Milk: zet 'm op! En 3 weeën in 20 minuten? Wanneer komt vk weer checken? En wanneer zeg je wel tegen je ouders dat het begonnen is? Helemaal niet of als je naar het zh gaat of, of, of? Juud: jeetje, hele dikke knuf. Verder weet ik niet echt wat ik moet zeggen... @ego: hier alles ok afgezien van de idiote nesteldrang waar ik niks mee kan behalve lijstjes maken... (en m'n beltegoed is op en het lukt niet om het op te laden, ook irritant, haha) @nai: hoe voel jij je eigenlijk? Behalve je maagzuur al klachtjes?
@milk: ooeeeeehhhh spannenddddd!!!!!!!!! Het stomme is, wilde vanochtend nog neerzetten dat ik het gevoel had dat het vandaag bij je ging beginnen. Maar wilde niemand opfokken dus niet neergezet. Blijkt het dus toch begonnen te zijn! Geniet nog even van de 'rust', PROBEER nog een beetje je rust te pakken zo ver dat nog gaat! Succes ieder geval!
@juud: jeetje meid wat moet jij allemaal doormaken. Zwaar hoor! Wel fijn dat je nu een stapje 'verder' bent en dat je medicatie krijgt. Hopelijk halen die de scherpe kantjes er een beetje vanaf. @cin: jij ook al aan de nesteldrang? Hoest met Bruce z'n kamertje? @hier: net via mp nieuwe mutsy autostoel gehaald. Nooit gebruikt en echt superrrrrmooi grijs/metallic kleurtje voor... 30,-! 100,- korting dus! Ben er echt blij mee! Had nooit gedacht dat ze op mijn (onzin)bod zouden ingaan... Net even de kleine man voor de tv geplant, baby einstein. Kennen jullie dat? Hij vind het echt ge-wel-dig! Deze gaat over dieren van de hele wereld. Zit ie keurig op zijn stoeltje tv te kijken, kan ik even schoonmaken... Zag net dat de chocopasta van z'n broodje echt overal op zit... poetsen dus! @rem: hoe is het met de kleine Boaz? En vind Nikki het nog steeds geweldig? (of al wat jaloerser?)
Gaat errug goed! Het is zo'n lekker mannetje! Hij drinkt alsof z'n leven er vanaf hangt en groeit dus ook als kool haha.. Ben benieuwd wat ie komende keer bij CB weegt! Nikki vind t nog steeds helemaal leuk. Vraagt elke keer (als ze hem niet ziet): Boa?!? Boa?! Dan is ze hem ook echt kwijt, zeg maar.. Zo schattig! Jaloers?! nee, dat idee heb ik nog steeds niet. Ze moest/moet er aan wennen dat ze niet altijd zo ff op schoot kan kruipen (als Boaz aan het drinken is). Maar verder?! Nee, verder is ze er alleen maar ontzettend lief voor! Kijk je al naar uit? zo'n 2e hummel bij in huis? VInd je het spannend? of heb je er zin in?? @ bow: voor jou dezelfde vraag @ autostoel voor 30 euro!? jeetje, das idd geen geld zeg! Zo hebben wij de axiss ook errug goedkoop op de kop kunnen tikken (was al in de aanbieding en ging nog extra geld af) @ baby einstein: nope, ken ik niet... zou het eens opzoeken! @ cin: gelukkig maar dat je niets met je lijstjes doet! Muts! Hoe is het verder?? lichamelijk enzo? VInd je het nog vol te houden?! je bent gewoon alweer bijna 30 weken!! waar blijft die tijd?
@rem: wat fijn dat het zo goed gaat zeg!! Tevreden mannetje dus, mits hij z'n eten maar op tijd krijgt!Kijk er hier ook ontzettend naar uit en ben vooral erg benieuwd hoe Tygo gaat reageren! Dat vind ik misschien wel het spannendste! Verder kijk ik totaal niet op tegen bevalling (zelfs niet na vorige keer) en kijk ook niet op tegen de baby-tijd met korte gebroken nachten. Lijkt me weer heerlijk zo'n klein hulpeloos wormpje in plaats van een driftige eigenwijs dreumes die alles zelf wil doen
@ Leo, lief dat je daar naar vraagt. Het gaat op zich wel aardig. Ik mis het warme gevoel dat ik eerder kreeg als ik Arjan zag, maar ik ben wel enorm vertederd om te zien hoe hij zijn aandacht aan Sanne geeft nu hij twee weken vrij is. Ik denk dat er weinig vaders zijn die zo voor hun dochter zorgen (wil niemand voor het hoofd stoten, maar hier waar ik woon, ken ik echt weinig vaders die flesjes geven/tutten/luiers verschonen). Dat doet me dus wel wat, verder is mijn gevoel voor hem persoonlijk gewoon wat minder. Maar niet zo dat ik er een punt achter zet. En nu..........Gooo milky, gooooo milky
Rem, heerlijk om te lezen dat Boaz zo'n goede zupperd is en dat Nikki ook echt lieve grote zus is! Is ook compliment voor jou, dat ze zich door jouw doen en handelen ook niet bedreigt voelt door Boaz. Miranke, in iets rustiger vaarwater terecht gekomen dus. Denk je wel dat het kriebelgevoel voor Arjan nog terug kan komen? Natjes, oh je klinkt ook al zo verliefd over je nieuwe baby in buik. Heerlijk om te lezen!! Cin, lijstjes maken en dus nog een lijstjes maken. Je kunt vanzelf af gaan strepen Milk, hoe gaat het? You go girl!
@milk: cinman zegt seo, hij is niet blij dat ik steeds zsp loop te checken (onzin hoor, hij is wel wijzer dan daar iets van te zeggen) @remmie: wat heerlijk dat Nikki zo lief is voor en met Boaz! En hoe het lichamelijk gaat hier? Uh... goed? Kom gebroken uit bed maar daarna gaat het wel aardig. Dood gevoel in bovenbeen wordt niet erger en heb het idee dat lopen zelfs wat beter gaat weer. 't blijft allemaal een beetje hetzelfde, dus prima. Vrijdag weer naar de gyn voor een echo (denk/hoop ik), toch wel weer spannend.
@natjes, Beebkamer is nog even ver. Ik hoop dat de muursticker binnen is als wij donderdag terugkomen, dan kan ik die gaan plakken komend weekend.
gilletje ook even hier! t was me al doorgetamtamd maar liefmilk, zet HEM op! ik vind t zo spannend voor joujullie, ik hoop dat alles een beetje relaxt gaat!! en dat we snel weten dat HIJ geboren is, en dat hij inderdaad zo toepasselijk ........ heet! @hele bus: dikke kerstknuffel, later meer! SMAKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
zit ook elke keer te spieken naar Milk nieuws Geen idee wie sms post van Milk krijgt, ik heb haar nummer geloof ik niet. Small misschien??
ik denk rem aan vorige rea op lau's bericht te zien. ik heb nr ook niet....en morgen weer weinig thuis dus als ik weer door de tamtam geholpen kan worden morgen is dat heel fijn
@ Leo, zal wel weer goed komen. Het zal even tijd nodig hebben. Vooral tijd voor hem en mij samen. Maar hij geeft aan dat ik het moet accepteren dat de relatie op het moment minder is. Dit vind ik moeilijk, probeer dingen aan te dragen om samen met hem te doen. Helaas, gaat hij daar niet in mee. De tijd zal het ons leren hoe het gaat..... Even mijn grote trots spammen...Sanne druk met de babygym