Oke, ik plaats toch nog maar eens een bericht hierover. Ik heb echt elke dag menstruatiepijn. Soms 1 of 2 dagen niet maar eigenlijk al enkele weken bijn elke dag. De vk vind dit vreemd? Ondanks dat alles met beeb tot zover goed lijkt te gaan. Het is echt een zeurende krampende pijn in mijn onderbuik. Als ik lig trekt het wat weg maar zodra ik ga lopen ed komt het terug. Het is geen blaasontsteking..
Misschien bandenpijn? Of spierpijn door het groeien van je baarmoeder? Eerlijk gezegd vind ik het niet zo heel vreemd klinken, maar wat zei je VK er verder over, niks of had ze een idee wat het kon zijn?
De vk wist het niet. Ze zei dat het niet echt "normaal" is om zoveel buikpijn te hebben. Het zeurt echt flink af en toe en ik wordt er onzeker van Gister nog het hartje gehoord maarja als de vk dan zegt dat het niet echt normaal is, dan helpt dat niet echt..
Jammer dat je VK zo reageert want zo vreemd is het helemaal niet om dagelijks menstruatiepijnen te hebben. Ten eerste is het de groei van je baarmoeder, dat geeft die vervelende krampen en daarnaast had ik vanaf 11 weken ook al behoorlijke bandenpijn, elke keer als ik ging lopen dan van die misselijke steken onderin mijn buik.
Ik heb ook met vlagen menstruatie pijn , is het groeien van je bm. Het komt met vlagen omdat je bm groeit en dan je baby en als je baby dan "klem" zit groeit je bm weer. Ik koppel dit dus ook aan iets goeds. Eergisteren een echo gehad en alles is helemaal prima. Vind het wel raar dat je vk hier niet mee bekend is en het raar noemt, zo word je onnodig onzeker.
Bedankt lieve dames Ik ben al zo onzeker en het bezoekje aan de vk hielp niet echt. Gelukkig wel een stevige hartslag. Hebben jullie het ook elke dag? Vandaag lig ik de hele dag al op de bank doordat hrt de hele dag zeurt en doet.
Hier helaas al 22 weken buikpijn, zeer vervelend maar zeker niet vreemd! Maar snap je wel hoor, het maakt mij ook nog geregeld onzeker..
Ik heb het soms erger dan anders , net nog maar weet nu dat het er echt bij hoort. Ik was ook erg onzeker , het is ook allemaal echt spannend. Hopelijk maak je je nu niet zo druk als je het weer hebt!
Ik had DI-RECT een andere VK aangevraagd. Blijkbaar weet ze niet goed waar ze mee bezig is. Ik heb veel vriendinnen die zwanger zijn (geweest) en die hadden bijna allemaal vanaf een week voor NOD tot ver in de zwangerschap menstruatie pijn, soms extreem, en sommige zelfs met hevig bloedverlies. Tot nu toe lopen al de zwangerschappen perfect en zijn er al een paar bevallen van gezonde kindjes!
Bedankt voor jullie geruststellendr woorden. Vandaag ging het eerst wel maar nu begint het weer te zeuren. Maar heb ook veel gedaan vandaag.
Inderdaad heel raar dat jouw vk dit niet herkend. Je zal inderdaad lastvhebben van bandenpijn. Heb daar ook vanaf het begin last van gehad, weet alleen niet meer hoe lang het duurde. Ik werd soms 's nachts wakker van de hevige pijn!