21 november 2014 Na twee rondes al een positieve test in onze handen We konden ons gelukt niet op Nog niet wetende waar we in zouden belanden Na 7 weken de eerste twijfels, ik voelde nog niks Maakte me zorgen Melde me hier aan en zocht in vele topics Ik las vele verhalen, het hoefde niet perse mis te zijn Toch bleef die onzekerheid En toen, na 10 weken kwam de pijn Geen kindje in de vruchtzak, een MA noemde zet het Ik werd naar huis gestuurd Het leven ging door met het liefst bleef ik in bed Waarom moest dit ons overkomen Een nutteloze vraag Het bloed begon te stromen Onze droom op dat moment in duigen 10 weken dachten we dat we ouders zouden worden Ons verdriet als stille getuigen Vandaag zou de uitgerekende datum zijn Geen vader en moeder Alleen die snijdende pijn.. ★ you're a star in heaven now. ★
Mooi geschreven lieverd, krijg er tranen van in mijn ogen. Hele dikke knuffel en je weet dat we er voor je zijn! <3
O lieve Butterfly wat mooi en raak geschreven. Ik hoop dat het gauw jullie tijd mag zijn om jullie eigen wondertje in jullie armen te sluiten. Knuf!
Heel veel sterkte in deze nare periode. Ik voel me al een paar weken precies zoals jij, al is het voor jou nog extra zwaar omdat je nog met lege handen staat en ik kan me niet voorstellen hoe erg dat is. Put troost uit de mooie dingen in het leven maar weet dat het ook niet erg is om stil te staan bij je verlies. Knuffel!
Bedankt. Verdrietig dat jij je ook zo voelt. Lees in je handtekening dat je weer zwanger bent. Gefeliciteerd. Het leven gaat vrolijk verder, we doen zo goed en zo kwaad als het kan mee. Gaat de ene dag beter dan de andere dag. Wat had ik nu graag met een kleine in mijn armen gezeten.. hopelijk is het ons snel gegund!
Het is je ontzettend gegund, ik hoop echt dat je over een jaar heel anders op je uitgerekende datum terug kunt kijken en je een kindje in je armen hebt en dat twee sterretjes over je kindje zullen waken.