Klinkt me bekend in de oren! Goed voor ander zorgen, maar niet voor jezelf... Waarom doen we dat toch altijd?!?!
Komt vooral door deze foto hoor. Klopt dat ze niet minnetjes is, maar in lengte en gewicht zit ze eigenlijk nog best normaal, zeker als ik haar vergelijk met andere buskindjes (niet Nikita...) Volgens mij nu 77cm en 11 kilo. Maar weet niet precies, is al weer poos geleden en het interesseert me niet zo.
@juud: ben benieuwd naar schilderij boven je bank! Leuke stoeltjes btw! @remm: ik heb ook geeeen idee. Kleine man keurig fruitje enzo, en ik? koekies en snoepies...hahahaha @nikita: JHG394nfnpkekngddjjjjjjjdwre
Fem is pas gaan kruipen met 1 jaar en een week. En staat ook pas net. Ze is nu 15 maanden. Nu pas zit er echt beweging in. Logisch dat ze dan wat voller blijven. Ik zie het er nu echter afgaan. Siem is een mager spichtje, maar was rond 13 maanden ook mega-bol.
Heb trouwens nog weirde droom gehad! Ik haalde smorgens kleine man uit bed, stak er nog een armpje onder de deken vandaan! Bleek het Milan te zijn. Nrg kon er niet meer goed voor zorgen en ze wist dat ik dat wel kon?!?! Of ik hem op wilde nemen in ons gezin. Waar haaaaaal ik het vandaan?
Vreemd.... Heb jij nog wel eens contact met NRG? Ik dacht laatst nog aan haar en er bekroop me toen een rilling. Vond ik ook al raar. Het zal toch wel goed gaan?
Heb vanmorgen trouwens nog wel erg gelachen toen ik Nikki wegbracht. Ze hebben in de gang (speelhal) bij t KDV een groot houten speeltoestel staan, zeg maar. Beetje zo'n kasteelachtig ding, vind ik altijd. Nu zit daar een trappetje en een glijbaan aan. En ja hoor, mevrouw vanmorgen: hup, trappetje op! Kruip schuif kruip naar de glijbaan. Wurm wurm om op billen te komen, en ROETSSSSSSJJJJJJJJJJ!! Met ogen dicht van de glijbaan! hahaha! Gweldig!
Hahaha... nou nee zeg, gelukkig niet Is wel beetje heeeuul ver rijden! Haha.. blijkbaar zo'n standaard KDV ding dus!?