Erg he! Stond gisteravond zelfs WEER te strijken.. Als je nagaat dat tot een maand terug er nog lag van VOORDAT ik zwanger werd.. @werk: vind het vreemd, maar leef er wel naar toe. Je merkt dat het lichamelijk steeds iets zwaarder word!
ja word toch steeds zwaarder, je verlof is niet voor niets ochjee, en nu druk aan de strijk, mallerd @ Juudje, succes, en hopelijk wat pleizer vandaag met kindjes samen. wat een k*t internet soms heh, heb van de week ook wle last van gehad, maar niet zo erg als bij jou
*schuift natjes haar huissleutel toe* tadaaaaaaaaaaaaa in je zwangerschapsdementie maak ik je wijs dat mijn huis jouw huis is... daar staat de strijkplank, daar de emmer met sop.. veel plezier
heb ook BB..2 keer geprobeerd.. toch krijg ik last van meer pijn. DD geen extra pijn.. heb natuurlijk wel mijn FM pijn, maar met de DD word het niet erger. ik raad het echt aan meis!! geen plek fijner voor de kleintjes dan aan de arm, BEHALVE tegen de borst
Schoentjes zijn kadootje voor Lonneke Ik wilde Milan toch liever in de draagdoek, en was een succes, hij heeft tot half 7 liggen slapen
Goedemorgen!! @natjes Ehh bedje en wiegje zijn opgemaakt en klaar.. Moet alleen nog een paar kleertjes wassen die een apart kleurtje hebben ..(donkerblauw/rood) die zijn morgen aan de beurt.. Mannetje begon al te klagen dat hij geen kleren had om aan te doen ' @debs fijn weekend meis!!
@lims: @small: kan me niet voorstellen dat vrouwen tot 36 weken kunnen en willen doorwerken..pfffff @nai: oeeeh spannend he! Wat gaat het nu snel! Wilde jij trouwens thuis of in zkh bevallen? Hier ook alle kleertjes al gewassen. Gisteren de laatste portie. (kleertjes van de sale van de liefwinkel..) Ben ook zo benieuwd hoe straks alle kleertjes gaan staan enzo! Hoe is je mannetje eronder? Vindt het zeker ook steeds spannender worden? Natjesman wel hoor! Zit hem al steeds op te naaien door hem te bellen. Als ie dan niet bereikbaar is en hij belt terug dan naai ik hem steeds even op.. (hij zit tenslotte wel door heel nl in vrachtwagen..)
zit me toch te ouwehoeren op het werk.. moet 2 afspraken nog voorbereiden voor maandag maar kan me totaal NIET concentreren... @klingel: WHERE ARE YOU? (of heb ik iets gemist en moet ik mmm raadplegen?)
@natjes ik mag niet meer thuis bevallen .. de kleine is al 3675 gram namelijk.. Daarom nu ook 4 x per dag met prikpen suikers controleren.. Als het kon had ik het graag thuis gedaan.. Mannetje zit al weken te zeuren dat het tijd wordt dat ie er uit komt.. Hij wil ook tijd met hem door kunnen brengen en niet alleen aan de buitenkant voelen
@natjes het is maar een prikpen en geen insuline spuit.. Dit is echt goed te doen!! zie allemaal kleine gaatjes in toppen van mijn vingers Dinsdag krijg ik te horen of ik nog insuline moet gaan spuiten..
Heeej meiden Ben net terug van de kapper, heerlijk weer, kleur en kort! Natjes, ja maf he, ik hoef nog maar 4 dagen te werken??!!! Enne jij bent lekker op dreef zeg, hier moet laminaat nog gelegd worden voor beebkamer, hopelijk dit weekend. Hadden wat stagnatie ivm zieke schoonouders. Ik ga straks nog effe plintjes en kozijn verven. Enne jullie krijgen de groetjes van Klingel, Klingel is intens verdrietig. Hun kleinste liefste mooiste poesje is doodgereden en Klingel en Klingelman zijn helemaal stuk. Poesje was voor hun hun kindje en ze zijn dan ook ontroostbaar. Dus vandaar de afwezigheid van Klingel.
@Juud: Zal mezelf zo ff meten, dan PB ik je @Natjes: Jongens van Almere weer? Krijg daar korting Ben om 10.30 klaar bij het baby cafe, maakt mij niet uit hoe laat. Dinsdag eerste zwemles voor Milan @Klingel: Mega troostknuf!
@nrg: de jongens van almere is prima, wat vindt jij het prettigst? kan me voorstellen van je niet tot de lunch met Milan door de stad wil lopen? En leuk zwemmen! ben benieuwd hoe jullie het vinden! @klingel: ohwhwww lieffie wat een verschrikkelijk nieuws.. Hele dikke knuf voor jou.. @bow: tnx voor de update. Doe je niet te gek met de plintjes en kozijnen? @nai: ff spannend tot dinsdag dus! En dat vingerprikken is inderdaad goed te doen!
oh klingeltje wat naar voor jullie.. *knuff* *sniksnik* ken het gevoel al te goed. mijn lieve poes Amy werd ook doodgereden en kon haar een paar dagen niet vinden .posters overal opgehangen en opeens een telefoontje dat ze in de strijken lag langs de weg
1 van de redenen dat ik mijn 2 poezels (ook net onze kids) niet naar buiten durf te laten. Zou letterlijk slapeloze nachten hebben!