hahaha lau, wat een leuke foto!! Ik moet zeggen dat mij het vliegen naar Curacao (9 uur) heel erg is meegevallen. Vooral omdat Nikita zoveel nieuwe dingen/mensen om haar heen zag - dat ze daar druk mee bezig was. Als je toch nog langs de arts moet - misschien kan je dan vragen om xylometazoline. Dat zijn neusdruppeltje die ik mee had gekregen van de kinderarts voor nikita. Vlak voor het steigen en landen doe je 2 druppeltjes in de neus...totaal geen last van de oren gehad.
Hahahahaa Lau geweldige foto!! Fijne vakantie!! Klingel veel beterschap gewenst! Pix ik heb gereageerd op PB! Wij zijn kapot. Al 3 weken lang is het iedere nacht raak..allebei de kinderen steeds wakker en ze maken elkaar daardoor ook weer wakker. We zijn gewoon zo op. En als klap op de vuurpijl is eerst R ziek geworden en daarna L en ikzelf..en R leek wel iets opgeknapt..maar heeft vandaag weer 40 graden koorts en is heel zielig. Ik heb geen tijd om uit te zieken of uit te rusten maar ben zooooo gesloopt. Dikke knuffel voor allemaal! (ehm in de lucht dan maar ja)
otrivin mag jen iet langer dan een week gebruiken omdat het verslavend werkt maar voor een keertje kan het best hoor! En paracetamol mag echt echt echt. Stalkmail jij maar zoveel je wilt. Vraagje....als je mama in utrecht is (dacht ik te herinneren, maar kan ik ook mis hebben) wil je dan anders keertje een date doen in utrecht? Man; tja.... zwshormonen: tja..... Ik kan er geen zinnig woord over zeggen. Ieder aan 1 kant van de school?!
lief alice! ach schatje. iedereen helemaal op en allemaal wakker snachts? shit! ik hoop echt dat het snel beter wordt, je vraagt je af hoe en wanneer he? KNUF!! @fem: THANX! otri mag dus wel, hier en daar een heel klein pufje (2x per dag?) en paraceta echt echt echt he? dan overleef ik t wel over utrechtmeet: dat zou leuk zijn!! ik ben er deze donder en vrij en za sowieso, en de week erna nog wat meer. zullen we even smsen? denk trouwens dat deze week m niet wordt; donder ben ik hele dag in zh en vrijdag op een lunch met vriendin na ook. zaterdag klingman er en mn vader een beetje helpen. die weet werkelijk waar niet hoe hij een boterham moet smeren de onthande professor. vind dat we sowieso even een deet moeten maken. DTL! (geldt ook voor de leo trouwens!) so, ik vind jullie lief en ga nu even theejen. SMAK!
@ :Lau. lieve foto, veel pleizer op vakantie @ Klingeltje, je para mag echt, Otrivin, alleen de baby variant volgens mijn ha, niet met de andere stofjes erin.... @ Pix, Resque Remedy heb ik ook wel eens gehad, was ik ook erg blij mee. Dnek dat het nu met deze druppeltje ook wel goed gaat komen #@ Fem, fijn nog geen slaande ruzie met schoonmaakster, gelukkig. samen nogmaals huis doorbespreken. Lonneke hier nog steeds ziek en prutoogjes + nieuwe tand Smallman hefige allergie/hooikoorts aanvallen, 1 oog stond gewoon op plopen, snel langs hap in ziekenhuis geweest voor oogdruppels. En verdere heftige ademnood/ventolin acties erg onrustige nacht gehad, dus vandaag vroeg erin slaap lekker schatjes
Hiiiiii Hier was ook weer even. Beetje druk weekend achter de rug. Maar wel gezellig. Is er nog een uur afgejat ook nog!!! Ben benieuwd hoe dat voelt morgenvroeg om 6.15 of eigenlijk is het dan 5.15!!!! Buh!! Lau, hihi die foto!!! Geweldig, en wat lekker dat jullie er even tussen uit gaan, tenminste als Finns toestand het toe laat. Ik hoop het voor jullie. Lekker de warmte in!!! Jammer dat de koffer al bezet is Klingeltje, jij ook nog ziekig erbij het gets!!! Wel laten verwennen hoor door Klingman. Jij bent al hartstikke druk aan het broeden. Wel elke keer zeggen he, anders vergeet ie het misschien Fem, hoop dat het lukt met je schoonmaakster, en dat je zorgen ook snel weg zijn. Alice, beterschapsknuffel voor jullie allemaal!!! Pix, lekker de boel opgeruimd dus, heerlijk is dat he, en ook weer een fase verder Leo, foto!!!! van je mooie meisje straks in haar mooie jurk Milky milk, druk gehad?? dat je pas zo laat weekend had?? Smallie, lieve smallie, hopen dat de druppeltjes snel werken en ook dat de pijn snel minder wordt, dikke knufffffff Debs, hoe is het nu met je paps?? Banksmak!
Ow ja, Fem was jij dat? Maizena gebruiken bij luieruitslag?? Niels die is sinds vrijdag aan de dunne (eet smakelijk) en nu heeft hij sinds gisteravond rooie billen en beginnen steeds meer plekjes rood te worden met beetje pukkeltjes. Hij eet wel goed hoor maar het gaat er dwars door heen lijkt het. Maar hoe werkt dat precies met de maizena?
Lau, fijne vakantie!!!!! Klingel, otrivin mag gewoon !!! alleen de duo mag een zwangere niet. Een paar jaar geleden mochten zwangeren geen neussprays maar dat is verandert je mag het alleen nu niet hebben als je een tehoge bloeddruk hebt. Iedereen dikke knufffel.. Crematie was gister mooi! Maar ik was helemaal gebroken, ben de laatste dagen zowieso vet moe.. We reden rond half 3 naar huis de hele reis liggen slapen, toen we thuis kwamen nog eens 3 uur liggen slapen en vanmiddag (vandaag) ook heel de middag liggen slapen.. Heb ook nog eens heel erg last van me buik(komt door de stress) zelfs zo erg dat we zelfs tussen de rouwstoet vandaan gingen omdat ik naar de wc moest Vind het echt zo erg.. Weltrusten meisjes ik ga naar bed(Alweer)
Ha lieve dames! @Fem, was je in oudheusennoord-brabant? Ik was in Heusden, waren we erg dicht bij elkaar Fijn dat schoonmaakster rea heeft gegeven op je mail en morgen samen huisje doorlopen. Ik hoop daarna echt goed gevoel bij haar. Maar anders altijd gevoel blijven volgen he! Kei dikke knuf voor alle zorgen! @Kling, he gedver dat je zo ziek, zwak en missel bent! En dan ook nog klingman die niet echt lief is Dat kunnen we niet hebben, maar inderdaad het is een man Neusspray mag volgens mij wel hoor maar niet te lang, ik heb tijdens swang ook paar keer moeten gebruiken. En molletjes mogen inderdaad echt echt! Kus! En ook nog date duurt inderdaad te lang!!! @Lautje, lekker hoor even weg! Mits Finn oké is gekeurd! Wel gedurft hoor, ik zou denk ik niet durven net na ziekenhuis. Maar zoals ik kan lezen hebben jullie er goed over na gedacht en alles uitgezocht dus helemaal goed! Ik hoop dat jullie met zijn 3tjes even lekker helemaal bij kunnen komen! Knuff! @Small, ah man ook al zo'n last van hooikoorts! Hier ook eentje, zo kl*te! Bereidt hem maar voor om nog veel last want ze verwachten ineens een explosie omdat het zo lang gevroren heeft komt alles ineens in de bloei. Ik he nu al dubbele dosis van normaal, wat moet dat worden En onwijs dikke knuff voor lieve nog steeds niet lekkere Lonneke! @Bow, lekker druk weekendje dus en een uurtje gejat Geweldig bedacht! Bankhangze! @Alice, oei wat ontzettend naar dat allebei je kids zo aan het spoken zijn 's nachts! Hoop dat ze snel weer doorslapen en elkaar en jullie dus niet meer wakker maken, hierdoor word je echt gesloopt! Dikke knuff! Vanaaf lekker uit wezen eten voor verjaardag mama. (Is dinsdag jarig maar dan kan ik niet.) Was lopend buffet, kleine meisje heeft ook erg genoten van de frietjes, aardappeltjes, boontjes, stoofpeertjes, salade en ijsje! Ligt nu met een heerlijke volle buik op bed, hoop dat ze lekker door slaapt na zoveel indrukken.
Wen: ik heb de maizena afgekeken van....ehhmm...weet ik niet meer Maar je legt een nieuwe luier onder de billen en strooit gewoon een zooitje maizena over het kruis en de bibs. Hou dat minimaal een dag vol, en het zijn weer mooie babybilletjes Gabbel, lieve meis toch Je weet het hé, ik denk aan je! Als je keertje wilt kletsen moet je maar een gil geven! Het lijkt me heerlijk om samen eens met digger door het bos te gaan wandelen
Gab, fijn dat crematie mooi was. Mooi afscheid dus gehad. Maar jeetje zo moe, blijkt wel met zo veel slapen. Luister maar goed naar je lichaam. Hele dikke knuff voor je en ik duim zo het een NOD is. Wat zou dat mooi zijn, 1 iemand verlaat de familie en dan komt er een nieuw wondertje voor terug!
Ha Leo, ja in brabant was ik Ik zal binnenkort toch ook echt in den bosch moeten zijn - maar dan geef ik je een gil van te voren! Alvast gefeli met je mama!
stommel stommel uit bed..... @gaabs: dikke lieve knuffel voor jou... zo moe door alle emoties, geef er maar even aan toe meis. en dat van die rouwstoet, dat is helemaal niet erg daar kan je niets aan doen. ik weet zeker dat je omaatje het helemaal snapt vanaf haar wolkje. ik heb even je temp bekeken, want ik doe een dubbeldikke duimsessie dat de laatste NOD voor IVF de laatste NOD van 2010 is! of het reeel is, dat weet ik niet. maar soms moet je gewoon willen geloven in wonderen... en anders: IVF gaat je kansen KEIverhogen zou ik willen zeggen. het moet lukken dit jaar meis!!!! @bow: sielig van nielzer! knuf op hem! ik hoop dat je het kan verzachten, heb helaas geen tips maar ik amen mee met de maizena. enne, hoe was verjaardag? woman, ik zou er gek van worden, elk weekend 3 verjaardagen! hoe KOM je eraan! nee opzich heel leuk, zoveel socialstuff, maar soms iets teveel voor joe, of nie? @small: nog meer krakkemikjes voorzichtig aan he daar! enne waar ik aan denk bij jou? oh, aan jurken met kleine bloemetjes (? weet niet waarom, had je dat misschien aan op meeting?) aan jouw liefheid, aa nhe toets enbord , en aan ' ik ben nu erg druk, morgen schrijf ik weer bij - als ik op mijn werk ben ' en ook aan de trotse storys over marije! so! @leo: gezellig avondje gehad dus? en leomeisje ook lekker gesmuld??? @fem: we proberen volgende week! maar ik laat me even leiden door moedertjes' wensen en de mogelijkheden daaromheen, kee? moet uitkijken dat ik niet in enhousiasme JAAAAAAAAAAAAAA roep en dat het dan niet haalbaar blijkt in zo'n gekke week. ben anders sowieso voor: EEN DATE OP EEN TERRAS IN DE ZON! dat mag/zal toch ook niet zo lang meer duren? DTL! anders nog iets? nee, ik zit aan de thee en dan mag ik een pufje en dan naar bed. hopelijk morgen minder koorts, tralala. knuf!
@gaby: wat erg dat je zo'n last van je buik hebt.. en 'fijn' dat de dienst van je oma zo mooi was. Dikke knuf voor jou, soms is het wel veel allemaal, niet gek dat je zo moe bent. @kling: bah zo ziekjes.. en mannen.. soms overweeg ik toch een handleiding te schrijven voor ze. Denk dat ik binnen ben dan @maizena: die weet ik nog, die was van gieg @lau: wat een geweldige foto! Fijne vakantie! @rest: knuffel..
@gabbel, zoveel stress he, is ook niet zo gek nu natuurlijk. Dikke knuff voor jou. Kun je toch niks aan doen lieverd dat je ondertussen nog naar wc moest. Smak voor jou! @leo, lekker uit eten geweest, jummie!! En meissie nog goed geslapen? @fem, ok, ga ik maar eens proberen, eerst maizena halen vanavond @klingel, hoe is het? Nog misselkoorts? 3 verjaardagen in eenweekend? Gelukkig niet zeg! Ik vind er 1 per weekend al voldoende @milla, waar is je banner?