ik kan zeggen dat ik er behoorlijk boos om ben ben gisteren 8u bezig geweest om die taarten af te krijgen
We zitten al bij een middel- tot zelfs groot kantoor. Met tig specialisten en 1 aanspreekpunt. Maar wij zijn voor hun gewoon een nummertje. Ieder vraagje, ieder kopietje, ieder emailtje - daar krijg je een rekening voor. Ik voel ook altijd een onwijze barriëre om hen iets te vragen. Maar voor een paar honderd euro per uur verkeerd advies geven, ja dat is wel een beetje jammer dan hé. Eerst belastingdienst tackelen, daarna de accountant eruit wippen.
Is het niet een misverstand? Heb je telefoonnummers van die mensen? Ik zou ze bellen, misschien willen ze wel heel graag die taarten hebben juist - maar zijn ze zelf in de veronderstelling geen definitieve bestelling bij jou te hebben geplaatst.
nee is geen misverstand, alles staat op papier en ze is mondeling akkoord gegaan heb jammer genoeg geen telefoonnr ofzo van hun wel gevraagd maar nooit gekregen vanaf nu moeten ze ook aanbetalen bij mij (60% van het volledige bedrag of volledig, weet nog niet zeker) misschien wel heel dan komen ze al vlugger halen
@zuurtje: ik zou voortaan ook volledig bedrag laten betalen! En ook uitleggen waarom, dan hebben mensen er alle begrip voor!
schandalig Zuurtje, die mooie taarten en hun die niet op komen dagen @ Natjers, misschien je cc iets langer ind eoven op een lagere temp. Stom dat wijkagent nog niet heeft terug gebeld.... maandag weer zelf bellen @ Remmie, dus lang leve trofast @ Juudje, mama komt dus helpen met kindjes als jij aan het lopen bent. Das wel erg fijn. @ Klingeltje, leuke bruiloft dus, 23.30 wel beetje laat, maar als je het red, waarom niet @ Fem, en juist een kleiner bedrijf, mijn schoonvader heeft klein kantoor, en die behandeld zijn clienten echt wel anders hoor.
oja, zusje aangestoken met zelf maak/bak virus. ze gaat nu ook proberen wat te frubelen voor dinsdag, dan is mijn zwager jarig. pijn gaat nu iets beter, hele lichaam zit nu vol met extra magnesium/vit.c/teunisbloem, maar als het helpt...
heb net lieveheersbeestje gemaakt met snoepjes op de taart (had gisteren net iets teveel deeg door grotere eitjes en had dus 2 halve bolletjes) zal zo foto plaatsen
en ik heb besloten dat ik idd volledige prijs ga vragen voor bestelling, komen ze taart(en) niet ophalen heb ik tenminste mijn geld voor ingrediënten, werk enzo terug)
@zuurtje mooi lieveheersbeesje!! wat vervelend dat die mensen niet zijn komen opdagen. hoezo 1 sept foto voor hun neus? @natjes ik zou wijk agent weer bellen. en box weg doen scheelt inderdaad echt ruimte!!! @juud goed idee van fotos op laden. ik heb zojuist rood en groen gekozen omdat ik zelf niet van dat licht roze hou en ook niet van de blauw haha...
@zuurtje: wat jammer (en niet zo slim..) dat je geen telefoonnummer hebt van die mensen :x kan je het per meel niet verder oplossen denk je? wel mooie taart! ga je die nu weggeven? wel een goede daad @fem: SMAK voor jouw belastingmopperrrrrrrrr. edoch- ik heb zo'n idee dat jij wel een maasje gaat vinden. you go girl! @juud: ik dacht dat je maandag begon met laufen? wordt warm he .. whoei! @natjes: zeker bellen. enne, hoe zit dat nou met die andere buren (iets met een riem herinner ik me) waar je het een tijd gelee over had? @hier: ultralui, we gaan lekker naar bed zwaaiiii
mag ik even spammen? ja toch? Wind in de auto Video - pixie - MyVideo Nederland kliederkind Video - pixie - MyVideo Nederland
@Zuurtje: belachelijk zeg, dat ze niet gekomen zijn. Ik zou de foto's meteen opsturen. Waarom wachten tot 1 september? @Natjes: bel je de wijkagent zelf toch terug? Bestook die 'lui' daar op het politiebureau maar, dan begrijpen ze dat het je ernst is. Wel goed dat je je niet door ze laat intimideren. Jammer dat je geen bijval krijgt van de buren. @Pix: rood en groen zou hier niet zo staan, en Siem is toch van het blauw, en Fem van roze. Ze pakt automatisch ook het roze yoghurtbakje... Ik heb wat dat betreft 'kindjes uit het boekje'.. hihi! Ga zo filmpjes kijken. @Small: ja, mama komt eigenlijk altijd helpen met 4daagse. Toen ik nog in Nijmegen woonde was ze al helemaal verknocht, en nu volgt ze de hele dag op TV en bestookt ze me met sms-jes. Vrijdag komt ze met de kindjes naar Nijmegen. @Kling: ik wil best morgen beginnen met lopen, maar dank dat ik dan de enige ben, hihi!
Oh ja, met die riem, wat was dat ook al weer voor akeligs? Trouwens, laat maar, ik vind het al sneu genoeg...
PS: jullie kunnen mij dagelijks volgen met de 4daagse, via: 4daagselive - Live Site Mijn loopnumer is: 40-R-710 Daar kan ik ook berichtjes plaatsen via sms, als alles goed gaat. Maar iig wordt mijn positie daar via mijn gsm bepaald, als je die site opent.
Ben er weer vandoor. Vanmiddag nog kinderfeestje. Morgenochtend zit ik nog op mijn werk en zal ik mijn laatste voorbereidingsberichtjes sturen.... Begin de zenuwen te krijgen, maar heb er zin in!