Vandaag naar het CB geweest voor Sem zijn 2e prikjes, het voelde echt weer alsof ik hem naar de slachtbank bracht haha 't Arme kind wist niet wat hem overkwam toen die prikken weer zijn beentjes inkwamen, brullen, brullen, brullen Vanmiddag veel geslapen en net werd ie wakker, helemaal over de zeik, amper te troosten...hij heeft er duidelijk meer last van dan de vorige keer Hoe was dat bij jullie kleintjes?
Lisanne heeft er eigenlijk weinig last van gehad. Huilde iedere x maar heel kort. Alleen de laatste keer wel iets verhoging gehad. Maar da's al weer een tijdje geleden. Met 11 maanden krijgt ze geloof ik weer prikjes. (Of al eerder voor de Mex-griep, maar da's nog helemaal niet duidelijk en wil er ook eerst meer over weten)
Met 14 maanden toch pas weer? Of ook met 11 maanden? Ben nog maar bij maand 3 haha, dus kijk nog niet zo ver vooruit Sem ligt gelukkig weer te slapen, vind het wel zielig hoor om hem zo overstuur te zien, hij huilt af en toe wel, als ie honger heeft of een vieze luier maar wat ie vandaag doet is echt krijsen, loopt helemaal rood aan, dikke tranen
11 en met 14 maanden noa heeft net de bmr prik gehad ik vind die erger omdat die in de armpje worden geprikt
2e keer weinig gemerkt.. behalve dan dat gijs lag te slapen.... de dag erna... Veel slapen ( terwijl ie anders heel wakker is en vooral veel huilt/krijst)
Bij mij had ze bij de tweede prinkjes ook meer last dan de eerste keer. De eerste keer heeft ze het hele weekend geslapen en de tweede keer was ze jengelig en niet in haar doen.
jamie heeft net ook weer prikjes gehad. nu in zijn armpjes, in beide armen 1. op het moment dat de spuit ern ging zat hij heel aandachtig te kijken en liet geen kik, maar op het moment dat ze de vloeistof erin spoot ging hij huilen. was gelukkig zo weer over. op het moment slaapt hij heerlijk maar volgens de arts krijgt hij van deze prikken pas symptomen en echt last binnen 5 a 10 dagen.. heeft nu prikken gehad tegen mbr en pneumopokken 7 serotypes
Roy heeft er ook altijd veel last van. Hij heeft gisteren de 4e prikjes gehad. Roy krijst altijd heel de boel bij elkaar als ze gezet worden. Echt heel zielig. En gisteren de hele dag 40 graden koorts gehad. Pff, zelfs vanacht met een pcm-etje was het nog steeds 39 graden. Ieder uur wel een keer wakker. Rond 4.00 uur vanacht werd het ietsje minder en vanmorgen had hij nog steeds 38 graden koorts.
ze heeft gisteren de eerste prikjes gehad. Redelijk brullen natuurlijk..arm kind. Ik had verwacht dat ze veel zou slapen ervan, dat is immers de ervaring van velen met prikjes. Maar madam slaapt amper juist... wil haar bed niet in..zodra ik haar neerleg gaat ze miepen. Als ze slaapt is het...erg onrustig...en kort. Maar.. het zou natuurlijk ook gewoon een sprongetje kunnen zijn..ze is nu immers 8 weken. Lekker handig zo.. weet ik nog niet hoe ze op de prikken reageert.. kan ik me niet voorbereidden voor de volgense x....waarom komen kinderen niet met een handleiding grin
Ja, een handleiding zou wel handig zijn Sem heeft vannacht goed geslapen voor zijn doen, hij kwam om 01.00 voor drinken en toen om 06.30 weer. Vanmorgen toch wel redelijk wat geslapen en nu is ie weer jengelig en huilerig...hij heeft geen koorts iedergeval maar hij heeft beduidend meer last dan de vorige keer!
mijn zoontje had vooral last van de eerste prikjes. iets verhoging en hangerig/huilerig. de volgende dag uuuuuuuren geslapen. de tweede keer gelijk na de prikjes slapen en veel! en de volgende dag ook. na de derde keer ook slaperig, een beetje suf. maar niet meer uuuren overdag achter elkaar geslapen. maar geen verhoging, of huilerig, alleen dus de eerste keer. tja, en bij het zetten natuurlijk effetjes heel hard huilen, maar daarna de borst gegeven (voor troost) en daar werd ie lekker rustig van
Mijn zoontje krijgt 9 nov pas zijn eerste prikje. Waar ik bang voor ben is als hij zo lang gaat slapen wat ik hier veel lees..., wat doen jullie dan met de borstvoeding? En raakt jullie kindje dan niet helemaal uit zijn ritme?
hier is t nu dus woensdag gebeurd en vnacht heeft ze eigenlijk weer gewoon geslapen. ( van 21.00 tot 0.06) wel was ze gisteren nog hangerig en onrustig in haar slaap. We zullen het wel nooit weten wat het was
Ik kolf de melk af dus het maakt voor mij niet uit of Sem lang doorslaapt, heb geen tip voor je dus Wat betreft het ritme..dat pakt ie vanzelf wel weer op hoor, dat deed Sem ook
@ terra Mijn dochter heeft dus juist amper geslapen en ontzettend veel gegeten...zo zie je maar.. je weet nooit. Ik had me voorbereid op een dag een slapende dochter; halve huishouden laten liggen, want daar zou ik dan wel tijd voor hebben...niet dus helaas grin
mijn zoontje is gelukkig niet zo snel uit zn ritme. maar ik ben dan ook niet een zo'n "op ritme gefocuste" moeder. Als hij moe is gaat hij slapen en als hij honger heeft krijgt ie de borst. en dan drinkt hij gewoon later, maakt niet zoveel uit hoor, ik heb zelf wat vollere borsten en hij iets meer honger als ie wakker wordt meer niet.
Even een vraagje, krijgen ze de eerste prikjes in de benen of in de armen. Ons mannetje krijgt morgen zijn eerste prikjes... en stom maar ben er gewoon zenuwachtig voor. Ben zelf als de dood voor naalden. Maar ga me sterk houden want ik wil die angst niet overgeven aan mijn kleine...
ze krijgen de prikjes in allebei de bovenbeentjes. ik was voor de eerste keer ook heel zenuwachtig, en de tweede en derde stond ik ook niet te springen. vind het zo zielig. ben zelf ook super bang voor naalden maar ik heb niet gekeken. hij lag voor me op de tafel en ik moest hem bij zn handjes pakken en tegen hem praten, hij lachen en brabbelen, en ineens ging het mondje wagenwijd open en krijsen. de tweede was nog harder. mama moest zelf ook huilen alleen bij de eerste keer hoor.
Oh, dat had ik ook, meehuilen toen hij de eerste prikjes had gehad. Wat vreselijk vond ik het. A.s. woensdag moet hij voor de 2e ronde. Bah ik zie er nu al tegenop. Ik ga al niet werken en donderdag denk ik ook niet, dan kan ik m lekker nog meer vertroetelen dan normaal!
Ik vond de eerste prikjes niet zo erg. Hij huilde misschien 10 seconden en was daarna weer stil en vrolijk. Bij alle prikken tot nu toe ook geen bijwerkingen gehad gelukkig. De volgende is met 11,5 maand (officieel 11 maanden). Daar zie ik meer tegenop omdat hij nu echt een mannetje is met een eigen wil en naar mijn idee een veel beter geheugen en heel stuk alerter. Ik ben dus bang dat ie nu veel heftiger zal reageren op die prik. Maar goed, misschien valt het wel weer hartstikke mee...