BelleBelle tranen in mijn ogen. Wat lief dat je speciaal inschrijft om jouw ervaringen te delen, en wat wreed en oneerlijk dat je je dochtertje hebt verloren. Liefs en sterkte!
Sidmick, even een berichtje om te laten weten dat we veel aan jullie denken! Bellebelle, wat lief dat je je hier hebt aangemeld! Wat draag jij een groot verdriet met je mee . Is het al lang geleden dat jullie dochter is overleden?
Pff...ik krijg echt steeds kippenvel van dit topic! op beide manieren, op een verdrietige manier maar ook op een positieve manier.
@bellebelle, kan dat je je hebt aangemeld voor dit topic. @sidmick heel erg veel sterkte de komende periode. Hoop dat het door blijft gaan in deze stijgende lijn
Wat vreselijk allemaal Gelukkig blijft jullie dochtertje nuneen operatie bespaard Balen dat een transplantatie nog zo lang op zich laat wachten Heel veel sterkte!
Wat vreselijk dat je je dochter aan die rotziekte bent verloren. Heel lief dat je Sidmick bij wilt staan in deze moeilijke tijd. Heel veel sterkte Sidmick, moet regelmatig aan jou en dit topic denken en wens jullie veel sterkte voor alles. Wat kan het toch oneerlijk zijn in het leven.
Bellebelle, wat ontzettend erg Sidmick, heeeel veel sterkte met alles waar jullie doorheen gaan in deze oneerlijke strijd tegen deze ziekte. Dit zou niemand mogen meemaken
heel veel sterkte hopelijk hebben ze snel een goede match gevonden. bellebelle wat erg dat je dochter de strijd verloren heb
Deze week een slechte week gehad, althans emotioneel gezien. Had het erg zwaar,was veel boos en verdrietig. Maar goed ook dat hoort er allemaal bij. Verder is mijn bink nog steeds stabiel. Wel zijn we met ons meisje bij de kinderpsycholoog geweest voor begeleiding. Het is echt bizar hoeveel regelwerk,kosten en problemen je er zomaar kado bij krijgt als je kind ziek word. En dan maar denken dat alles in nederland zo goed geregeld is. Nou dat valt vies tegen. Vanaf volgende week ga ik ook weer twee dagen werken om er even uit te zijn en even mij gedachten te verzetten.Papa en oma gaan op bink passen. Het is heel onrealistisch hoe enorm dit je als gezin verwoest
Wat schrok ik zeg dat ik je topic tegen kwam, ik was opzoek naar meer informatie naar kinkhoest bij baby's van rond de 6 weken en dan lees je dit! Als moeder zijnde is dit 1 van je ergste nachtmerries en dan nog zo'n klein binkie... Vanaf hier wens ik jou en je gezin heel veel sterkte in dit moeilijke gevecht!! Liefs!!
sidmick: wat een ellende dat het allemaal niet goed geregeld blijkt te zijn en dat je zelf ook nog achter van alles aan moet; alsof je daar nu op zit te wachten. Wat goed dat jullie je dochtertje niet uit het oog verliezen en ondanks je overvolle hoofd en verdriet ook voor haar hulp zoeken. Hoe is het je bevallen om weer aan het werk te gaan? Ik hoop zo dat ze snel een goede match voor jullie vinden en dat deze nachtmerrie snel over mag zijn. Heel veel sterkte en ik blijf voor jullie bidden.
Ik lees mee... en weet niet wat ik moet zeggen. Wat duurt het lang allemaal..... wat zou je de tijd graag vooruitspoelen om het achter de rug te hebben, met goede afloop. Sterkte!
@sidmick: ons verhaal staat niet in vergelijk met wat jullie doormaken maar wij lopen ook al vanaf de geboorte ziekenhuis in en uit en je moet zo vechten voor hulp in dit pokke land! Ons meisje poep niet normaal en heeft neurologische klachten waarvoor ze een MRI krijgt. Het kan duiden op een stofwisselingsziekte of hersenafwijking. We komen deze maand eindelijk bij de juiste artsen..........na werkelijk 8mnd wekelijks naar het ziekenhuis hebben ze ons eindelijk doorverwezen! Wij merken ook dat onze oudste het heel moeilijk vind, zeker als Suzannah veel pijn heeft. Ik hoop dat jullie dochter het allemaal goed kan verwerken en door de hulp wat rustiger word. Heel erg veel sterkte de komende tijd en ik blijf duimen en kaarsjes branden dat jullie mannetje stabiel zal blijven!
Mannetje gaat helaas wat achteruit. Nog niet heel.zorgwekkend maar wel genoeg om extra alert te zijn. Momenteel voel ik me al een paar dagen erg leeg. Ben heel moe en het even zat allemaal