Regel een gezinscoach via de gemeente. Die maakt samen met jou een plan afgestemd op jouw vraag. https://www.home-start.nl/pages/Home-start/Home Homestart (in sommige gemeentes heet het nu anders) biedt juist hulp vanuit vrijwilligers bij ouders met kleine kinderen. Dus dit bestaat zeker. En verder uiteraard heel veel sterkte. Het is niet niks zeg. Jee.... Zet hem op en ga er voor. Niet bij de pakken neer gaan zitten hoor.
bedankt allemaal voor jullie reacties dat doet me goed. er is een mail richting de stichting welzijn hier in de gemeente gegaan en heb zelfs al een reactie terug om een afspraak te maken. de persoon van deze vrijwilligers vereniging die er is voor welzijn van de burger had ook al info via het meldpunt wmo ( waar ik dus al hulp via de gemeente had gevraagd) gekregen en was al van plan contact met me op te nemen toen mijn mail binnen kwam. binnenkort komt ze langs voor een gesprek hopelijk dat er toch mogelijkheden zijn.
Heel veel sterkte! Hopelijk komt er snel een donorlever voor je vrij en kun je nog superlang genieten van je dochter en de rest.