arme jij en nikki remmie snap helemaal hoe je je voel *knuf* hoop dat het vannacht beter gaat. hier ook zo'n nacht gehad vanaf 2.00 tot 6.00 elk uur wakker grr.. is maar dat ik ziek heb gemeld dat ik nog 2 uur slaap inkreeg van 7.30-8.30 en weer van 10.00 tot 11.00
Kling, zo fijn dat terugplaatsing goed is gegaan. En wat gek en mooi dat foto hebt van zwevende/zwemmende cryo in je bm! Ik duim zo hard voor je! En klingel hier!!! Het moet niet gekker worden. *gaat verder met duimen* Oh, en ik mis kleine meisje enorm als ik aan het werk ben! Maar op zich is werken, "in een andere wereld zijn" ook leuk. Alleen moet echt even wennen. Bow, ook van mij dikke knuffel voor jou. (Wist niet dat het vandaag was, fijn Klingel's reactie!) rem, wat vervelend zo'n korte nacht. Hoop dat jullie met zijn 3tjes vanacht wel goed kunnen slapen. heb je wel neusdruppels of zo voor Nikki? Pix, fijn dat het iets beter gaat met Eva. Hoop dat stijgende lijn blijft!
PINK BUS ON DEMAND Bekijk bijlage 18743 Mama's female81: Nikita ° 09.02.2009 leonie: dochter °31.03.2009 yinte: zoon ° 23.04.2009 juud: Femke ° 24.04.2009 Spiffy: dochter °29.04.2009 Remmar: Nikki °05.05.2009 Pixie: Eva Olivia °23.05.2009 Debs: Emily Aimee °09.06.2009 lautje1979: Finn ° 11.06.2009 Limmeke: dochter °11.06.2009 Nrg50: Milan ° 22.06.2009 Jolan25: Lieke °04.07.2009 smallville: Lonneke °13.07.2009 pippa: Britt °13.07.2009 Alice: Ralph Julian °31.07.2009 Jeanine: Jan-Jelle °05.08.2009 Naiobi: Quinn °10.09.2009 11 meisjes 6 jongens Preggers 04-10-2009 Bowen (beeb 1) verrassing 05-10-2009 Natjes (beeb1) ♂ 17-10-2009 Tomnaat (beeb 3) ♂ 29-10-2009 Marientje (beeb1) 14-11-2009 Miracles (beeb 3, 2 engeltjes) 11-01-2010 Tischa (beeb 1) ♀ 18-02-2010 Elke1976 (beeb 2, 1 vlindertje) 07-05-2010 Yadi 1 meisje 2 jongens 1 verrassing NOD 2/3 oktober??: Gabbel (beeb 1) 04 oktober: Milla (beeb 1) 06 oktober: Survivor (beeb 1, ronde 4) 07 oktober: Giegel 08 oktober: Ppver 09 oktober: Klingel (ronde 21, beeb 1) 15 oktober: Cin1979 (spek en bonenronde, beeb 1) 17 oktober: MilkHd (ronde 23, beeb 1) ?? oktober: Miranke ??: Zuurtje (ronde 11, beeb 4, 1 engeltje) 10 waarvan 6 MMM Afspraken 30 september: Pixie met Eva naar cb 01 oktober: Bowen controle vk 02 oktober: Elke uitgebreide screeningsecho UMCG 08 oktober: Elke, gyn + bloedprikken voor internist 09 oktober: Klingel uitslag bloed 14 oktober: Milk telef. consult gyn 15 oktober: Elke internist 22 oktober: Elke gyn 29 oktober: Juud met Siem & Femke naar cb
Klingel hier piesssssssssss hoe bestaat het??!!! Fijn dat het allemaal goed is gegaan en tnx voor de knuff!! Nu lekker rustig aan doen en niet stressen ******** Leo, jij ook tnx voor de knuff Remmie, dikke knuff voor jou!! Hopelijk vanacht wat meer slaap.
meiden ik ga slapen slaap lekker iedereen voor iedereen die hem nodig heeft of zomaar een hele dikke knuf
@meisjes: bedankt voor de lieve woorden! @pix: beterschap! @tisch: wb van vakantie! Hoe gaat het met je? @kling: spannend hoor de komende week! Kan me voorstellen dat klingman je aan zat te kijken alsof je een alien was! is toch een bijzonder idee dat er twee emmy's aan boord zijn? Hoop dat we over een kleine 1,5 week goed nieuws van jou hebben meis! het is je van harte gegund! @elke: ging het goed zo 'lang' in de auto zitten? @hier: gisteravond nog even bij paardje geweest, hoefsmid kwam. Staleigenaren waren vol verbazing dat ik aan kwam rijden. Ze zeiden zelfs dat je vanaf 7 maand niet meer zelf mag autorijden? En alleen met airbag uit? (nog nooooooit van gehoord maar kan me het ergens wel voorstellen). Maar goed ik ben uiteindelijk gewoon weer zelf naar huis getuft.. waar ik erachter kwam dat natjesman ook mijn eten op had gegeten, hij dacht dat ik al op had.. Hij vond het al zoveel! (duhhhhhh!!) dus toen nog even eten gehaald bij de supermarkt.. So en vandaag weer lekker stenen, broer met auto droppen bij garage, auto aan hem uitlenen vandaag en eind van de dag zijn auto weer oppikken.. En in de tussentijd.. KEUTELTIME IN HUISSSS!! (lees beneden stofzuigen en de wc doen en lekker filmpje kijken) Fijne dag vandaag allemaal!
Moge, ben gewoon erg moe, maar verder gaat t goed. Manager was hier vorige week en kon aan me zien dat het nog niet zo goed gaat, en snapte het wel. Met hubs gaat het soms iets beter en soms iets minder. Zolang Milan blij is gaat het aardig, maar als Milan huilt trekt hij het niet en gaat ie schelden. Dan is het opeens een rot kind Nou ik vind hem altijd lief, of ie nou krijst, me onder kotst, midden in de nacht wakker maakt, maakt me allemaal niets uit! @ lektieten: als ik een kant voed, kan ik aan de andere kant een flesje vol druppelen @kling: spannend hoor, maar die dagen aftellen zullen wel veels te lang gaan duren vrees ik Sterkte, en duim voor je!
Sorry NRG maar al mijn haar gaat overeind staan.. Vindje nou zelf echt niet dat je beter verdient dan dit.....? Sorry lieverd, ben misschien hard maar ik meen het wel...
Zuurtje waarover moet je nadenken..? Verder iedereen knuf, 1 extra voor Nrg en 2 extra voor kling (hihi)
meunin! @bow: meldplicht! @natjes: hee seg, niet te hard stofzuigen hoor! dan komt natjesbeeb er helemaal niet uit! @nrg: hi lief, het gaat dus op en af. knufffff voor jou.. en mila zegt wat ik al tijden denk, maar de enige die kan aangeven waar haar behoeftes en grenzen liggen bij jijzelf... knuf voor milan trouwens ook! @mil: en hoest daar? @gabbel: bijna nod, gil! @natjes: dat van dat otorijden geloof ik wel ja! moet je wel mee oppassen hoor!!! niet persee jouw rijgedrag maar dat van een ander he... @rest: smak, zeer onrustige nacht gehad en nu naar de uroloog voor de uitslagen die ik allemaal al ken beetje beleefdheid dus.. dan ook maar melden dat ik een emmy en een oscar aan boord heb, dus dat we zaadonderzoek weer oppakken na evt nod.. klingman is momenteel echt te druk en bij mij zit t ook niet meer top of mind; het wisselt maar missch helpt de clomid. bovenal: ik ben echt toe aan een dikke week geen ziekenhuis/kliniek. fijne dag allemaal en..... er branden hier kaaaaaaaaaaaaarsjes!!!!!!!!!!!!! de buren zullen wel denken, t wordt steeds gekker bij die klingel smak!
hallo lieve allemaal! Ik ben weer 'n beetje bijgeslapen hoor! Jemig zeg.. heb echt medelijden met de mensen die dit elke nacht hebben.. pff!! Petje af!! Nikki heeft vanacht van half 8 tot vanmorgen 7 geslapen (toen moest ik haar wakker maken). Met neusspray en luuf is 't dus best goed gegaan hihi... Jullie zijn wel allemaal een heel stel schatten hoor!!! Echt super lief!! @ bow: dikke knuff!! Ennuh, beeb nog steeds binnen?!?! @ kling: hoe vind je het nu? het idee dat emmy en oscar binnen zitten??! @ pix: hoe is het daar?? @ lau: hoe is het bij jou?? @ nrg: dikke knuff! Ennuh milan vannacht niet meer zo geclusterd?? @ natjes: heeeeele dikke knuff!! en laat beeb de tom tom nu maar eens GOED aanzetten!! @ euh... jemig, nog steeds dement.. Misschien later meer.. ben aan het werk, maar was ffies aan het kolven, dus dacht: snel bijlezen!!! Dikke smakkerd!
klingel ik blijf hopen en duimen voor jou nadenken: over beebwens en hoe nu verder maar eerst gesprek met mannetje heb het idee dat hij het even niet meer ziet zitten of zo, net of er hem iets dwars zit hij luistert ook niet naar wat ik zeg tegen hem had hem vertelt dat ik clomid ging nemen (hadden we ervoor ook samen besproken of hij er wel achter zou staan) en gisteren beweerde hij dat ik niets had gezegd tegen hem hij zei 'maar de fa heeft toch gezegd dat het niet mocht ivm afvallen' ik 'dat was hij niet maar zijn assistente en die kan de hoogste boom in, ik wil niet iedere keer meer dan 2.5 maand willen wachten op een kans' je wist toch dat ik clomid ging nemen' laatste weken (of zeg ik beter maanden) heeft hij geen zin meer om intiem te zijn af en toe als het hem uitkomt wel maar niet wanneer het eigenlijk goed zou zijn voor beeb in de buurt van ei daarom wil ik eens met hem praten over hoe en wat hij denkt en voelt want zo zit het me ook niet lekker
Goeiemorgen Meldplicht voldaan Remmie, ja beeb nog steeds binnen, heb wel gevoel dat beeb nu veel lager zit, maar vraag me ook meteen af of dat wel kan. Hihi. Drukt nu echt in mijn lies.
Dat kan best, dan zou de beeb nu goed ingedaald zijn Tegen het einde van mijn zwangerschappen begon ik ook opeens erg wijdbeens te lopen (waggelen) doordat ze waren ingedaald.
goede morgen. @remmie wat fijn dat e heb mogen slapen weer. jij bent ook lief ! @nrg hey schat. ik kan enigszins inzien hoe nrgman zo kan reageren maar op een bepaalde moment zou ie toch moeten inzien dat milan ook er niks aan kan doen en medelijden voor het kindje hebben? hier hielp het n het begin als we zo voelde om te iten wat we dachten wat aan de hand was met eva. 'je hebt pijn he schat.. we vinden het erg vervelend voor je ...konden we het maar voor je beter maken enz enz' zo verander je je gevoel om in het voelen voor het kindje en het loslaten van eigen frustraties..en acceptatie dat het kindje huilt. misschien iets om te benoemen bij nrgman en hem er elke keer laten weten dat hij beter zijn gevoel in woorden kan uiten 'papa is moe lieve milan... papa snapt dat je het moelijk hebt, maar papa kan ook moeilijk tegen..papa vind je nog wel lief maar kn niet tegen huilen...' ik zweer het.. dit hielp bij ons om zelf tot rust te komen keer op keer. @bow *dikke knuf voor je gemis* @milla even terug op dat van je man... ik weet dat hij ook betrokken was maar het ging nu toch om dat hij dus nu meer betrokken is dan wat we doorhadden zijn wens is dus toch groter @zuurtje vervelend voor jullie nu.. hopelijk is het een fase en dat je man er overheen komt.. misschien erover hebben wat bij hem dwars zit. misschien voor hem beetje druk en stressvol dat het niet wil lukken. @gieg dat ging ik ook zoeken maar kon niet vinden gaat hier nog niet best.. pixman heeft echt griep te pakken. zijn spieren enhuid doet pijn ..heeft geen eetlust ...hoofdpijn. duizelig, koud rillingen enz enz enz...met mij beter. hoofdpijn is afgezakt... eva is ook wat rustige.. maar als pixman nu de griep te pakken heeft zal het ook bij ons ovre niet al te lange tijd komen..eva is nog hoesterig, niezerig en neusje piepen..drinkt gelukkig wat beter.. heeft vanacht 2 nachtvoedingen weer gehad..en wou weereens niet gelijk slapen... denk dat ik een fles als nachtvoeding inlas zodra we allemaal beter zijn. geen cb vandaag geen prikje dus. verplaatst tot volgende week woensdag 7 okt.
hoi miranke.. wou dat ik timmy van jou kon kopen.. maar er zijn momenteel ddingen die timmy dus geen goede zou doen.... 1. beeb dus 2. appartement op 1e etage dus kan ie niet naar buiten ik hoop echt dat je een goede huisje voor hem kan regelen.