Hoe is de eerste tijd thuis verlopen? Ik heb weer een kaarsje aangestoken, voor de grote kleine Nadine maar ook voor Elke, dat ze snel beter is en echt kan gaan genieten! (er branden niet zoveel kaarsjes meer, hint hint )
O, wat heerlijk dat Nadine eindelijk thuis is! Wat zal dat geweldig én ook ontzettend spannend zijn voor Elke en Klaas. Want het is niet zomaar iets, eerst je kleine dame zo lang in het zkh en er dan thuis zelf voor mogen zorgen! Weet nog wel dat ik daar heel onzeker over was in het begin. Zou leuk zijn, Elke, als je binnenkort eens even tijd hebt, als je ons dan persoonlijk komt vertellen hoe het allemaal gaat! En ik hoop dat je je snel zelf ook weer beter voelt.
Lieve Elke, Klaas en Nadine, van harte gefeliciteerd met jullie dochter en zus Charlotte* Al weer twee jaar is jullie vlinderdochter. Hou elkaar stevig vast, laat een traan en denk aan jullie kanjer. Ik denk aan jullie allemaal. ((knuff)) Lieve Charlotte* vier je een feestje met al je vlindervriendjes daar boven? Ik laat straks een ballon voor je op. Hopelijk komt hij door alle sneeuw heen. Geef je je papa, mama en zusje de kracht om deze moeilijke dag door te komen? SMAK
Wat een super nieuws, Nadine is thuis! Geniet van elkaar en Elke, hopelijk knap je snel terug op! Dikke knuffel!!! x
Nadine is thuis! Gefeliciteerd met deze mijlpaal, Elke, Elkeman en Nadine! Hopelijk ben je snel weer beter, Elke, en kan je samen met je man gaan genieten van jullie sterke, dappere meisje.
Wat super, Nadine is thuis! Ik heb niet zoveel meegeschreven hier, maar wel regelmatig gelezen. Ik wens Nadine en haar papa en mama een fijne tijd thuis, en dat ze maar goed en veilig groter mag groeien!
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ FEEST!!!! Gefeliciteerd en geniet van elkaar al denk ik dat dat wel goed komt.....lieve Charlotte je hebt je zusje echt super goed bijgestaan en dit zal je ook altijd blijven doen.... Zo Nadine, en nu op naar de rest van je leven!!!!!
Wauw wat een geweldig nieuws dat Nadine thuis is! En nog voor de verjaardag van Charlotte* dat is wel zo mooi. Charlotte* wat zorg je goed voor je kleine babyzusje! Beterschap Elke! Hopelijk kun je ondanks de pijn nog goed genieten. Veel geluk samen!!
ow wow wat een goed nieuws! Ik weet hoe je je voelt, mijn dochter was ook zo vroeg geboren, ieder grammetje erbij maakt je steeds trotser! En je bent alweer zwanger?? wow dat doe je goed! Erg leuk hoor maar ook wel zwaar lijkt me!! Geniet van je kleine meid!
ik zat even terug te lezen maar ik kan het 'nieuws' niet ontdekken dat Elke weer opnieuw zwanger is.... is dat zo? Ben wel erg benieuwd of Elke en Elkeman hier ook nog eens een kijkje komen nemen en kunnen lezen hoe iedereen hier zo ontzettend met hun meeleeft!!! nogmaals van harte met de thuiskomst van jullie KANJER!!!
wat een super nieuws! de kleine meid eindelijk thuis. elke van harte beterschap. en dat jullie nu echt lekker mogen gaan genieten van het gezinsleven in jullie eigen huisje
Wat een super nieuws zeg Elke & Elkeman: gefeliciteerd met de thuiskomst van de kleine. Ze doet het goed!! Lekker genieten nu.. En heeeeeeeel veel geluk saampjes.
Hoi Nadine, Ik heb alles gelezen en ik vind dat je het geweldig doet! Wat zullen pappa en mamma blij zijn dat je eindelijk naar huis mag . Nu lekker van elkaar gaan genieten! *Ik ben trouwens benieuwd of er binnenkort weer een foto komt van je? Dan kunnen we zien hoe goed je gegroeid bent!*