Lieve meiden! Gistermiddag om 17:18 zijn wij de trotse ouders van onze prachtige dochter Chloé Amélie. Ze is iets te vroeg geboren met 37.5 weken maar doet het perfect. Ze woog 3360 gram en is 48 cm! Het bevallingsverhaal volgt later nog.. wij gaan nu eerste even lekker genieten!
Supergefeliciteerd! En nu maar op de roze wolk klimmen en er voorlopig niet meer afkomen he Groet van Kiki en geniet ervan.
Van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochtertje! Geniet ervan...de eerste weken zijn't zaligst! Prachtige naam trouwens... Veel succes & geluk!
Bo gefeliciteerd! Zo te horen is de bevalling ook lekker snel gegaan! super en nu lekker genieten want het is geweldig!
Meis hartelijk gefeliciteerd met jullie kleine meid, fijn dat het goed gaat met jullie! Willen natuurlijk wel snel foto's zien van jullie kleine wondertje. Mooie naam hoor! knuff