Wauw wat een ongelofelijk schatje! En wat een vechtertje!! Lieve meid ik heb weer een kaarsje voor je aangestoken, zowel thuis als digitaal. Blijf vechten, maar ik weet zeker dat het goedkomt!! Knuffel voor jou Nadine!! GROW NADINE GROW
Klingel bedankt voor de foto, fijn dat we Nadine hier nu allemaal even kunnen zien. Wat een ontzettend lief klein poppetje. Kaarsje brandt weer, zet 'em op Nadine.
ik heb ook een kaarsje laten branden vecht kleine nadine en ik hoop dat je op mag groeien in een super mooi meisje lekker bij je papa en mama.. ik denk aan jullie..
Wat een mooi kindje! Ik kreeg geen digi kaarsje aan, maar er brandt hier in huis wel elke avond eentje voor Nadine. Groei maar meisje, je kan het!
lief klein meisje, vecht maar hard! je moet nog heeeeeeel lang bij papa en mama blijven! hier brand een kaarsje voor je!
wat een prachtfoto! wat geweldig dat ze het zo goed doet zeg, ik reageer niet veel hier, maar ben het wel in de gaten aan het houden hoe het gaat met haar en een paar keer een kaarsje aangestoken. wat een bijzonder meisje is het, zo enorm sterk! zal toch geweldig zijn, om haar over een aantal jaar dit topic te laten lezen, hoeveel mensen die bidden voor haar dat ze maar goed groeit, en hoe geliefd ze nu al is!
Wat een vechtertje! En goed om te lezen dat ze het zo goed doet! Ook ik heb vandaag een kaarsje aangestoken! Nadine, groei maar door, en word een nog mooiere grote meid!
Agos wat een lieve foto.. Ben er stil van, zo'n klein meiske. Lieve Nadine en familie, ik wens jullie een prachtig nieuwjaar en hoop dat je maar een grote, gezonde meid mag worden! Ik vind het onderschrift trouwens super, maar zet het niet in mijn handtekening omdat mijn eigen dochter ook Nadine heet
echt zo mooi... echt het wonderkindje van 2009... dikke wenskus aan Nadine, dat je maar snel nog groter mag worden!
ík heb wel meegelezen nooit gereageerd maar naar deze foto'tje kreeg ik een brok in me keel.zo lief en kleinn. hoop dat je snel groot en sterk word Nadine.
Ook hier heb ik weer een kaarsje aangestoken voor deze dappere meid. Ik vind het zo mooi te zien dat iedereen zo meeleeft met, toch eigenlijk, een onbekende. Hoezo internet verbindt geen mensen? GROW NADINE GROW
Wat super om haar foto te zien! Het wordt vast een mooie grote meid. Ik kan niet wachten totdat ik hier kan lezen dat ze naar huis mag. Ik blijf het volgen!
wat mooi om eindelijk het meisje te zien waar we allemaal zo hard voor duimen! Wat een knap meisje zeg!
Hoe gaat het nu met Nadine??? En ook met Mama en Papa? Meissie, blijf vechten!! Ik blijf kaarsjes aansteken voor je . Je bent een topper!
Heel veel geluk en gezondheid in het nieuwe jaar! Hopen dat de kleine vechter snel mee naar huis mag!
Hoi, ik kwam bij toeval op dit topic en heb het gelezen. Ik hoop dat alles goed gaat en wens Nadine en haar familie heel erg veel geluk toe. Ook hier gaat een kaarsje voor haar aan! En het is een prachtig meisje zeg!