@ milk: hoofdpijn...dat is echt niet fijn... paracetamol ontdenkt... humz met jou werk... doubt it... hihi
Fijn dat het beter gaat... ok lekker dat hij zo kort is wakker geweest. Ook al uit zijn stoel... wat geven jullie die kids? Pokon???
yadi wauw! Dat ziet er goed uit! Finn: fijn dat het weer ietsjes beter gaat en je goed hebt geslapen vannacht! Gelukkig maar hoor... Lau: wij hebben een bedrijf in software ontwikkeling (op maat). Alles wat een klant wil hebben voor internet/de computer, maken wij. Van websites tot volledige applicaties. En het is al wel echt...want we leven er al 4 jaar van, maar toch..een kantoor is wel een grote stap weer. Spannend voor jou! Aftellen naar dinsdag is begonnen. Ik hoop dat Finn dan al nóg meer is opgeknapt - want dan zit jij denk ik wel wat rustiger hé.
@klingel ze houden het wel extra spannend.. Net wakker en gelijk naar beneden gelopen om de laptop te pakken hihiih... En drie knallers dat moet toch goed zijn?? @milla ik hoop dat het fopklachten zijn!! @debs lekker shoppen dus!! @Finn fijn dat je een beetje hebt kunnen slapen vannacht en hierdoor mama ook @marije jippieeee 3 jaartjes !!! Snel beter worden hoor!! @natjes jeeeeeej Tygo 4 maand!! @Yadi leuk kamertje hoor! @alice goed van kleine meid!! @fem nu wordt het wel heel serieus hé .. maar lijkt mij leuk werk wat jullie doen!! @huishoudbeurs gaat er iemand naar toe??
huishoudbeurs: ik zou er naar toe gaan met mijn zus, maar ze kan niet wanneer ik wel kan en andersom... daar baal ik wel van, want ik mis haar wel... ik zie haar te weinig
@yadi, heb er al wat spaties ingegooid, hier zag het er niet gebroken uit trouwens @alice, wat goed!! @debs, shopze @pippa, gaat het ook al weer wat beter met jou?? @klingel, nee Niels lekker doorgeslapen *trots* Hij moet wel elke keer hoesten maar verder niet wakker geworden voor flesje of zo @fem, owwww spannend, kantoorpand, Is toch net weer anders dan je zolder ingericht als kantoor he. Leuk hoor, wel dichtbij huis?? @Milk, grrrrrr voor fm vlak voor wedstrijd en misschien toch teveel eitjes. Volle holtes, blgh. voelt ook niet fijn hopelijk snel weer helemaal tip top in orde. @yadi, mooi buikje hoor! @lau, wat goed dat Finn zo lekker heeft geslapen, heeft mama ook weer eens bij kunnen slapen he En Niels wel geslapen maar wel wakker om te hoesten maar blijkbaar ook zo elke keer weer verder geslapen.
@bowen wat goed dat niels dan door slaapt.. Meestal blijft Quinn wel wakker als hij eenmaal gehoest heeft.. @yadi er is duidelijk minder interesse voor de huishoudbeurs dit jaar.. vorig jaar was iedereen ver vantevoren al aan het plannen
@yadi: wat gaat me lukken? Inloggen? (zie hier!) Mooi buike trouwens! @ huishoudbeurs: ik ga de zaterdag! (heel fout die dag, kan niet anders en wil graag!) Kleine in de wagen droppen, me moeder in de auto proppen en gaan met die banaan! @12 uur: schiet eens op! @milk: tjee half uur voor wedstrijd tp! Niet te hoog springen om die ballen te raken he.. spulletje moet er wel in blijven.. (grapje!!) @alice: hoera 2 nachten zonder speen! Knap hoor! @finn: blij dat je weer wat beter bent! @female: echt kantoortje maken? Cool!! @iemand die ik vergeet...solly!
@ complimentjes : *BLOOS* en tegelijk... ik voel me mooi... dat komt niet vaak voor @ natjes: dat dacht ik al... whahaha
nou ik moet t nog zien.. antiek zou mij bellen als &^*&^meppel zou faxen, en meppel weet dat t voor 1230 moet.. maar ja meppel wist ook dat t donderdagmiddag moest... ik stalk zelf nog wel een x zo .. zullen ze leuk vinden
natjes, het klinkt debiel uit mijn doorgaans pessimistische mondje maar ik reken zeker op goed nieuws. 3 knaltesten zeggen zelfs mij genoeg bizar verhaal, dat wel. maar ja, ik ben ook een rare doos...
*zet ook een bakkie en gaat ook even klaar voor zitten (je moet toch pauze mogen houden op een vrijdag middag als je alleen op je werk zit toch?)