Owh Small, wat romantisch en lief!!! *stiekem beetje jaloers* Heb nog nooit een cadeautje gehad van mijn vent (oké, alleen op mijn eerste verjaardag dat we samen waren. Dat moest wel, toen hadden we net anderhalve maand wat met elkaar)
@ Small, zat even je blog te bekijken. Wat knap, maak je elke ochtend zo'n uitgebreide lunch voor je dochters??????????
@ Miranke, voor oudste dochter als ze moet overblijven op school, 2 a 3 keer per week. Ze eet erg slecht en als ze zo iets beter eet, doe ik dat graag. Soms iets uitgebreider dan de andere keer. En soms tussen de middag thuis voor beide meisje een simpele. Eten moet je soms leuk en speciaal maken
@Smallie: wauw zeg! De bloemen an sich zijn misschien niet het meest bijzonder (ligt aan de vent), maar het kaartje erbij... En dat hij exact weet dat het 2000 dagen is en dat hij uitkijkt naar 2000 nieuwe dagen! Echt, dat vind ik meer een vrouwending. Errug romantisch hoor!
Zat net even te googlen enzo n.a.v. mijn bevallingsverslag en n.a.v. gesprek met consultatiebureau hier thuis. Deze man was zwaaar verbaasd dat ik Jurre er zo snel uit had (6 min) en vrijwel niets 'kapot' is gegaan... dit omdat hij in een aaa-ligging eruit is gekomen. (sterrenkijker ) Ik heb dit totaal niet meegekregen tijdens en/of na bevalling. En werd hierop pas geattendeerd door die man. Dit i.c.m. snelle uitdrijving en groot kind... verklaard wel dat ik nu enorm last van bekken heb Kan amper meer opstaan en lopen na het zitten gaat bijna niet (meer). Moet echt op gang komen dan en loop errug raar dan. Hmpfff ga toch maar eens de (bekken)fysio bellen voor oefeningen enzo... edit: kijk net even de foto's.. en inderdaad hij kijkt naar boven toe... IEKS!
Small...Wat romantisch!!!!!!!!!! zo zouden toch alle mannen wat meer moeten zijn he!! (best wel beetje jaloers hihi ) Natjes: jeetje zeg! dan hebbie echt geluk gehad! nu snel naar de bekkenspecialist meis en hopelijk snel weer op de been anders loop je straks over 2 jaar nog net als ik
@natjes, jemig hadden ze dat eerder niet gezien dan?? Zou ik vk nog wel even navragen. en foto is van onze slaapkamer. Niels zijn kamer moet nog @nrg, wat leuk jou hier ook weer te zien zeg, en jullie gaan dus voor een brusje voor Milan?? Wat leuk! @amberliek, leuk jou hier ook weer te zien, hoe is het met jou en je mooie dochter?? @small, had op twitter al gereageerd op lieve actie van je man maar geweldig zeg! @rem, moet je veel dingen veranderen met dieet voor Nikki?
@bow: Heb ze er geen één keer over gehoord. Had die week ervoor nog meerdere echo's gehad waarbij ze checkten of hoofdje nog beneden lag. Verder dus niet gekeken hoe hij lag.. En behang voor jullie slaapkamer...mooi!!! En Niels zijn kamer ook nog. Ah joh komt vanzelf wel Onze slaapkamer moet ook nog (of weer? hehe) maar dat behang van jullie vind ik wel erg mooi! @amberliek: Jij ook nog last van bekken dan? Pfff lekker dan.. Is het al wel minder (geworden) of niet? @de rest: goedemorgen! @kling: is die megarea nou al geweest na ceebee? *grinnik*
@Natjes: vreemd zeg, sterrekijker waar je niets van wist. Ben het met je eens dat bekkenproblemen daar vandaan kunnen komen maar eh.... *kijkt streng* ...die paar dagen zoveel mogelijk bedrust en een kraamhulp erbij zijn niet voor niets. Het wordt echt enorm afgeraden om zo snel na een bevalling al weer zo druk te zijn. Ik was ook op, maar deed echt nog geen wasjes, tilde alleen puur noodzakelijke dingen en deed alles verder enome op mijn gemak. Pas na een week pakte ik de draad weer op, toen de kraamhulp weg was. Heb toen echter wel al veel te stoer meteen een filnk stuk gewandeld. Gevolg: week lang bekkenpijn... Misschien beetje betuttelend, maar wees ook eerlijk naar je bekkenfysio, dat je gewoon al erg snel weer volledig op de been was. Persoonlijk vond ik het misschien stoer, maar ook beetje onverstandig. *kijkt weer lief en geeft je dikke knuff voor pijnlijk bekken!!!!!!*
Sorry, vergeet iedereen goede morgen te wensen!!!!! Ga naar sessie. Heb het nodig, ben wandelend projectiel.....
@juud: heb ook echt niet ontzettend veel in de kraamtijd gedaan hoor. Heb geen moment op bed gelegen dat wel, maar heb meer tijd doorgebracht beneden op stoel of bank. maar ik snap wat je bedoelt. Nu ik weet van sterrenkijker is misschien ook wel te verklaren waarom hij zoveel spuugt en krampen heeft. Ook is hij soms echt ontroostbaar. Zit nu beetje in dubio om voor de zekerheid manueel therapeut te bellen voor een check. Liever op safe spelen dan straks zeggen had ik maar..
Zal ik maar weer eens wat letters op het beeld laten verschijnen? Ik lees wel af en toe even bij, maar reageren schiet er vaak bij in... Geen idee dus ook op wat ik allemaal wel en niet gereageerd heb. Anyhoe: Kling huilbui gehad? Lees ik dat nou? (hier of rinth of achter de schermen of ik weet niet meer waar?) Natjes: wat vreemd dat je daar nu pas achterkomt zeg! Ik zou inderdaad even fysio voor jezelf en misschien manueel voor de kleine overwegen. Juud: succes met sessie, hopelijk helpt het je weer een eind op weg... Verolorenbusmeisjes: leuk dat jullie weer om de hoek komen kijken en zelfs voor een 2e bezig? Alhoewel ik amberliek er niet meer over gehoord heb eigenlijk? NRG: spannend en succes! Remmie: mis jou meis! Het is ook zo druk de laatste tijd en jij hebt je handen natuurlijk ook vol...binnenkort maar weer eens goed bijkletsen? Leo: voetjesvandevloer geholpen? Weer een beetje bij? Zuur: fijne vakantie Sik: fijne vakantie! (hmm....nu haal ik echt dingen door elkaar geloof ik ) Vakantie: aan toe!! Maar geen geld! Arrgghh Nieuwe telefoon: aan toe!! Maar geen geld!! Arrgghh Nieuw geld: aan toe!! Nieuwe pannen: FIJN! Was ik aan toe! En nu dus geen geld meer Pippa: jij thuisblijfmoeder en geen idee hoe werk te combineren?? Maar je winkel dan? Dat is toch ook werk? Bovendien vind ik 5 kids echt het meestuberultimefulltime werk wat je maar kan bedenken. Jij zou moeten gaan werken om te kunnen ontspannen joh Bow: mooi behang! Goed gelukt ook zeg Jullie dames regelen dat wel ff zo te zien Smallie: wat een lieve vent heb je toch! Mirank: geen cadeatjes? NOOIT? Nou!!! Hoe gaat het nu? Hoop je dat een vakantie wat positiviteit gaat brengen? KNUF! Dan over ons: wij zijn ontzettend druk...zowel zakelijk als prive. En met een kleine meid die niet binnen te houden is, is computertijd echt drastisch geminderd. We zien veel buitenlucht en dat is heel fijn Verder is ze echt groot aan het worden. Er zijn nu zelfs momenten waarop ik weg word gestuurd door mijn eigen dochter. Dan wil ze alleen op haar kamertje spelen en MAG ik ECHT niet in haar kamer komen. De duwt de de kamer uit en doet de deur achter me dicht. "neeeej mama WEG!" Gaat ze lekker boekjes lezen enzo Ik zal wel weer een hoop vergeten zijn te melden, maar dat komt dan nog wel. KNUFFELS!
Haha...je hebt ook wel gelijk hoor...5 kinders is idd fulltime job. Winkel ligt nu even helemaal op z'n gat...is lekker dicht, want ik heb er nog even geen zin in. Dat kan dan weer als je het zelf voor het zeggen hebt . Alleen bestellingen via internet worden natuurlijk wel netjes afgehandeld. Wat wordt Nikita groot zeg....mama haar kamer uitzetten, is gewoon te grappig . Small; wat onwijs lief van je mannetje zeg! Ik kan me voorstellen dat je even moest slikken. De beerputlucht is hier gelukkig helemaal over en ik ben er inmiddels ook van overtuigd dat het idd om een inieminie buikgriepje ging. Natjes; Jurre een sterrekijkertje?! Wauw...dan heb je hem er echt heel snel uitgekregen. Bij Sven en Isabel heb ik ook maar 5 minuten geperst zonder schade, maar die lagen goed. Britt was ook een sterrekijkertje en daar was ik (welliswaar ook zonder schade) echt een half uur mee zoet. Verklaart waarschijnlijk idd wel je bekkenklachten. Goed dat je Jurre meteen na laat kijken. Je hebt gelijk dat je niet af gaat zitten wachten. Ik ga nog even een half uurtje zitten voordat de kleine man moet eten.
Bah, verveel me kapot! Eerste leerjaar is op kamp Tweede leerjaar is op stage Derde leerjaar is op kamp Vierde leerjaar heeft examens Al met al...geen enkele leerling dus! Wat duurt de dag dan toch lang Vanavond babyboom op Nederland 1
Misschien heb ik wel een heel groot idee van wat je allemaal deed. Ik herinner me nog een post: zo, was hangt weer aan de droogmolen, volgend wasje draait, ontbijt gedaan en dan is kraamhulp er nog niet eens... Nou, dat vind ik dan behoorlijk veel... En bedrust is geen straf, als je maar leert te genieten. Maar goed, ik had mijn zegje al gedaan. Goed dat je manueel therapeut hebt gebeld. Ik denk idd ook: beter op safe!