Echo 5w3d

Discussie in 'Onderzoeken en echo's' gestart door Kooz1993, 5 sep 2023.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kooz1993

    Kooz1993 Lid

    20 sep 2022
    19
    16
    3
    Vrouw
    Hoi allemaal, benieuwd wat jullie zien op mijn echo. Ik heb een vroege echo gehad ivm veel rood bloedverlies en wat stolsels.

    Gelukkig zit alles er nog maar ze kon niet goed het vruchtje zien. Kan ik deze alsnog verloren zijn tijdens het bloeden?

    Ze dacht het vruchtje te zien op de echo, wat geselecteerd is. Zien jullie een vruchtje? :)
     

    Bijgevoegde bestanden:

  2. Basilicum

    Basilicum Fanatiek lid

    9 nov 2022
    3.316
    3.307
    113
    Vrouw
    Zo zag mijn echo met 5w4d er ook uit, en bij mij konden ze nét het vruchtje zien. Ik lijk het op jouw echo ook te kunnen onderscheiden. Ik had zelf wel een vaginale echo met top apparatuur.

    Gefeliciteerd! Ik hoop voor je dat alles goed mag blijven gaan!
    Ik had overigens ook een vroege echo met dezelfde reden en heb een prachtige dochter mogen krijgen:)
     
  3. Kooz1993

    Kooz1993 Lid

    20 sep 2022
    19
    16
    3
    Vrouw
    Wat fijn om te lezen dat het er bij jou ongeveer hetzelfde uit zag. De volgende echo is op 13 september dus moet nog een week wachten, duurt zooo lang!

    Je word zo onzeker door dat het eerder is fout gegaan. Ik had toen wel een heel sterk gevoel dat het niet goed zat, dat heb ik nu niet!
     

Deel Deze Pagina