Ik heb gestemd (stem 452!!) en een kaarsje aangestoken voor Elkeman. Heel veel sterkte!! Hopelijk komt er snel een einde aan alle ellende...
458 stemmen nu op Nadine Wat vervelend voor Elke. Klingel mag ik vragen of de psychische problemen die Elkeman heeft te maken hebben met de vroeggeboorte van Nadine? Ik kan het me enigzins voorstellen na alles wat ze voor hun kiezen hebben gekregen.
Heel veel sterkte! Mijn stem had Nadine al, maar nu wilde ik graag nog een kaarsje branden voor Elkeman. Hoeveel kan een mens dragen... Ik denk aan jullie!
Wat een vervelend bericht... Het is ze zo gegund nu het geluk te vinden! Ik hoop dat ze eruit kunnen komen samen en echt kunnen gaan genieten. Heel veel sterkte voor allemaal! Kaarsje brandt en uiteraard al gestemd voor Nadine. Die gaat ze wel winnen!
Goh, ik vind het helemaal lullig voor al die andere kindjes. Maakte totaal geen schijn van kans (behalve voor lellekelachbaby...maar dan nog...die is ook wel sielugh met valsspelende papa)
565 stemmen!! Nadine heeft gewonnen!! (toch) En terecht. Deze grote kleine kanjer heeft het verdiend. Ik hoop dat dit bericht Elke en Elke man een kleine glimlach op hun gezicht kan geven.
Joepie! Gefeliciteerd kanjer Nadine!!! Heeft ze nog 'iets' gewonnen eigenlijk of ging het om de EER (kon het niet helemaal opmaken uit het Friese gebabbel op de site )? Hoop dat het Elke en Elkeman goed doet in ieder geval!