temperaturen met flink wat vaseline op de thermometer, paracetamol-zetpilletje geven, extra water te drinken geven, handen op haar buikje leggen zodat ze naar haar buikje gaat ademen en zodra ze dat doet heeel klein beetje druk geven met je vingers aan de zijkanten van haar buikje.
Heb al geprobeerd met thermometer, maar toen kwam er niets.. Ze heeft eergister wortel gegeten en gister kwam er alleen maar een klein hard wortelballetje uit haar (sorry voor de details)... hihi... (waar ze heel lang op had zitten drukken.. arm kind!) Normaal poept ze nl. elke dag en heeft altijd flinke spuitluiers van de BV. Dus vrees dat er nu iets vastzit door de wortel..... Nouja, vandaag maar ffies aankijken en anders idd, misschien maar beetje roosvicee laxo... Ben zelf al wel weer wat opgeknapt, heb alleen nog steeds een zere keel, zeer hoofd en mn hoofd vol snot hihi... fijn detail he?!
Elke, mijn paps knapt maar langzaam op, maar ja kan ook niet anders met 6 wervels die vast gezet zijn en stuk wervel wat weggezaagd is. Hij kan nog niet zitten of zelf eten want bij die bewegingen verkrampt alles accuut. Hij kan wel weer zelf naar toilet lopen dus dat is beter. Morgen gaat hij met de ambu heen en weer voor foto, scan en wondcontrole dus even afwachten. Ik hoop wel dat Finn niet zijn wervelkolom van mijn kant geerfd heeft.... Kling, die ruil dienst is er wel hoor. Vriendinnetje die maandag gewandeld heeft heb ik het eerste jaar 1 middag in de week geholpen met haar tweeling en mijn tante gaat ook altijd over en weer gezien haar angst en paniekstoornis, hebben wij haar weleens van vakantie opgehaald in duitsland hahaha. Heb bij veel mensen schijnbaar in de loop der jaren wel wat krediets opgebouwd die ik nu terug ontvang. Helaas zijn daar ook altijd mensen bij die ervan genoten hebben dat ik er altijd voor hen was maar die nu onvindbaar zijn. Met pap en mam is t op het moment grote ruilhandel, ikke s morgens pap eten en koffie geven en strijken (bij paps op slaapkamer met finn op hun bed) s middags als mijn moeder uit t werk komt ga ik naar bed en zorgt mijn mams dat ik kan slapen zo'n 2 uur later ga ik dan de boodschappen voor hen en ons doen die ik daar breng en mijn moeder kookt en brengt avondeten bij ons. Snap je t nog? Morgen dus ook voor mijn mams even een rust dag s morgens vrij en ik hele dag bij tante en dus ook even geen zorg voor paps.
Lekker even een dagje weg Geniet ervan! De meeste kinderen groeien over een koemelkallergie heen, voordat ze 18 maanden zijn. De kinderen die dan nog koemelkallergie hebben, groeien er vaak overheen voordat ze 2 of 4 zijn en een klein percentage heeft nog een koemelkallergie als ze 6 jaar zijn. Als ze 6 jaar zijn en ze hebben nog steeds een koemelkallergie, gaat het meestal niet meer over.
@ Lautje, ja ze kan er gelukkig overheengroeien, geloof maar 3% niet. Wat lief van je tante zeg, een uit duizenden. Jou kaartje is ook favoriet van Marije, ze wil plaatje er soms stiekem afhalen. @ Elke, ha ha ha, ja is koemelkallergie... hmm misschein maar vragen wanneer ze naar die academie kan @ Remmie, al geprobeert te tempen? kan meestal triggeren owww lees datje dat al hebt geprobeert, tips van Lautje klinken goed @ Klingeltje, ja, nu weten we het, en dat ze zoveel pijn/last er van heeft, is het een stuk makkelijker te handelen ja, hopelijk zo weer met Ppti weer de "oude" Jeeeeeeej glittercocktail
@ Giegje, dankje voor de info, Elyse is dus helaas 1 van de 3% die er niet overheen groeit.\hoe hebben jullie dat toen gedaan met bijvoeden enzo? zijn we nog lang niet aan toe hoor maar ben nieuwsgierig.\En hoef je ook nog niet te antwoorden hoor. Je hebt ophet moment wel belangrijkere dingen aan je hoofd. Ben beniewd hoe Elyse der wiebelkussen bevalt *knuf*
@ lautjuh: ongelooflijk om te lezen hoe sommige mensen handelen/reageren bij een bepaalde situatie. Fin ieder geval wel dat jouw fam. waaronder ouders en tante zo ontzettend voor je klaar staaN! Dat moet toch wel weer een fijn gevoel geven dan En die Arbo? Tsskkk... Ik snap wel dat ze volgens een zogenaamd procedure' moeten werken.. Maar een beetje flexibiliteit en inlevingsvermogen bij bepaalde situaties kan zeker geen kwaad.. @uhh.. ff denken. Oh ja Smallie fijn dat je weet dat Lonneke KMA heeft! Wat waren de symptomen precies dat je daar achter gekomen bent? @rem: oei nikki vol met poep.. Helpt het misschien ook om der (lekker?) een (zachte!) buikmassage te geven? Met massageolie zachtjes der buik masseren van boven naar beneden? Misschien dat het een beetje extra stimuleert? uhhmmm nog wat dingen gelezen kan er alleen niet meer opkomen.. Oh ja kreeg nog sms van Yadi. Die heeft zich aangemeld bij de curver vereniging. Dat zegt denk ik genoeg?
oh ja de het potti-programma van de kat werkt tot nu toe goed! (lees kat elk half uur op de bak zetten en laten piesen op commando) Heb nog niks op hoeven ruimen vandaag *klopt af* So en nu met bakje thee teevee kijken (oprah? dr phil?)
hallo meiden klingel krijg jij ondertussen terug mail dat er gepost is? ik nog steeds niet joepieeeeeeeeeee maandag krijgen we onze bank geleverd. dat is bijna een maand eerder dan verwacht ik ga nu maar even nog wat opruimen koemelkallergie: mannetje heeft het ook, het is in begin wennen geweest bij het koken maar dat raak je gewoon
voor degenen die geen mail meer krijgen http://www.zwangerschapspagina.nl/over-deze-site/164319-storing-hotmail-live-msn.html op pagina 2 staat hoe je dat kan oplossen
@ Natjes, fijndat je potti training helpt. kenmerken: heel veel huilen(krijsen eigenlijk), heel veel kmrampjes, veel (over) strekken, uitslag (eczeem), slecht slapen @ Zuurtje, jou kleine man ookal KMA, jopeie fijn dat je bank er eerder is pfff stom toetsenbord, ben andere gewend op grotere laptop, deze doet nog niet wat ik wil
We wisten pas dat ze een koemelkallergie heeft toen ze bijna 2 was, daarvoor waren het onbegrepen klachten. Dus het begin met bijvoeden hadden we er nog niet mee te maken. Sowieso zijn er maar een paar soorten brood koemelkvrij, waddenbrood bijvoorbeeld. Maar er komen wel steeds meer soorten bij. Hoe het zit met de potjes weet ik niet, maar wij gaven haar sowieso zelfgemaakt eten. Als je over bepaalde soorten eten vragen hebt, zeg je het maar Hoe het wiebelkussen bevalt, hoor ik morgen denk ik wel van de juf want dan heb ik een kort gesprekje over hoe het gaat met de concentratie in de klas. Ze vind het zelf wel een grappig ding
@ Giegje, achgoss, pas met 2 jr, allemaal kalchtenen en er dan eindelijk achter komen, heel vervelend voor jullie beide owww dus er bestaat ook koemelkvrije broden enzo.... heb ik nog even de tijd voordat we met bijvoedengaan beginnen, dus probeer maar goed te gaan bijlezen hierover. Ben benieuwd wat de juf erover zegt. @ Zuutje, owww, grote man, maar je went er dus aan, met koken enzo. gelukkig je kindjes niet.
3 maal hoeraa voor nikki! ze heeft gepoept!! toch nog maar fies met thermometer geprobeerd nadat ze goed had geslapen (jaja, uiteindelijk toch 3 uur! Ik mopper ook noooit weer... haha...) en ja hoor! 3 wortelballetjes met veel pijn en moeite en daar kwam de rest wel! haha... ben wel een beetje in de ego-stemming hier vandaag.. sorry!! maar moest t ff kwijt!
@poepnikki: hoeraaaa!!! @zuurtje: ik krijg ook geen meels meer. maar heb me opnieuw geabonneerd, kijken of dat helpt?
jeeeej, fijn dan heh Remmie, als ze weer goed poept Klingeltje, zuurtje had dacht ik oplossing in een van der berichtjes van net