Dan zal hij nu nog wel in Brussel staan, of in Antwerpen... Verkeer is een drama hier! En gepimpte pizzas zijn lekker! Ik doe er vaak een blikje tonijn op, uitje en extra kaas, jammie!
hé bowen wat balen van die ongie maar wel mooi dat je cyclus regelmatig is natjes getver meis hoop dat de antibiotica snel aanslaat meestal na een dag of 3 ! vriendlief ga nu ff de foto's erop zetten
ha ha, MACzwangerschapstestejs heeeeeerlijk Mac @ limmetje, niet leuk, nog een stukje rijden voor ie thuis is. @ Nikky, He meisie, hoe gaat het? @Natjes, heb die afscheiding meestal na eisprong (of denkbeeldeige eisprong tijdens pil)
vraagprijs maar dan nog wel kk erbij.. maar jah dat scheelt toch niks voor ons? En dat moet ik nog terug krijgen voor dit huis.. We hebben besloten om een oude huurhuis te gaan kopen en deze dan op te knappen om zo het geld er weer een beetje uit te krijgen.
@naoibi: ik bedoelde of je bij de vraagprijs die jullie nu hebben, de KK hebben opgenomen die JULLIE hebben betaald.. tja, als je na een half jaar alweer gaat verkopen ben je meestal de *&(*&, winst komt meestal pas na jaren he.. @gab: fotooooooos!
klingel ken je de macflurrie rolo niet? Is softijs en dan geshufeld met stukjes rolo.... mmmmmmmm lekkerruuuhhhhhhh Echt heerlijk, moet je een keertje nemen! Krijgt het in een beker met grote lepel! hihi samm: hoop dat je niet gelijk heb met prut na ei... dan ben ik de pineut heb dankzij fijn hoofdje even geen kluszin... Wie was de pizzapimper van vandaag? Das wel goed plan voor als we weer eens pizza halen! nikki fijn dat je er weer bent meis! en nu die verrotte dagen maar weer aftellen.... weet je wat trouwens typisch is, 1 van de katten is niet bij me weg te slaan. Voelen die ook eieren aan?
@natjes: tis iets engs met darmen die naarbuiten willen... volgens mj wordt t op pagina 181 ongeveer uitgelegd! ik zal de mac rolo eens checken! volgend jaar sept 2009 dus!
ennuhhh voor jou nog speciaal haha fistels zijn ontstekingen! bij normale mensen (zeg maar) die krijgen hem vaak door ingegroeide haartjes maar zoals bij puzz en mij (met crohn) wij hebben een onsteking in onze darm en die wil naar buiten en maak zo gangetjes door je lijf om naar buiten te komen !
Hey allemaal, Heb jullie gemist! Alles goed hier? Lig beroerd m griep in bed en zag net bij het broekloeren (dat leer je toch niet zo 1 2 3 af) ROZE afscheiding... En nu pijn in onderrug en zware onderbuik. Toen kreeg ik voor t eerst sinds een tijdje zin om jullie erover te horen, zeg maar dat t niets betekent aljeblieft. Liefs MamaY
hé meis ik durf er niks over te zeggen , het is gewoon afwachten want ik heb heel vaak gehoort dat bloed niet altijd iets hoef te beteken! knuff
whahhaa die zwarte vlek is me eitje en die andere soort ovale ding is me baarmoeder er staan ook stipjes of kruisjes bij
Hé MamaY, ik heb ook geen idee maar probeer je niet direct teveel zorgen te maken, alleen als het aanhoudt zou ik even contact opnemen met HA of VK. Gaby: 'k Heb hetzelfde probleem als Natjes, geen idee waar ik naar moet zoeken...