Verslaafd

Discussie in 'Gezondheid' gestart door nana1986, 30 nov 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. nana1986

    nana1986 Nieuw lid

    30 nov 2012
    1
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dag dames,

    Ik ben nu 35 weken zwanger. Sinds een paar weken heb ik een rare zwangerschapstic: het ruiken van omo wit waspoeder. Ik heb de neiging om de waspoeder met mijn tanden te bijten maar doe dit natuurlijk niet. Ik weet dat dit slecht is en toch is de drang te sterk. Ik ben dit nog niet met mijn verloskundige besproken. Zijn er nog meer dames die last hebben van deze rare tic?
     
  2. Username

    Username Niet meer actief

    Ik heb er geen last van gelukkig, het lijkt me geen pretje!
    Maar het heet pica. Lees dit maar eens http://nl.m.wikipedia.org/wiki/Pica_(gedrag)

    Edit: en ik raad je aan om het zeker te bespreken met je verloskundige. Het kan flinke risico's met zich meebrengen als t je niet meer lukt om je te beheersen en toch waspoeder in je mond stopt. Sterkte meid!
     
  3. BabyAngel

    BabyAngel VIP lid

    21 dec 2011
    17.861
    14
    38
    Ik heb er inderdaad al eens eerder van gehoord,gelukkig niet mee bekend:D
    Even bespreken met je vk.
     
  4. Sampiej

    Sampiej Lid

    29 apr 2012
    96
    0
    0
    Catering
    Utrecht
    ik hoorde een x van een vrouw dat ze klei at. ik vond dat zo bizar dat ik ben gaan googlen heb toen ook gelezen dat vrouwen met zulke rare dingen zoals aarde willen eten sterk te kort komen aan een bepaald vitamine.

    zou het echt met je verloskundige bespreken
     

Deel Deze Pagina