En daar vloeien ze weer... Wat zijn we toch lief voor elkaar. Ik blijf er aan denken en zoek zoveel mogelijk afleiding. Maar het lukt niet. Zo oneerlijk dit... Mooi voorbeeld van Loïs Fem. Dank daarvoor. Dat geeft ons (ik hoop Elke en Elkeman ook) kracht. Mooi geschreven Fem!
Meis, tis goed hè. Ik zat er zelf doorheen en het viel verkeerd. Weet dat het zo niet bedoeld was. Voel me zelf wel weer KUT, doordat ik verkeerde dingen wenste toen (beeb er z.s.m. uit), maar voel me natuurlijk lang niet zo KUT als Elke en Elkeman nu, dat staat vast. Knuff... PS: voor wie zich zorgen maakt: ik zeg hier vaak K*T, maar nooit in bijzijn van mijn kids hoor... Tis mijn manier van afreageren. Sorry.
'k Heb de afgelopen dagen meerdere keren geprobeerd te reageren, maar iedere keer komt er weer iets tussen....iemand aan de deur, kleintje wakker, tijd om naar school te gaan of een te lang telefoontje. Dus bij deze weer een poging; Gabbel; gecondoleerd met de opa van boy! Mirank; weer een teleurstelling!! Hele dikke knuf meid! Kling; er wordt hier heel hard geduimd dat Aleentje zich heeeel stevig vasthoudt!! En weer afscheid moeten nemen van een kattekindje...dikke knuf meis! Alle zieken; beterschap!! Elke en Elkeman, wat ben ik geschrokken van dit afschuwelijke bericht. Het is zo oneerlijk dat jullie dit moeten meemaken! Eerst Charlotte...en nu....hoeveel kan een mens hebben?? Woorden schieten te kort, ik wil jullie alleen even laten weten dat ik in gedachten bij jullie ben en heel hard voor jullie kleine meisje zal bidden! Heel erg veel sterkte!! @ Elkebeebje; groei lief meisje, groei....je bent zo welkom!! Verder ben ik het even kwijt....het nieuws van Elke kwam zo als donderslag bij heldere hemel dat ik even de kluts kwijt ben.... Voor alle lieve busmeisjes een dikke knuf!
Ik geloof dat we wel wat succes story's kunnen gebruiken hier dus hier nog 1-tje. Colin...de kleine man van mijn neef en zijn vrouw is met net geen 26 weken geboren. hoewel hij hard heeft moeten vechten de eerste weken is het ondertussen en gezond en vrolijk manneke van alweer 6 jaar en is vorige week grote broer geworden van zijn zusje Esmee....Dus Elkebeeb...JE KAN HET!! KOM OP HOOR!!! VECHTEN MEISJE!! Kling's....probeer weer wat vaker te zijn hier...hopelijk gaat het me ook lukken
Debsje! Fijn je hier te zien meis. Centerparcs leuk?? Ik zag alleen dat je ziekjes bent thuisgekomen das dan weer minder. Mooi verhaal van Colin! Dikke knuf voor joe. En dikke knuf voor alle andere busbeebs ook...we zijn allemaal weer even van de kaart geloof ik.
jep maag darm visusje opgelopen...maar gaat gelukkig alweer stukken beter alleen nog beetje weeig in me buik idd ff allemaal van de kaart..en weer allemaal met een dreun met de voetjes weer op de grond neer gezet....Maar die kleine Elkebeeb gaat net zo sterk zijn en vechten zoals Nikita heeft gedaan hoor
debs, smak voor joe. en fijn als je af en toe je gezichtje laat zien hier. hoe is t verder, met alles? of moet ik daarvoor op mmmm zijn? gabbel, nog nieuws? gieg, hoe voel joe joe? limme, kom je ook weer eens wat vaker in de bus? fem, smak! cin, gesprek gehad ja nee? bow, hoe was CB? elke, kaarsjespowersmak. klingman was er ook helemaal raar van. je krijgt sterkte en liefs, ook voor elkeman. boehoehoe ik heb net even gebeld met menzis, want ik had nog niets gehoord/gezien van de megadeclaratie van de ICSI . weljaaaaaaaaaa brief en alle notas KWIJT! gvd! gelukkig had ik alles gecopieerd, maar ze moeten nu wel rap doorkomen. en dan weer een muts aan de lijn ' maar waarom bent u dan naar t buitenland geweest? ' omdat ik die deutsche gynnen zo geil vind, na gut? ' en was het wel spoed? heeft u het wel gemeld bij menzis? ' nee joh het was geen spoed, een ICSI kan 3 maal daags met een glaasje water! en ik zal het inderdaad bij menzis melden als ik lig te creperen okee? en ook als ik dan weer een MK krijg, dan kunnen jullie je vast voorbereiden op nog meer kosten! zo irri dat ze altijd weer hetzelfde protocol afdraaien, terwijl menzis DL gewoon vergoedt. so, ook weer van me af geschreven ben een beetje kwaaiig, hoe zou dat nu komen. boos op moeder natuur en vadertje tijd. smak
ooh dacht dat ik al verteld had van tweede intake maar ff terug gescrolt om mmm maar zie alleen van de 13de staan zal vanaf ff vertellen op mmm over de tweede afspr en wat het behandelplan zal zijn en worden
En toen zaten Elkeman en ik samen in tranen te lezen over steentjes en Lois en Colin en alle kaarsjes. Bedankt meiden! Ben wel beetje ongerust want mijn bloeddruk is hoger dan gewenst en sinds tijden geweest. Nog niet dramatisch hoor, maar een onderdruk rond de 90 is wel meteen ook de bovengrens van wat "mag". Aan de andere kant, ga eens in mijn schoenen staan en ik denk dat bij de meesten de bloeddruk wel wat oploopt. Maar weer goed in de gaten houden dus. *gaat voor de brievenbus liggen om het meest waardevolle steentje ooit op te vangen*
goede avond meiden even een vraagje voor de meiden die progesteron nemen wat waren jullie bijwerkingen ervan
liefelke, ja huilen of niet om die mooie femalenikitasteen! te mooi gewoon. bloeddruk is eng, brrr .. alles is eng trouwens. aaai en liefs
Elke, he grrr dat bloeddruk nu hoger is maar inderdaad wel logisch gezien wat er nu allemaal gebeurt! Daar schiet bij iedereen bloeddruk van omhoog! Dikke knuffel! En kaarsje is weer aan!
Hai lieve busmeisjes! Heb eigenlijk niets te melden maar wilde gewoon even langspiepen. @Fem: Wat lief van steentje! @Elkebeeb: GROEIIIIIIIIIIIIIIIIIII! @succesverhalen: Een oudcollega van mij is geboren toen d'r moeder met 6 maanden nog even een korte vakantie deed. Daar in het ziekenhuis gelegen, met de ambulance naar Nederland en nú een gezonde en mooie meid van dik halverwege de twintig. Zo. Kan op werk niet meer op zsp trouwens, ik zal wel ontdekt zijn, oeps. Baas nog niet gesproken, 't is een rare en hectische week.
Haaai lieve meisjes, Kom ook even kijken en lees de meest mooie verhalen en berichtjes. Jullie zijn lieffff!!!Smak!
Snif, iedereen is echt lief! Lieve Elke, tuurlijk is je bloeddruk hoger, maar hoop dat het snel weer zakt... Doe rustig aan. zuurtje: geen bijwerkingen.