@bow: als eerste paar schoenen had ik voor tygo van de hema, met flexibele zool. Hiermee kon hij ook buiten lopen, al sleten ze wel wat harder! @maidin: beterschap daar! @juud: hoop dat er met goed onderling overleg een goede oplossing komt!
nah ja! Ben echt met stomheid geslagen! Hij ligt weer goed en ik heb echt niets gemerkt! Dus we zetten weer een knop om en gaan voor een gewone bevalling!
Wauw Natjes! Gaaf zeg! Nou, hopen dat ie niet weer ongemerkt draait, de dondersteen...... @Bow: Ik heb de eerste schoentjes voor Siem ook eerder gekocht dan na die 4 weken. Ik zou eens vragen naar het merk KEQ. Die hebben echt hele fijne, die je goed kunt vaststrikken, flexibele zool en heel stevig voor buiten en ook nog voor vallen en kruipen. Femke heeft ze 5 maanden aangehad en er zitten natuurlijk wel krassen op, maar ze zien er nog prima uit. Succes!
@natjes gheheh wat een stiekemerd !! Dus toch wel gedraaid!! ( nu niet meer draaien hé ) @20wekenecho 4 april heb ik em .. en toch gewoon in Almelo ipv Enschede!! @bowen Quinn liep gewoon op slofjes buiten hahah en heeft nu flexibele schoenen van van haren aan
Voorbeeld van zo'n Keq-schoentje! Neus van de zool kan helemaal naar de hak (omhoog) maar ze zijn niet zo dun dat je er alles door voelt. Keq baby veterschoentje, Schuurman Schoenen | Dat past me wel
Was op zoek naar een foto van Siem met die schoentjes (Fem en Siem hebben ze allebei gehad) en toen kwam ik deze tegen. Hij is hier 18 maanden en draagt die schoentjes, maar whahahahahahahaha.... Siem had dit shirt gisteren ook aan.... En het past nog prima hoor! Het is en blijft een opdonder....
Oei oei, wat kom ik schandalig weinig hier zeg! Wie weet veranderd dat als ik morgen weer aan het werk ben, haha. Juud, hoe was het eigenlijk bij de schoonheidsspecialist vorige week? En hoe is het nu met zus, wel nog thuis? Erg fijn dat je kids steeds 'zelfstandiger' worden, geeft hopelijk ook wat meer rust! Therapie versus actie, eng, maar wel nodig lijkt me. Maar inderdaad, het vraagt een gedragsverandering en dat is heftig! Hopelijk heb je de motivatie en de volharding en veel steun, dan moet het lukken! Benieuwd wat ze voor je 'reintegratie' gaan besluiten. Cin: tsk, geen megarea van jou... alsof je iets beters te doen hebt zeg zuurtje: nog gefeli met mannetje. En ook iedereen ingelicht over zwschap, of had je dat al eerder gedaan? 13w alweer zeg... Smallie: ja. Myrthe heeft goed gewend, ze doet het daar hartstikke goed. Flesje meestal zo'n 80cc, geen idee of dat goed is, thuis heeft ze weleens 150cc uit fles gedronken. Maar ach, ze drinkt, ze poept, ze plast en ze slaapt, dus maak me daar verder geen zorgen over. Is Marije nogsteeds zo blij op bso? Wat een heerlijk weekend heb je trouwens gehad zeg! En leuk, survivallen, hoe zijn jullie daarop gekomen? Neopets= mijn verslaving, doe het pas 10 jaar ofzo Is niet op facebook, is een soort online wereld met veel spellen enzo. Natjes: snoopy-pon in vluchttas: alleen maar goed toch, wordt waarschijnlijk toch flink vies! En hoe is het met schelpenpatroon op mannetje z'n gezicht? Hoe is het met Szus? Wat een wonder zeg, gewoon weer gedraaid! Gezien op echo? En krijg je voor de zekerheid nog een echo met bijvoorbeeld 38w? miranke: wat een heerlijkheid he! lekker de wereld in kijken en dan lekker in slaap. remmar: hoe is het met de koorts? Bowen: pff, inderdaad, vent naar zolder, jij hebt je rust nodig! En ook al buikpijn, schiet niet op dan he... Wanneer ga je eigenlijk met verlof? Weet je al of je de waterpokken al gehad hebt? lautje: ja, dat zal wel wat aanklooien zijn, met die buikwond. En Finn met waterpokken maakt het ook niet makkelijker. Op kdv hier heerst ook de waterpokken, hopelijk blijven ze Myrthe voorlopig even bespaard... Leo: alweer toe aan vakantie zeker zeker met dit mooie weer! meestal om de 6-7 weken toch, in basisonderwijs? Of zie ik het nu teveel door een roze bril? Fiets is verkocht, heerlijk die ruimte in de berging! Nu die kast die er al 3 jaar staat weg zien te krijgen, bij het grof vuilk denk ik. 32 uur werken is 4 dagen, net zoveel als voor de geboorte. Pixie: en, staat de vaatwasser nu aangesloten? Wat een rust zal dat jullie geven zeg! En inderdaad beter voor je hand! Ook fijn dat je moeder gewoon meewil zeg, gezellig wordt dat, of niet?! Vraag van de dag: is er hier eigenlijk iemand die denkt '1 kindje is wel genoeg, voor ons geen tweede'? Gewoon nieuwsgierig!
hoop ik neit dat Niels dezelfde maat schoenen als Quinn heeft, die heeft nu 23 en past daar al bijna niet meer in
@Milk: schoonheidsspecialist was heerlijk. Tuurlijk is actie nodig, maar het is actie tegen alles in waar ik op vertrouw. Zeg maar, dat je van me vraagt van een rots te springen, omdat daar de oplossing ligt. Met gevaar voor eigen leven en een zeer waarschijnlijke fatale afloop. Zo voelt het.... Maar goed, motivatie is er wel, maar nu even heeeeeeel ver weg. Succes met weer werken morgen! Wij waren altijd heel overtuigd van 2 kindjes, als dat mocht lukken, en dat is ons gegeven! Hebben nooit stil gestaan bij 1. Wel toen ik eenmaal zwnager was: hoe kan ik nu evenveel van een ander kindje houden? Maar dat gaat vanzelf!
was vanplan vandaag lange reactie plaatsen, maar die krijgen jullie van me tegoed kreeg gistermiddag belletje dat ik eerder bij tandarts terecht kon. Vorige is verhuisd naar Nieuw Zeeland. Nieuwe tandarts was flink geshokt. (1e keer 2wk geleden) Hij zei: je hebt een heel goed gebit, maar veel achterstallig onderhoud en dat wou hij graag beter maken voor me. 2wk geleden al 2 kiezen gedaan... vandaag tussen de middag 4 kiezen!!! en dan volgende week nog 3 a 4. ik had verdoving, maar die is nu aan het uitwerken en ik heb flinke pijn, dus zo optijd naar huis. vorige tandarts zei daltijd dat het nog wel kon en stuurde me na paar minuutjes weer weg. maar assistente zei vorige week tegen mijn moeder (die zit bij vervanger) dat er zo veel achterstallig werk was, dat zij zich ook schaamde. au.... tot later
@beeb in buik: Ik was echt weer in shock! Moesten we weer omschakelen. Maar ik vind het toch wel errug fijn dat ik nog een poging kan/mag wagen met een natuurlijk (zonder heisa) bevalling! @beeb van s-zus: Is geboren! Vanochtend (waren al vanaf gisterochtend bezig). Uiteindelijk met tang ter wereld gekomen maar beiden maken het goed! @small: van tandarts! Kan me voorstellen dat de assistente zich ook wel lullig erover voelt zeg!
@natjes gefeliciteerd met beebje s-zus!!!! @me morgen naar ballorig Lelystad met mijn s-zus en haar zoontje van 2,5 jaar Kunnen we lekker buiten zitten