VP: vertelplicht? hier alles goei, nog steeds goede hoop (you know me ) druk druk wel, maar is ook wel lekker. wel beetje UW voor donderdag (gesprek gyn). gister 'leuke' actie gehad: zat met iemand te praten, ze zei dat ze sinds een paar dagen geen koffie meer lust. Dus ik vraag: ben je zwanger? Blijft ze vervolgens heel lang stil en zegt heel zachtjes: zou het? zou wel heel leuk zijn... Dus zal haar over paar weekjes nog maar eens over aanspreken, haha. las verder van goede APK Nikita, natjesman met blindedarm, uitgevakantiede Lautje met refluxende Finn, blijesteedsmeerhoop-Klingel, Tisch met onafgemaakte raadsels, pijnlijke buik en dagjezonderjayde en de rest ben ik tot mijn spijt weer kwijt. dikke knuf dus voor iedereen!
@ Fem, super Nikita weer apk goedgekeurd super. En gefeliciteerd met dat vandaag de eigenlijkeenjaarmoetenzijnivmtevroeggeboren dag is*smak* @ Tiscsh, goed zeg, al n pond, wow, kostte dat WW nog veel om te volgen?
Nikita weer uit plant Hier heeft Lonneke van de week al 1 bord kapot laten vallen Ze zat te dicht bij de tafel, met grijpgrage handjes, hoppa zo op de grond wou foto;s op internet zetten, tuurlijk batterij van fototoestel leeg
Heeeej kijk het aftellen heeft geholpen Die nikita toch ghehe arme plant @Milkh: Ik heb absoluut bewondering voor de manier waarop je met het (TE) lange wachten omgaat. Maar wat is UW? Smallie je klinkt 'beter'. Klopt dat? Er volgen vast nog meer borden hahahahha. Geweldig die acties van die kleintjes heh. Dat WW gebeuren kost de eerste 3 maanden 20 euro en daarna 14 per maand. Maar mijn zus doet mee op mijn account. Wij wegen nu hetzelfde, zij geeft ook bv dus kan ze gewoon meedoen met mijn programma. Dan vult ze haar gegevens gewoon de week verder in. Hihihih
Goedemorgen! @Lau: welcome back! Fijn dat vakantie fijn was. Naar van reflux! Kom je gauw meer vertellen? @Tisch: fijn dat het cadeautje bevalt. Ik hoop dat ze het rond het najaar aankan, vanwege kleur en stof. Hoest daar? Al allenig? Knuff! @Natjes: beterschap voor de mannen. Niet leuk voor jou, maar al helemaal niet voor kleine man... Knuff! @Female: hoe was het met Nikita? En, hebben jullie nog klein you-shouls-have-been-born-today-a-year-ago-feestje gevierd? @Small: klinkt als fijn weekend achter de rug. Slaapkoppen zeg! Enne, Lonneke ook al aan de kruip? Leuk! @Kling en Leo: knuff voor de mama's. @rest: knuff voor jullie ook! @me: heb zojuist mijn kekke 'mamafiets' besteld! Met super-accessiores en achterzitje (voorzitje had ik al, maar kreeg daar wel nieuwe inlay voor en bijpassen 'rokje' voor windscherm). En kreeg zeer goede deal voor oude fiets. Ben blij! Komt 27 april. Fietsen maar!
Is ook, van dat eigen tempo, maar beken gewoon eerlijk dat ik soms tikkie jaloers ben, maar dan vooral omdat Femke zelf zo gefrustreerd is. En ik blijf haar overal naartoe slepen en dingen aanreiken, omdat ze er zelf niet bij kan... Maar goed, klopt ook: Femke lult je de oren van de kop en wijst ook alles aan. Ieder dus haar ding... Maar dat van die fiets vind ik echt super hoor! Muziekding: zal effe linkje voor je zoeken.
@ Tisch, al weer wat beter ja, lief advies hier gehad, en verder denk ik dat mijn Bach druppels ook goed werken. Ben er nog niet helemaal, maar al weer een stuk beter. Wat slim zo samen ww, kan hier niet, zusje geeft nog steeds BV. pfff ik heb altijd vanag eisprong 2 weken vreetkick, hoe kan ik zo ooit afvallen...? @ Juudje, ooo super, jullie zo lekker samen fietsen, ik kijk er ookal naar uit. ja ze kan het al steeds beter dat "kruipen" ze worstelt zich er naar toe als ze iets MOET hebben
so, met rood oor na 2 uur bellen met vriendin: @TISCH: wat is de use van een halve grap maken en dan niet afmaken? jij TJOERIE! ik denk eigenlijk dat je zelf de clou niet weer weet! @milk: whoei! hoophouden MOET, en van die dame en de koffie... ben benieuwd! lachen trouwens dat je UW over hebt genomen! @tisch: wat dat is seggen wij dan weer niet @juud: foto van juudfiets? @fem: foto van plantnikita? @small: eetkick na ei? nou ja seg? @zon: kom dran! smak!
update: grote man buik is weer rdelijk goed. Ha verdacht ook blindedarm. Na wat testjes en zooi toch naar huis laten gaan. Heb hem er niet meer over gehoord dus zal wel zich aangesteld hebben..hehe. Is maar goed dat wij vrouwen baren zou ik maar zeggen...lol! Kleine man gaat weeeeer richting uitdrogen en teveel afvallen (was al beetje lange slungel, nu helemaal). Heeft alleen ors opgelegd gekregen..mag verder niks meer tot hij alles binnen houdt... Arme vent! Morgenochtend 8.20 weer checkup bij huisarts en hoor dan meer over wel geen zkh... Hoop van niet! We will see! Straks afspraak bij cb..ben benieuwd hoeveel hij aangekomen en ook weer afgevallen is! En lekker sonnetje trouwens he! Heeeeeeeeerlijk! Kleine ligt in bed, ik laptoppie op schoot op terrasje...zalig! Dat noem ik nou genieten!
Goeiemiddag!! Sooo eerst even tijd voor broodje en effe bijkletsen hiero. Tisch, ik ben nu nieuwsgierig!!!! Gek he om beeb nu op KDV te hebben. Enne wel even naar ha gaan dan. Nikita, dol op planten??? Fijn dat APK weer goed is. Natjes, ahhhh arme Tygo, en nog gefeli met 6 mdn!!! was gister zag ik. Milk, ik ook benieuwd naar koffiedame. En goed van vertrouwen!! en Knap ook! Smak voor jou! Klingeltje, vertel eens over mamabezoek en heb je al eetverslaving? Ik weet er nl nog wel 1, waterijsjes!!!! Hmmm jummie, ik zal maar niet vertellen hoeveel ik daar wel niet van gegeten heb vorig zomer Smallie, wat fijn dat druppeltjes helpen!! En de q-time werkt ook nog even door misschien, heerlijk!! Juud, heerlijk zeg lekker fietsen, foto fiets??? Lau, wask nog vergeten te vragen, maar hoest met jou!!!??? Dikke smak voor iedereen!!!
Ok okeeeee Welk lichaamsdeel gebruikt een man het meest als hij onder de douche staat? Zijn oren om te horen of er iemand aankomt *kijkt droog*
.............. zal ik even lachen voor de vorm, of vindt de tjoerie m zelf bij nader inzien ook niet zo HEUL leuk??? @bow: mamabezoek was FIJN! knuffel en bloemen en powertalk en liefjes. geen huil! ze was wel erg witjes en 6 % kilo (best veel op 65) afgevallen maar ze ziet het allemaal weer zitten, wij dus ook. zelfs al is het een borderlinetumor, dan is het nog te handelen. goddank geen uitzaai en niets in bloed, dan was het een heel ander en met name kort verhaal geweest.. nu dus hoop en vertrouwen, meestal. hopelijk na vrijdag allemaal een stuk lichter en opgeluchter, en weer een beetje focussen op de mooie dingen en vooruitzichten in t leven, en dit jaar. zo, ik ga heen! SMAK!
goedemiddag meiden hier kast dochter alweer opgeruimd dozen met kleren nagekeken en daarvan al 1 machine bollen als die klaar is nog 1 machine laten bollen en drogen mannetje zit bij de kapper en als ie erug is gaan we boodschappen in de grote winkel doen natjes toch geen blindedarmontsteking dus arm klein mannetje, hopelijk hoeft ie niet in zh worden opgenomen fem nikita weer goedgekeurd en over jaartje pas terug goedso milk weer uw ik zen en uw mee dat het eindelijk eens raak mag zijn tisch kleine meid hele dag wennen, is raar weten dat je hele dag er bent voor je kleine meid maar ze er dan niet is moeilijk hé, knuf voor jou smalletje je klinkt idd veel beter dan enkele weken terug nieuwe fiets: heerlijk wil ik ook voor sparen want op deze fiets die ik nu heb kan ik geen steltje opzetten zonder dat hij omvalt laat staan dat ik er dan 2 kids op ga zetten verder kwijt knuf
machine bollen nog nooit eerder gehoord Je bent flink bezig of niet zuurtje?! Opruimen gaat al erg goed als ik het zo hoor.