Amsterdamse Ziekenhuizen

Discussion in 'Zwangerschap' started by MIss X, Jan 12, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. MIss X

    MIss X Fanatiek lid

    Dec 13, 2006
    2,961
    823
    113
    onderneemster
    Amsterdam
    Zijn hier nog Amsterdammers aanwezig? Of mensen die in Amsterdam gaan bevallen?

    Welke ziekenhuis hebben jullie gekozen?

    Ik wil namelijk voor de VU Ziekenhuis kiezen. Dicht bij onze ouders in de buurt en ik vind het een fijn ziekenhuis.. (al heb ik weinig ervaring met ziekenhuis want godzijdank hoefde ik er nooit heen)

    Ik hoor veel verschillende reactie's dat je beter naar de AMC kan gaan, of Lucas Ziekenhuis want die geven eventueel een ruggenprik.

    Ikzelf ben in de Slotervaartziekenhuis geboren, maar die staat niet meer zo goed aangeschreven volgens mij.

    En OLVG (Onze lieve vrouwe gastziekenhuis) ken ik niet echt en is erg uit de buurt.

    Ik woon dicht bij de Lucas Ziekenhuis maar ik hoor zoveel nare verhalen over dat ziekenhuis dat het voor mij erg moeilijk kiezen is.

    Ben benieuwd wat jullie ervaringen en of verhalen zijn..

    :)
     
  2. shelde

    shelde Fanatiek lid

    May 1, 2006
    2,816
    0
    0
    Haha, wat een luxe!
    Moet ik in het ziekenhuis bevallen, gaan we naar degene die het dichtsbij is. Geen luxe van ziekenhuizen kiezen hier!
     
  3. MIss X

    MIss X Fanatiek lid

    Dec 13, 2006
    2,961
    823
    113
    onderneemster
    Amsterdam
    ben een verwend stadsmeisje :oops:

    Kan gewoon niet kiezen hihi idd een luxe... Het probleem is dat mijn vriend nog geen rijbewijs heb en ik wel. Dus we zouden de taxi moeten bellen hihi of ben ik nu heel erg verwend aan het praten? :)
     
  4. shelde

    shelde Fanatiek lid

    May 1, 2006
    2,816
    0
    0
    En met weeen achter het stuur is ook niet echt aan te raden lijkt me. :)
     
  5. MIss X

    MIss X Fanatiek lid

    Dec 13, 2006
    2,961
    823
    113
    onderneemster
    Amsterdam
    Nee Idd.... Als die verdomde taxi wel een beetje vlot is..

    2E Vraag. Iemand ervaring hiermee? Weeen op de achterbank in de Taxi :D

    En hopen dat het nou niet precies uitgerekend met spitsuur komt. (dan mag je wel op de vluchtstrook rijden lijkt me?)
     
  6. Dientje

    Dientje Fanatiek lid

    Jan 12, 2006
    4,674
    0
    0
    Noord-Holland
    Hai missx

    Ik zelf wil graag in het AMC ziekenhuis bevallen omdat die goed staat aangeschreven,
    Het Lucas zou ik persoonlijk niet kiezen omdat je er best vaak nare verhalen over hoort alleen als er weinig tijd is moet ik daar wel naar toe omdat die dichter bij mijn huis is.

    Succes meid!

    Groetjes nandine
     
  7. MIss X

    MIss X Fanatiek lid

    Dec 13, 2006
    2,961
    823
    113
    onderneemster
    Amsterdam
    Dank je, ik woon ook in de buurt van de Lucas en persoonlijk wil ik er ook niet liever naar toe.

    Jij ok succes

    groetjes
     
  8. Renate28

    Renate28 Fanatiek lid

    May 22, 2006
    3,334
    0
    36
    Hoi, ik ben niet in het AMC bevallen, maar ben er tijdens mijn zwangerschap (en daarna) wel begeleid. Mijn zus is daar wel bevallen. Wij zijn er alletwee echt superpositief over. Ze hebben er ontzettend veel kennis in huis! Vanuit de Zaanstreek wordt je dan ook vaak doorverwezen naar het AMC als er iets is, omdat ze daar (schijnt) een heel groot specialisme hebben opgebouwd rond kinderen. Denk maar aan het Emma kinderziekenhuis. Dat is in hetzelfde gebouw gevestigd.
     
  9. Esthertje

    Esthertje Fanatiek lid

    Sep 6, 2006
    1,807
    0
    36
    Haarlem
    Nou ik heb net een week in het Vu gelegen en ik vond ze echt super lief daar ;)
     
  10. spooky

    spooky Bekend lid

    Mar 15, 2006
    934
    0
    0
    krommenie
    ik wil thuis bevallen maar als ik naar het ziekenhuis moet ga ik naar het AMC. is ook het dichtsbij, het VU is ook een goed ziekenhuis en daar is het eten wel lekkerder dan in het AMC :D
     

Share This Page