Ik heb misschien een vraag die ik hier misschien niet moet stellen, maar wellicht zijn er andere die met dezelfde vraag zitten.. Ik heb sinds een week bijna elke dag hoofdpijn, om gek van te worden. Normaal slaat het om naar migraine, maar nu tijdens mijn zwangerschap niet. (gelukkig!) Maar echt goed functioneren kan ik momenteel ook niet. Ik ben niet echt het type dat zich snel ziekmeldt, maar twijfel nu wel wat ik moet doen. Zijn er hier meiden die zich wel ziekmelden omdat ze hoofdpijn hebben?
Als ik door de hoofdpijn niet goed zo functioneren zou ik me ziek melden tot ik me beter zou voelen. Ik ben niet iemand die zich zo ziek meld. Maar met hoofdpijn werken is erg lastig. Kan je niet met je wek overlegen, mss halve dagen oid?
Als je elke dag hoofdpijn hebt lijkt me dat aardig verlammend (heb zelf ook regelmatig hoofdpijn en voor mijn zwangerschap migraine, de hoofdpijn wordt bij mij nu ook geen migraine). Wat bij mij het beste helpt is veel rusten. Ben nu 3,5 week thuis. Normaal gesproken werk ik full-time. Heb nu de conditie niet om het vol te houden. Daarnaast ook last van wat misselijkheid die erger wordt bij inspanning. Hoe rustiger ik me houdt, des te miner last heb ik van misselijkheid en hoofdpijn. Ik snap dat je het niet leuk vind om je ziek te moeten melden. Ik verveel me ook stierlijk en zou liever werken. Merk aan m'n lijf dat dat er nu even niet inzit. Voel me dan ook niet schuldig naar mijn werk toe dat ik er niet ben. Iedereen (we zijn maar met een klein clubje) weet dat ik zwanger ben en daardoor niet kan werken. Denk dat dat ook scheelt. Weet jouw baas dat je zwanger bent? Misschien is halve dagen wel een oplossing voor je.
Ik kan niet in jouw hoofd kijken, maar ik werk met hoofdpijn gewoon door (werk fulltime , heb de helft van de week hoofdpijn).
Ik werk met hoofpijn ook door, alleen toen ik erbij vlekken voor mijn ogen kreeg waardoor ik mijn mail niet eens meer kon lezen werd het anders, gelukkig geen zw.vergiftiging maar wel zwangerschapsmigraine en moest het rustiger aan gaan doen. Als ik er last van kreeg gewoon een paracetamol nemen. Ik heb nu afgesproken dat ik iedere dag tot 16.00 uur werk ipv tot half 6 en dat gaat nu al een 1,5 week goed. Veel sterkte iig en als jij je niet goed genoeg voelt, moet je kijken met je werkgever wat een passende oplossing is!
Ik begin nu ook steeds meer last te krijgen van misselijkheid, moeheid en idd nu sinds 3 dagen hoofdpijn, vervelende hoofdpijn. Ik werk 32 uur op een kinderdagverblijf. We hebben geen pauzes. daarnaast is het ook altijd super druk. De bedjes zijn allemaal boven dus moet veel tillen (en er zijn ook zware babies bij en kinderen van rond een jaar). S avonds moeten we alles nog opruimen (na 18uur) en poetsen. Ben eigenlijk nooit voor 18.30uur weg (we krijgen die extra minuten niet eens uitbetaald) Ik merk gewoon dat ik toe ben aan rust, ook omdat ik al een keer mk heb gehad en een keer innestelingsfout...ik ben dus extra voorzichtig. Collega;s en werkgeefster weten dat ik zwanger ben. Mqaar we hebben te weinig personeel..als ik me dus ziekmeld, moeten mijn collega;s extra uren werken..ik weet dat ze dat graag doen want dat hebben ze al gezegd, ze willen ook graag dat het deze keer wel goed gaat dus dat ik me over het overwerken van hun niet druk moet maken want dat is probleem van de bazin...Toch vind ik het heel rot... Ik houd het zo niet vol, ben echt ontzettend moe ook...afgelopen week heb ik 39,5 uur in 4 dagen moeten werken wegens ziekte van collega. dat doe ik graag voor die collega maar voel me nu nog beroerder... Zal ik me toch maar ziek melden? XDenk dat rust heel goed voor me zal zijn..maar durf het niet zo goed..ben bang dat mn bazin boos zal worden ofzo...(ook al weet ze ervan dat ik me niet lekker voel, steeds als ze me ziet zegt ze dat ik er moe en niet helemaal fit uitzie....en idd, ik voel me ook niet lekker) maar ben ook bang dat ik me te schuldig ga voelen....soms ben ik gewoon te goed en denk ik te veel aan anderen..maarja..wil nu wel graag aan onze kleine denken Liefs Syl
Persoonlijk vind ik hoofdpijn geen goede reden om je ziek te melden, maar jij moet doen wat jij denkt dat het beste voor je is. Zelf heb ik jaren hoofdpijn en ook migraine aanvallen. In het begin van mijn zwangerschap heb ik nog veel hoofdpijn gehad en daarna tot nu toe niets! Het schijnt ook zo te zijn dat je als zwangere bijna of geen migraine aanvallen meer krijgt. Bij is het tenminste zo. Probeer het nog door te zetten, neem anders paracetamol als het niet te houden is voor je gevoel. Sterkte
ik heb er zefl geen ervaring mee, gelukkig, maar ik heb altijd begrepen dat de ene hoofdpijn de andere niet is. kan dat hier ook het geval zijn? (omdat er meiden zijn die wel kunnen doorwerken en anderen niet)
Is persoonlijk. Als jij echt niet meer kan functioneren moet je gewoon ziekmelden. Dat andere wel kunnen doorwerken betekent niet voor jou dat het ook zo moet zijn. Is voor iedereen anders net zoals ieder zwangerschap anders is.
ja dat is zo en iedereen heeft ok ander werk ik ben ok al wat ziek geweest ben veel duzelig en moe ik kan niet werk als ik zo dizy ben ik werk achter machienus dus als ik de heledag sta de duiselen dan ga ik niet werk dat komt niet goed