en ik zou zweren dat ik nog een heel pak in de vriezer had liggen. Niet dus. Had er nog 2. Die heb ik dus maar aan mijn dochter gegeven en zelf een eitje gekookt. Zo hou je dus punten over...
Ik was gister 0,5 kilo afgevallen 83,5 nu. Hopelijk zie ik volgende week de 82 Vanmorgen trouwens eens die muesli ingevoerd.. maar liefst 6! punten Die komt dus niet meer in huis Ik ben trouwens gister na die 0,5 kilo ingevoerd te hebben terug gezet op 29 dagpunten. Ik vroeg me gelijk een beetje af wat het minimum aantal punten zijn, weet iemand dat? Vanmorgen bij het boodschappen doen i.i.g. very light chipjes meegenomen dus die ga ik vanavond lekker oppeuzelen
Goed zo weer 0,5 kilo kwijt. Ik ben vandaag ruim over mijn dagpunten heen en heb nog 6 week punten. Vanavond nog een verjaardag en vanmorgen al een verjaardag gehad met een gebakje. Ik heb nog 37 active punten. Vanmorgen op de weegschaal gestaan en al wel 2 kilo kwijt. Ben dus de goede weg op. Ik vind het af en toe best moeilijk, maar alle begin is moeilijk. Ik kan veel op de site vinden qua eten en p.punten.
Dinsdag avond: conditietraining Vrijdag avond: Hydrospinning 2 keer per week 7 km lopen ong. 75 minuten En gewoon lopen met de hond.
Hoi dames, Ik wil me hier ook graag aanmelden. Ik heb me nog niet aangemeld bij WW, maar sta wel op het punt om dat te gaan doen. Ik heb nog een paar vraagjes aan jullie. Werken jullie met ww-online of op de "ouderwetse" manier? Ik heb het topic ff doorgelezen en zo te lezen zijn jullie tevreden over ww, klopt dat? Wat mij het moeilijkst lijkt is het avondeten. Ervaren jullie dat ook zo? Ik ben trouwens van plan om ww online te gaan doen. Ik heb lang getwijfeld om te gaan lijnen, aangezien ik momenteel medicijnen gebruik waar ik er van aangekomen ben (het verstrekt je eetlust). Ik gebruik die medicijnen dus nog steeds, maar zit door het aankomen in gewicht zo ontzettend slecht in mijn vel, dat ik toch besloten heb daar iets aan te gaan doen. Ik heb nu een BMI 29 en heb mezelf als doel gesteld om er eerst maar eens 5 kilo af te krijgen en daarna wel weer verder te zien.
Hoi, Door stress ben ik de laatste tijd te veel aangekomen. Ik was ook van plan ww te doen maar dan ook online? Is dat een beetje te doen zonder de cursus? Aan de ene kant lijkt de verplichting van de cursus me goed aan de andere kant heb ik niet zo veel zin in verplichting Ik heb een tijdje sonja bakker gedaan maar dat hou ik niet lang genoeg vol... ben het patroon een beetje zat en wil meer zelf in dehand hebben... Maken jullie van tevoren dagmenu's of een weekmenu? succes met afvallen jullie, lijkt me leuk om mee te kletsen als ik me ook aanmeld
mik ik maak niet van te voren dag of weekmenus. Ik bekijk gewoon waar ik trek in heb. Je kan het ook online doen ja, maar goed, dan heb je hetzelfde als met sonja bakker dat je geen stok achter de deur hebt. Dat is juist wat ik zo fijn vindt aan die cursus. Ik kijk ook echt naar het weegmoment uit en als ik bijv op maandag een zwak moment heb denk ik "het is bijna woensdag en dan weer wegen". Dus ik zou het niet doen.
ik kan het volgens mij altijd nog omzetten naar een combipas.. Bij ons is het maar 1 uur in de week.. en weet dat de buurvrouwen ook gaan, ik ga nog maar eens bekijken of ik daar zin in heb wat doe je allemaal op de cursus?
o dat snap ik wel als je daar niet zo een zin in hebt. Bij ons kan je kiezen uit s ochtends of s avonds. Cursus begint met wegen en dan heb je een halfuurtje een praatje van je coach. Daarna kan je vragen stellen of ervaringen delen of weg gaan. En je kan weightwatchers producten kopen. Zoals lekkere chocoladerepen voor maar 2 punten.
Ja je kan dan direct beginnen. Ik maak trouwens wel de dag van te voren een menu. Vind ik weer makkelijker werken. Dan weet ik waar ik aan toe ben en dan kom ik niet voor verrassingen te staan. Ook doe ik alleen online. Ik zou het juist niet volhouden als ik weet dat ik er elke week speciaal ergens voor naartoe moet. Deze week 0,9 kwijt. Gisteravond lekker een kaaspannenkoek en een uitsmijter gegeten. Vanavond lekker gebakken aardappels, hamburger en sperzieboontjes. Was erg lekker en binnen m'n punten gebleven. Nu zo een schaaltje chips.
Ik heb me ook aangemeld bij de online en kan dus ook gelijk beginnen. Morgen dus mijn eerste echte dag! Heb gelijk al mijn dagboek voor morgen ingevuld en de app voor mijn Iphone gedownload zodat ik mijn dagboek ook kan inzien op mijn werk. Nu maar hopen dat ik alles een beetje goed heb ingeschat voor morgen, maar ja het is natuurlijk ook allemaal wel eventjes wennen. @muppet. Goed zeg dat je 0.9 kilo bent afgevallen. Hoe lang ben je nu bezig met ww? @debby. Goed zeg dat je vanaf 28 jan al ruim 5 kg bent afgevallen. Dat geef moed!
Is de app er alleen voor I-phone of ook android weet iemand dat? Ik heb hem ook al een beetje ingevuld voor morgen alleen 's avonds nog eventjes kijken wat handig is, mijn man werkt over en moet 2 kinderen halen op 2 verschillene verblijven, ben dan nooit zo in voor uitgebreid koken... Dus even kijken... @ speentje Wanneer begint jouw dagboek? Hij blijft bij mij maar op zondag staan terwijl ik vandaag nog even flink gezondigd heb en dus morgen echt wil starten maar dat lukt me niet... NU maar de maximale punten voor vandaag ingevuld en een beetje van mijn wekelijkse extra afgesnoept. Succes morgen speentje! Ben ook wel benieuwd hoe de eerste dag gaat... @ muppet dat gevoel heb ik ook een beetje... We gaan elkaar hier gewoon goed motiveren om het vol te houden Wanneer zijn jullie weegmomenten... Ik begin vandaag dus hou het maar op zondag... En hoeveel willen jullie kwijt? Weltrusten voor nu! en tot morgen!
mik2sept je kan je weegdag zo veranderen: gewichtsverloop instellingen jouw gewicht weegdag bewerken dan kan je je weegdag veranderen
O ja bedankt! Vanmiddag begon de week dan nog steeds bij zondag nu doet hij wel wat ik wil... Wel puzzelen hoor wat je allemaal kan eten... Ik moet ook echt weer even omschakelen naar een gezond eetpatroon... Hebben jullie tips voor lekkere dingen op brood die weinig punten hebben?