ongi is hier na 5 dagen maar niet doorzetten, toch nog doorgebroken.. en hoe .. *bleh* *Urgh* *pijn* @natjes nrg gaat niet meer mee.. jamemr genoeg @pippa volgens mij is het veilig om te zeggen dat jij GOED zwanger bent GEFELICITEERD!!!
hey pix..sterkte met buikpijn! Wat jammer dat nrg niet meer meegaat, hopelijk niks ernstigs? Of gewoon geen zin meer? (kan ik me eigenlijk niet voorstellen)
hier ook nog niets en temp lager dan laag wel al paar keer buikpijn de afgelopen dagen alsof ik ongi ben maar het is niet zaterag over testje struikelen
Hey meiden, Sorry dat ik niks meer van me heb laten horen maar dat komt doordat ik in Nijmegen zit zonder internet.. Ik weet niet of iemand het al heeft verteld in de bus maar ik heb de relatie met Boy beeindigt :'( Tis niet dat het niet goed ging met ons,maar er is gewoon teveel gebeurd.. Dus als iemand mij van de buslijst af zou willen halen, bedankt. Met mij gaat het nu wel weer een beetje.. Ik heb veel stress (gehad) en ben 3 weken lang heel erg ziek geweest van een erge nierbekonsteking. Dus lichamelijk is er bijna niks meer van me over want ik ben zoveel afgevallen dat mensen mij niet meer herkennen.. Als er iemand bevallen is of anders groot nieuws, zou iemand mij dan een mailtje kunnen sturen via hyves want daar kom ik makkelijk op met het internet van me mobiel! Ik denk echt elke dag nog aan jullie schatjes! Dikke knuffel!!!
Lief Gabbeltje...je leest dit waarschijnlijk ook niet, maar wil het wel even kwijt... Ik heb er gewoon kippevel van....liefie wat een ellende ....relatie stuk, erg ziek geweest....ik weet gewoon niet wat ik moet zeggen. Heel veel sterkte in deze moeilijke tijd en megadikke knuffel!
Jemig Gabbel wat lees ik nu?? Relatie beeindigd? Echt beeindigd of pauze of??? Jeetje schrik ervan. Ook van mij, dikke knuffel en je kan altijd hier komen als je je verhaal kwijt wil he. Smak!
jeetje gabbeltje wat een naar bericht let je ook wel een beetje op jezelf, niet nog meer gaan afvallen hé meid een hele dikke knuf voor je
Later meer hoor maar wou even reageren op Gabbel d'r berichtje. Wij gaan nu naar fietsgigant in vriezeveen, zag in folder mamafietsen stukje! goedkoper. Dus kijken of het wat is. Hypoman net geweest, offerte getekend dus nu wachten op passeerdatum. En gister was soooooooooooooo leuk met Elke en Nadine. Heeerlijk zeg, lekker gebept en zelfs nog tussen de fruithapjes slaapjes en warme hap nog tijd gehad om Dokkum city onveilig te maken. Heerlijk zo zeg allebei achter wandelwagen, was wel even snifmomentje!! Elke voor Nadine eindelijk goeie winterjas gevonden! @cin gelukkig hadden we Nadine bij ons om te passen piesssssss En ik nog 2 truitjes in de uitverkoop voor Nielzer. Was echt heeerlijk dagje! In auto met Niels ging goed. Heenweg stukje geslapen maar terugweg niet slapen he, hihi eigenwijsje. Maar gelukkig ook niet heel erg jammeren, een beetje af en toe maar viel mee! Oke, nu fietsgigantjes doen. Smak voor iedereen O ja @pip iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Jeetje Gabbel, ik schrik ervan! Meissie toch Als je wilt praten mag je altijd bellen of langskomen of of...dikke knuffel
@gabbel: hele dikke knuf voor jou. Wat zal je een heftige tijd nu hebben zeg.. Denk aan je en als je wlt kletsen ofzo dan ben ik altijd voor je bereikbaar! @bow: gaaaaaf jullie 2 achter kinderwagen...mooi is dat dan he!
hoi kwebbels, @gabbel, tjeetje ik ben even stil van je bericht dat het nu over is tussen jou en boy. ik wens je het allerbeste toe voor de toekomst. knuf voor joe. @milla ik duim vooor je ivm met de punctie. @cin > succes met de echo morgen. > verstandig om het sjouwwerk uit handen te geven tijdens de verhuizing. @natjes > ik hoop voor je dat je cyclus weer normaal is. > fijn dat de veearts wat voor je paard heeft kunnen betekenen. nu maar hopen dat ie snel de oude is. @pippa, wat een goed teken dat je test nu wat duidelijker is geworden. @pix knuf ivm ongi met buikpijn dat het nu toch is door gezet. @zuurtje wanneer verw8 je dat je ongi zal komen. @me, me wod was op 23 juli. het is nu 28 dagen later en nog niet gespot. ook nog niets bruin. ik geef me lichaam voor morgenmiddag nog 1 kans. en daarna ga ik testen. @de rest knuf.
*schrik* lieve gabbeltje... ik vind het zo naar dat je relatie stuk is.. en dat er zoveel gebeurt is. ik vind het ook erg dat je zo ziek ben geweest, en dat je lichaam je zo in de steek hebt gelaten. *dikke dikke knuffel* je bent hier in de bus toch nog altijd welkom te kletsen meid, al snappen we als het moeilijk voor je blijft.
@Gabbel: Dikke knuf meid, ben er stil van. je weet dat je hier altijd welkom bent hè! @Milla: heeel veel suces vandaag, ben benieuwd hoe het gaat lopen allemaal! @Pip: KRIJS! @ppver: Jij maakt het ook spannend! @natjes: Vandaag is het VRIJDAG! En om nog even terug te komen op mijn vraag van gisteren: wanneer ga je nou weer testen? @bow: is 't gelukt bij de fietsgigant? @Pix: hele fijne vakantie! Iedereen dikke knuf, ben zó blij dat het vrijdag is *gaap*
goedemorgen meiden pixie joepie vakantie, is altijd leuk cin ben je nog altijd zo moe, maar lekker op tijd bedje in vanavond natjes vandaag is het vrijdag wanneer nog eens testen ppver wanneer ongi komt: ik hoop eigenlijk niet het eerstkomende jaar en anders moet ik eerst weten wanneer ei is (gisteren? of toch nog niet? of misschien wel al geweest zonder dat ik het weet?) dadelijk even markten
Milla, ik heb je rechter ringvinger vast hoor Ach wat kan het me ook schelen, ik pak gewoon je hele rechter hand!
Morning, Lieve Mill....heel veel succes vandaag...en sterkte....en hopelijk een hele mooie oogst!!! Dikke knuf! Pix; ohhh lekker vakantie....geniet ervan meis! Natjes; TESTEN!!! Bow; en???? mamafiets gekocht?? Ppver; nog geen ongi?