goed gevonden small! misschien ook even op mmmmm klappen. zeker voor juudje en plien enzo, die van verre komen, scheelt dat n boel. kunnen we weer een extra cocktail voor kopen!
Jah of ik mannetje gaat in de ochtend nog mee richting utrecht zodat we daar naar Gardo kunnen om babykamers kijken en dat hij daarna gaat werken en ik dus naar Zussen Ook nog een idee. maar moet eerst even afwachten wat jeanine doet..
ik heb ff mijn koffie in ut zonnetje zitten drinken...HEERLIJK krijg altijd vakantiezingevoel als ik in ut zonnetje zit
oooow lekker zonnetje moet weer even werken..... nog wat dingen afmaken voor mijn vrije dag morgen. heb mooie letters gevonden om optehangen in babykamer. met naam meisje
uumm weet wel wat voor je hoor Bow. avatar-eigen namen strookjes maken voor a;s zaterdag ohh small...dat heeft mijn oude buurvrouwtje voluit in de huiskamer op de muur geplakt nu voor tweede keer zwanger en heeft beide namen van haar straks twee zoon's op de huiskamermuur geplakt.....staat wel beetje vreemd in huiskamer hoor.,....maar in ukkie der kamer is dat wel heel leuk...wij willen graag gedichtje op de muur achter der bedje plakken
@ Debs, hmmm, in huiskamer, beetje raar. Wij hadden vankleine meid ook al naam laten maken, die hang tmooi boven der bedje. Willen we voor beebje ook doen.
pffff digger zat net de heletijd te spelen met zijn speelgoed ineens hoor ik iets heel hard en ik ga kijken, ziet ie gewoon de plint van de muur op te eten