@elke en Elkeman sterkte op deze dag. zal wel dubbel voelen. heb je een dochter thuis, en de ander die jarig is niet .
Lieve Elke Elkeman en Nadine, wij denken aan jullie - en vooral jullie zusje/dochter Charlotte - vandaag! Gek hoe zulke dingen zo dicht bij elkaar staan... Op vrijdag hadden wij de crematie van Papi...en op zondag kwam Nikita thuis.
vanaf twitter: whoeiiiii het hartje klopt als een tierelier, alles ziet er perfect uit en is precies op termijn!!! ga even een mijlpaaldansje doen. *snif* JAAAAAAAAAAAAAA!! Whoeeiii klingellllll .....SMAK!
Oh Pix ja irritant he! Kunnen ze niks voor je doen, behalve zeggen dat je uit moet zieken/ er doorheen moet! Knuffel! Je wilt gewoon dat ze iets voor je kunnen betekenen! Klingel, joehoeeeeee! als een tierelier kloppend hartje! Wat kan de wereld toch mooi zijn!!!! Helemaal blij!
View attachment 56891 dit lijkt mij een goede zomer (zwanger) casual trouwjurkje nu ook in de aanbieding trouwens. van 500 euro naar 300
jovani 155118200 dress - Jovani 2008 hier issie! (ik weet alleen niet of je het in NL kan bestellen - maar je hebt nu wel de naam van de designer..Jovani - dus wellicht is deze jurk wel gewoon te vinden in NL)
Ha Milk! De 13e ziet er nog steeds goed uit hé.. Gek trouwens, hoe vaak links niet te vinden is bij vrouwen...hoe kan dat toch?! Hoe voel je je?
Meiden heb nog helemaal niks gelezen want ik moet gelijk weer weg maar wou jullie even me nieuws laten weten Eitje was nu 10,7 dinsdag was ie 9,7mm klopt dus geen ene reet van En ik heb haar mijn test laten zien en ze vond het een twijfel geval maar omdat me follikels ook helemaal niet willen groeien en ik daar nooit eerder laatst van heb gehad moest ik nu bloedprikken op HCG.. Ze heeft met een vergroot beeld naar me baarmoeder gekeken en daar zag je geen vruchtje want als ik zwanger zou zijn zou dat nu 6 weken zijn, dus als er nu toch HCG in me bloed zit heb ik een buitenbaarmoederlijke zwangerschap PFFF wat ben ik zenuwachtig! Nu dit weer SNIK Ik moet zowieso 50 + 2 klikjes meer gaan spuiten.. Sorry meiden moet er weer vandoor, had afgesproken.. Knuffels
Oh nee Gab, wat een onzekerheid en onduidelijkheid heb je nu toch! Hoop dat je snel uitslag hebt! Dikke knuff!
haai meiden ik ben terug van de fa wat een verschil van dag en nacht hij heeft een echo gemaakt, mijn templijsten bekeken formulieren voor onderzoek ingevuld papieren voor mannetje (hem nu nog zover krijgen) bloedonderzoek voor mij, uitslag krijg ik donderdagavond moet dan weer voor een echo heb 2 follikels li 10mm en re 14mm donderdag gaat hij kijken hoe die evalueren als ik ongi wordt moet ik bellen voor een afspraak tussen dag 7 en 12 voor een hsg ovutesten zijn dus wel betrouwbaar maar niet echt nodig als je je vruchtbare dagen kent ik mag ze dus blijven gebruiken maar hij vind het niet echt nodig templijsten zien er volgens hem mooi uit dat was het zo een beetje
kling weer een mooi hartje gezien lees ik gefeli en nu die glitterpaarse wolk op en genieten jij geeft in augustus je jawoord met een hele dikke mooie zwangere buik