tnx plien ze raden je dat aan surv.. zodat ze later makkelijker kunnen terugrekenen hoelang je opnieuw zwanger bent.. das de enige reden.. dus je mag wachten, maar hoeft niet.
nee idd dat dacht ik ook al ik wil iig even de echo van dinsdag afwachten en dan zien we daarna wel weer.
Oke.. en laat ff sjekken voor ei he bij mij keken ze dat zowieso na.. hoe de eileiders waren.. en daar lachtte ei hun toe
ha! goedmeuninggg! en ik had t niet gedroomd van limmel, het was echt waar ! JEEEJJJJ! ben nog steeds helemaal blij voor je! @survivor: als je je emailadres even aan iemand stuurt in een PB dan krijg je een mailtje met link! ps niet naar mij doen want ik ben een ramp met dingen doorsturen via de pc! behalve glitters die kan ik goed doorsturen: bij deze tralala! nu megabrunchlunch maken! smak kling
raar kind is t he! hoewel, ik denk dat ik er ook een paar dagen eerst over zou zwijgen om de shock te verwerkenheheheheeh
goedemorgen, Survivor, mijn baarmoeder was schoon en ik wacht dus niet weer eerste ongi af.... Hoewel we het nu op goed geluk doen, zonder ovutesten en tempen en geen idee wanneer mijn nieuwe nod zou moeten zijn. (deed trouwens wel zeer de eerste keer na mk, ook bloedverlies tijdens) Limm, heb liggen dromen over babys, zo goed nieuws op de late avond. Maar een week geheim gehouden voor ons foei!
wat fijn dat je baarmoeder schoon is . hubje probeerde van de week al wat maar ik had er echt geen zin in maar het nat worden deed bij mij al pijn idd. dus we wachten eerst dinsdag wel even af of baarmoeder schoon is en dan zien we wel als we zin hebben. was er bij jou geen ei te zien met de echo ?
no worries babe opeens knalt streep eraf, kan zomaar morgen zijn! en aangezien je een korte LF hebt kan je ei best wel eens dag 20, 22 komen toch? komt goed!
ik meen te herinneren dat jij een LF van 6 had? of ben ik in de war? vandaar dat ik aan dag 20,22 dacht missch wordt je cyclus wel iets langer, dat zou ook niet gek zijn
nee ik heb een lf van 10 (misschien 9) Tenminste dat was de afgelopen 2 maanden, ik hoop in ieder geval dat als mn ei later is, dat mn lf dan niet korter wordt..... Mn temp geeft ook helaasn og geen verhoging aan.
thx gaby voor alle moeite ik ben geregistreerd tot straks weer ladies wij gaan even naar de mediamarkt
Gooooooooooooodmorning! Jaaaaaa hier ook geen enge droom dat het allemaal niet echt was. Het is echt! Onze Limmeke is zwangert!
@jolan: hmm, geduld is het enige, en moeilijkste!, dat je moet hebben he! misschien is je LF wel langer, dat kan ook nog.. mijne was opeens 14 na 7 rondes 12! @bowen: joehoe gij grapjas! fijn he dat het geen droom is! die gekke limmelim is gewoon aan het BROEDEN!